Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Z Varnsdorfu s plným ziskem

02.05.2022 | sk

Bylo to sice daleko, ale stálo to za to. Ligoví mladší žáci si z Varnsdorfu přivezli šest bodů. Třináctka vyhrála po boji 6:5, dvanáctka zvítězila 5:2.

Liga U13

David Husák (trenér Roudnice): Chtěli jsme hlavně zvládnout začátek a rychle neinkasovat. Jenže právě to se stalo. Přitom v týdnu jsme se připravovali na trávě na trochu odlišný styl domácích, jenže ti nás docela překvapili. A nejen umělkou. Čekali jsme, že nás budou napadat, k tomu jsme i uzpůsobili trénink, ale hráli jinak. Byli zataženější a po zisku se na nás na pár přihrávek dostávali. Z toho jsme dostali tři góly. Museli jsme reagovat, a tak jsme také začali hrát rychleji nahoru. Podařilo se nám srovnat. Pak už to byla taková přetahovaná. No a my jsme byli ti šťastnější. Kluky musím pochválit, že za stavu 3:0 zvedli hlavu, dostali se do zápasu a nakonec ho zvládli. Klobouk dolů.  

Varnsdorf - Roudnice 5:6 (Štěpán 4, Sobotka - Lasch 3, Kühnel 2, Krása).

Roudnice: Hála, Materna, Pichl, Husák, Gruncl, Lasch, Vyzisk, Krása, Krajník, Buk, Hrbáček, Král, Kühnel, Kostelník, Váňa.  

Liga U12

Kamil Gruncl (trenér Roudnice): Do zápasu jsme vstoupili hodně špatně, po 20 sekundách jsme totiž málem inkasovali. Chvíli jsme se dostávali do hry, ale troufám si říct, že hned, jak jsme chytili tempo, tak jsme na míči dominovali a soupeře herně převyšovali po celé utkání. Varnsdorf hrozil z rychlých protiútoků a standardních situací, ze které také skóroval. Uklidňující pro nás bylo, že jsme stále vedli a nemuseli dotahovat. Střelecky se nám ovšem vůbec nedařilo. Z dvaceti megašancí jsme proměnili tři. Ke konci zápasu se nám podařilo dotlačit další dva góly a rozhodnout. Poslední třetina byla dnes pro kluky velice důležitá, zase jsme si totiž vyzkoušeli jinou situaci. Tedy, že vedeme celý zápas o branku. Myslím, že jsme se s tím popasovali velmi dobře. 

Varnsdorf - Roudnice 2:5 (Horník, Novotný - Kvída 2, Kalaš, Šeba, Daňkoský).

Roudnice: Pekař, Špiner, Gala, Henych, Hájek, Martan, Kvída, Šámal, Kořínek, Dlouhý, Kalaš, Chramosta, Šeba, Daňkovský, Oliva.

 
Aktuální články
Nejlepší jedenáctka sezony

Přinášíme ideální sestavu mládežnických kategorií Sportovního klubu Roudnice nad Labem v mistrovských zápasech podle hlasování...

 
Třináctka na turnaji v Holandsku

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem U13 absolvovali na závěr sezony mezinárodní turnaj v Holandsku, kde na ně čekala kvalitní...

 
Junior rozhodl po změně stran

Roudnická rezerva aspirantovi na postup do I. A třídy v posledním duelu sezony vzdorovala, nakonec ale v domácím prostředí padla. Tři body...

 
Na závěr kanonáda
 
Výběr WU15 přehrála pouze Barcelona
 
Na Viktorku vyzrála jen čtrnáctka
 
Třináctka si zastřílela
 
Roudnice B vrátila Sokolu prohru
 
Ve Šluknově za tři body
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Zápasy
Muži A | Sobota 18.06.2022, 10:00
SK Roudnice nad Labem - TJ Střekov
9:2 (3:2)
 
Muži B | Sobota 18.06.2022, 14:00
SK Roudnice nad Labem B - FK Junior Děčín
2:4 (2:2)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | Neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
 
RSS