Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

S posledním si snadno poradili

16.05.2022 | sk

Proti posledním celkům divizní tabulky výběry starších žáků SK Roudnice nad Labem nezaváhaly. Patnáctka porazila v domácím prostředí Litvínov 9:3, čtrnáctka zvítězila 7:0. 

Divize U15

David Plicka (trenér SK Roudnice): Výsledkově se utkání zvládlo, ale hra stále nebyla tak uvolněná. Vypadávali jsme často z role, předávali zodpovědnost jeden na druhého, ovšem protože kvalita byla na naší straně, tak z toho byla vysoká výhra. O body jsem se neobával, jen jsem chtěl, aby si kluci zápas víc užili a odehráli ho bez chyb. Ty jsme bohužel dělali a soupeř, který se stále snažil hrát fotbal a nenakopávat míče, nás třikrát potrestal. Jasná výhra snad bude pro kluky povzbuzením do dalšího tréninkového procesu. 

SK Roudnice - FŠ Litvínov 9:3 (4:1). Branky: Hubený 2, Černý 2, D. Malina, L. Malina, Mikas, Procházka, Haudke - Kopřiva, Salaba, Šindelář.

Roudnice: Fric - Haudke, Kočí, Soušek, Ulbrich - Černý (41. Skokan), Procházka, D. Malina, L. Malina, Hubený - Mikas.  

Divize U14

Václav Srp (trenér SK Roudnice): V zápase jsme byli hodně na balonu a vytvářeli si řadu brankových příležitostí, bohužel se nám je nedařilo proměňovat, a tak byl stav dlouho pouze 1:0. Soupeře se nám podařilo zlomit až ve druhém poločase, kdy jsme mu nasázeli šest branek. Do dalších zápasů musíme zlepšit hru v poslední třetině hřiště a mít větší klid v zakončení. Děkujeme rodičům za podporu a už se těšíme na další utkání. V úterý nás Pod lipou čeká přátelák s Bohemkou a ve čtvrtek předehráváme mistrák v Chomutově.

SK Roudnice - FŠ Litvínov 7:0 (1:0). Branky: Arazim 2, Murdych, Pačes, Adelt, Osvald, Macháček.

Roudnice: Tyller - Poráč, Motejl, Arazim, Hlaváček - Svoboda, Nepovím - Pačes, Adelt, Kunc - Murdych (Macháček, Štefl, Vondráček, Osvald).

 
Aktuální články
Nejlepší jedenáctka sezony

Přinášíme ideální sestavu mládežnických kategorií Sportovního klubu Roudnice nad Labem v mistrovských zápasech podle hlasování...

 
Třináctka na turnaji v Holandsku

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem U13 absolvovali na závěr sezony mezinárodní turnaj v Holandsku, kde na ně čekala kvalitní...

 
Junior rozhodl po změně stran

Roudnická rezerva aspirantovi na postup do I. A třídy v posledním duelu sezony vzdorovala, nakonec ale v domácím prostředí padla. Tři body...

 
Na závěr kanonáda
 
Výběr WU15 přehrála pouze Barcelona
 
Na Viktorku vyzrála jen čtrnáctka
 
Třináctka si zastřílela
 
Roudnice B vrátila Sokolu prohru
 
Ve Šluknově za tři body
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Zápasy
Muži A | Sobota 18.06.2022, 10:00
SK Roudnice nad Labem - TJ Střekov
9:2 (3:2)
 
Muži B | Sobota 18.06.2022, 14:00
SK Roudnice nad Labem B - FK Junior Děčín
2:4 (2:2)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | Neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
 
RSS