Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na Viktorku vyzrála jen čtrnáctka

14.06.2022 | sk

Starší žáci SK Roudnice hostili v posledních domácích duelech sezony Viktorku Žižkov. A obě utkání skončila shodně 2:1. U patnáctky se radoval ze tří bodů soupeř, u čtrnáctky byl úspěšnější výběr pořádajícího oddílu.

Divize U15

David Plicka (trenér Roudnice): V poslední době děláme zbytečné chyby, jestli je to z nervozity či únavy, těžko říct. I dnes jsme z toho důvodu inkasovali. Byl to jinak vyrovnaný zápas, ve kterém nám znovu vydatně vypomohli kluci z ročníku 2008. Hrálo se nahoru - dolů. Soupeř zkrátka proměnil o jednu šancí víc, a tak vyhrál. 

SK Roudnice - Viktorka Žižkov 1:2 (1:1). Branky: Hubený - Kubečka, Mazura.

Roudnice: Fric - Haudke (41. Hlaváček), Soušek (41. Pačes), Kočí, Skokan (41. Motejl) - Hubený, Černý (13. Murdych), L. Malina, Procházka - Ulbrich, Mikas.

Divize U14

Václav Srp (trenér Roudnice): Utkání bylo vyrovnané se šancemi na obou stranách. Dařilo se nám rozehrávkou překonávat první blok soupeře, čímž jsme se dostávali do středního pásma. Na můj vkus jsme poté měli nahoře málo hráčů a chyběla nám i větší odvaha a kvalitnější řešení herních situací. V závěru se k nám přiklonilo i štěstíčko, když jsme vstřelili dvě branky a zápas otočili. Kluky bych chtěl pochválit za velkou touhu dovést utkání do vítězného konce. Děkujeme i rodičům za podporu a klukům z Viktorky za hezký zápas.

Roudnice - Žižkov 2:1 (0:0). Branky: Kunc, Tyller - Šarifov.

Roudnice: Osvald - Poráč, Arazim, Motejl, Hlaváček - Svoboda, Nepovím - Macháček, Adelt, Štefl - Pačes (Vyzisk, Murdych, Kunc, Tyller, Vondráček).

 
Aktuální články
Nejlepší jedenáctka sezony

Přinášíme ideální sestavu mládežnických kategorií Sportovního klubu Roudnice nad Labem v mistrovských zápasech podle hlasování...

 
Třináctka na turnaji v Holandsku

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem U13 absolvovali na závěr sezony mezinárodní turnaj v Holandsku, kde na ně čekala kvalitní...

 
Junior rozhodl po změně stran

Roudnická rezerva aspirantovi na postup do I. A třídy v posledním duelu sezony vzdorovala, nakonec ale v domácím prostředí padla. Tři body...

 
Na závěr kanonáda
 
Výběr WU15 přehrála pouze Barcelona
 
Třináctka si zastřílela
 
Roudnice B vrátila Sokolu prohru
 
Ve Šluknově za tři body
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Jedenáctka týdne, nejlepší hráčkou Hrbáčková
 
Zápasy
Muži A | Sobota 18.06.2022, 10:00
SK Roudnice nad Labem - TJ Střekov
9:2 (3:2)
 
Muži B | Sobota 18.06.2022, 14:00
SK Roudnice nad Labem B - FK Junior Děčín
2:4 (2:2)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | Neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
 
RSS