Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Patnáctka má cenný bod

15.11.2022 | sk

V posledních podzimních mistrovských duelech hostily divizní výběry starších žáků SK Roudnice fotbalisty Dukly Praha. Patnáctka uhrála cennou remízu 0:0, čtrnáctka ale na jasného lídra soutěže nestačila a podlehla mu 1:8.    

Divize U15

Václav Srp (trenér Roudnice): Bod proti hodně kvalitnímu soupeři určitě bereme. Dukla měla skvělé individuality, šikovné na balonu a byl to pro nás těžký zápas. Kluky musím pochválit za jejich nasezení, odhodlání a týmovou organizaci hry. Naopak nám chyběl klid na míči a větší odvaha ve hře směrem dopředu, hlavně v prostřední třetině hřiště, kde jsme zbytečně ztráceli balony. Každý zápas proti takhle kvalitnímu soupeři nás může posunout a ukáže nám naše nedostatky, na kterých je stále potřeba pracovat. Děkujeme klukům z Dukly za přínosné utkání a rodičům za velkou podporu. I když to bylo poslední podzimní mistrovské utkání, tak sezóna pro nás určitě ještě nekončí. Trénovat  budeme do půlky prosince a čekají nás ještě přípravná utkání s Mostem, Motorletem i Teplicemi.

SK Roudnice - FK Dukla Praha 0:0

Roudnice: Tyller - Poráč, Arazim, Štefl, Hlaváček - Nepovím - Macháček, Svoboda, Murdych, Kunc - Pačes (Rosenkranc, Vondráček, Krejza, Hála).

Divize U14

Dominik Majer (trenér Roudnice): V posledním soutěžním zápase podzimu proti Dukle jsme věděli, že nemáme co ztratit. Tento ročník Dukly patří k nejlepším v republice a my s ním chtěli hrát otevřenou partii. Nabádal jsem kluky hlavně k zodpovědnosti a nasazení - to je totiž recept na každého soupeře. Po dlouhé době jsem kluky po skončení zápasu pochválil. První půlka byla totiž velmi slušná, sice jsme si pořádně nic nevytvořili, ale potěšila mě organizace naší hry a nasazení našich chlapců. Do druhé poloviny jsme chtěli vstoupit úplně stejně, bohužel jsme ale nezachytili začátek a nechali si vstřelit dva rychlé góly. Jediné, co bych vytknul našim chlapcům, je obranná činnost při standardních situacích soupeře - zejména při rohu, tam jsme nedůrazní a nereagujeme. Teď nás čeká velmi dlouhá pauza, ale naplánováno máme spoustu přátelských utkání, ve kterých se soustředíme na odstranění všech nedostatků. Na závěr chci pogratulovat Dukle ke skvělému výkonu a vítězství. Také bych rád poděkoval těm rodičům, co nás pravidelně podporují, je to pro nás velmi důležité. 

Roudnice - Dukla 1:8 (0:3). Branky: Gruncl - Cibulka 3, Korbel 2, Holub, Srb, Tolokonnikov. 

Roudnice: Hála - Husák, Pichl, Lasch, Krejza - Kýček, Buk, Hrbáček - Kostelník, Král, Gruncl (Materna, Nepovím, Krajník).

 
Aktuální články
Roudnice podlehla Odřichovu 3:4

V dalším přípravném utkání podlehli fotbalisté SK Roudnice účastníkovi krajského přeboru z Oldřichova 3:4. Po prohraném poločase sice...

 
Fotbalový ples 2023

Fotbalový ples Sportovního klubu Roudnice nad Labem. Ples klubu z města, kde se v Čechách hrál poprvé fotbal. V sobotu 4. února pořádal SK...

 
Futsalové derby Pod lipou

Futsalisté SK Roudnice nad Labem, kterým se v letošním ročníku krajského přeboru daří, hostí v dalším kole v regionálním derby FC...

 
Ceny v plesové tombole
 
Vstupenky na ples i na pokladně
 
Výhra béčka v přípravě
 
První půle dobrá, ve druhé výpadek
 
Pod lipou Sparta proti Slovanu Bratislava
 
Zima o sobě dala vědět, fotbalu nepřála
 
Čtrnáctka zahájila vítězně
 
Zápasy
Muži A | neděle 20.11.2022, 13:30
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:0 (3:0)
 
Muži A | sobota 11.03.2023, 14:30
TJ Mojžíř - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | sobota 26.11.2022, 14:45
SK Roudnice nad Labem B - SK Dobkovice
10:5 (6:0)
 
Muži B | sobota 04.03.2023, 13:30
SK Liběšice - SK Roudnice nad Labem B
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS