Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Zima o sobě dala vědět, fotbalu nepřála

23.01.2023 | sk

Roudnické týmy dospělých sehrály první přípravná utkání v novém roce. Áčko se utkalo s mladými farmáři (4. divize U19), béčko přivítalo výběr z Dolních Beřkovic (7. II. třída Mělnicka). V neděli začal padat na umělku těžký mokrý sníh, takže se muselo hrát ve ztížených podmínkách, které kombinacím příliš nepřály.  

"Utkání splnilo účel v tom, že se kluci proběhli. O fotbale to na tom terénu tak úplně nebylo, podmínky byly hodně náročné. Hráči však dostali velkou porci minut, takže alespoň v tomto panuje u nás spokojenost," poznamenal po duelu Daniel Slezák, který roudnický tým vedl.

"Po fotbalové stránce jsme byli možná i lepší, ale místo toho, abychom hráli na tom těžkém terénu rychle nahoru, zbytečně jsme si to v rozehrávce komplikovali. Šancí jsme měli mraky, ovšem nedali jsme je," zhodnotil duel trenér VOŠ a SOŠ Jakub Pekař. 

Roudnice - VOŠ a SOŠ Roudnice 4:0 (2:0). Branky: Holcman 2, Možný, Vacek. 

Roudnice: Doležal - Černý, Ryska, Jarůšek - J. Hlavsa, Vacátko, Rubín, Holcman, Barcal - Možný, Bláža. Od 60. min.: Holub - Černý, Husák, Jarůšek - K. Hubený, Holcman, Vacek, Tajč, Matuszewski - Možný, Bláža.  

VOŠ a SOŠ: Naimann - Vehle, Marejka, Hotovec, Kafka - Kliment, Čížek, Hrbáček, Štajnc, Melichar - Fidler. II. poločas: Poborský, Bouček, Kulhan, Kafka - Březina, Bidlo, Kotrba, Hrbáček, Bálek, Tumpach.

Po prvním týmu vyrazily na umělku před 18. hodinou celky SK Roudnice B a Slovanu Dolní Beřkovice. 

"Byl to pro nás první zápas po zhruba měsíční pauze na terénu, který toho moc neumožňoval. Soupeř byl posílený o několik hráčů z vyšších soutěží, takže i z toho důvodu to pro nás bylo přínosné. Ukázalo se, že ještě musíme zapracovat na fyzičce," poznamenal trenér domácích Bedřich Matoušek.

Roudnice B - D. Beřkovice 1:4 (0:2). Branky: Hlaváček - Menčl 2, Petrov, Kvída. 

Roudnice B: Balcar - Pokorný, Husák, Matuszewski - Jirásek, Hlaváček, Vacek, Tajč, Škoda - Grepl, M. Hlavsa (Kašpar, Adelt, Čaněk, Broft, Hendrich, Valina).

 
Aktuální články
Víkendový program týmů z Roudnice

Přehled zápasů roudnických družstev na víkend 1. - 2. dubna. První tým mužů (I. A třída, 9. místo, 29 bodů) se představí v neděli...

 
Dvanáctka rozhodla v poslední třetině

V dalším ligovém kole se mladší žáci SK Roudnice nad Labem představili v Praze, kde sice třináctka podlehla, ale dvanáctka si tři body do...

 
Z Julisky bez bodů

Výjezd do Prahy starším žákům SK Roudnice body do divizních tabulek nepřinesl. Patnáctka sice v poločase vedla, ale po závěrečném...

 
Turnaj přípravek U7 na UMT
 
Dušníky v prvním poločase dominovaly
 
Bílina otočila zápas ve druhé půli
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Výhru urvala jen patnáctka
 
Futsalisté SK Roudnice nejlepší v přeboru
 
Mladší žáci remizovali s Vyšehradem
 
Zápasy
Muži A | sobota 25.03.2023, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
2:1 (0:1)
 
Muži A | neděle 02.04.2023, 16:30
SK Roudnice nad Labem - 1. FC Spořice
 
Muži B | neděle 26.03.2023, 15:00
SK Roudnice nad Labem B - Sportovní klub Dušníky
1:3 (0:2)
 
Muži B | neděle 09.04.2023, 15:30
SK Roudnice nad Labem B - SK Hostovice
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS