Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Roudnice si poradila s Dobroměřicemi

16.02.2019 | sk

Roudnice v dalším přípravném utkání porazila Dobroměřice 2:1. Všechny branky přinesl druhý poločas. Domácí dostal do vedení Slavíček, hosté srovnali Kynclem, ale v 70. minutě rozhodl o vítězi duelu Kühn.   

Proti účastníkovi krajského přeboru začali aktivněji domácí, byli důraznější, rychlejší, méně kazili a dostávali se častěji do zakončení. Přesnou mušku ale dlouho nemohli najít. Mimo pálili Blažek, Husák a do gólmana po úniku Slavíček. Roudnickou defenzivu prověřili hosté z Lounska až v závěru, ani třináctý tým KP ovšem recept na překonání Sailera nenašel. Pět minut po změně stran vybojoval Slavíček zdánlivě ztracený míč a po spolupráci s Blažkem vypálil z vápna přesně - 1:1. Jen o chvíli později se otevřela pravá strany domácí obrany a toho hosté využili. Přesný centr bez problémů dorazil Kyncl - 1:1. V 70. minutě nedal "z první" Kühn šanci gólmanovi a Roudnice vedla 2:1. Oba týmy pak ještě měly pár nadějných možností (ze strany domácích třeba Blažek či Dobiáš), ale na výsledku se už nic nezměnilo.  

"Kvalitní soupeř, kvalitní zápas. Z naší strany asi v přípravě nejpovedenější," hodnotil přípravný duel jeden z domácích trenérů Jiří Šmidrkal. Ten znovu neměl k dispozici kompletní kádr, ale i tak měl důvod ke spokojenosti. "Je to tak, hráli jsme v trochu jiné sestavě, ale kluci to zvládli. Bylo to z naší strany běhavější i bojovnější. Třeba Vojtu Husáka jsme posunuli a na tom postu v záloze se mu vedlo. V týdnu se o něco zlepšila i účast na trénincích a budeme věřit tomu, že to tak bude pokračovat."     
   
Roudnice - Dobroměřice 2:1 (0:0). Branky: Slavíček, Kühn - Kyncl. 

Roudnice: Sailer (Doležal) - Skokan, Šmidrkal, Kühn, Matuszewski - Telerovský, Husák, Blažek, Hála - Slavíček, Dobiáš (Trejbal).

Dobroměřice: Bouček (Pechar) - Plachý, Mistoler, Šebek, Holeček - Reh, Maliňák, Rus, Matyáš - Pšígrocký, Zmeškal (Kaleja, Kyncl).

 
Aktuální články
Ples SK Roudnice 2020

Fotbalový ples Sportovního klubu Roudnice nad Labem. Ples klubu z města, kde se v Čechách hrál poprvé fotbal. V pátek 17. ledna...

 
V přípravě čeká SK šest zápasů

S patnáctkou hráčů zahájil v úterý večer SK Roudnice nad Labem zimní přípravu svého A týmu dospělých, který je po první části I. A...

 
Srp: Důležitá je cesta k vítězství

Mladším žákům SK Roudnice nad Labem kategorie U12 patří v polovině ligové soutěže pátá příčka ve skupině C za Libercem, Duklou (oba...

 
Plicka: Nabádáme kluky k odvážné hře
 
Lačný: Pozitiva jednoznačně převažují
 
Patnáctka chce rychle z předposlední příčky
 
Korda: Cílem byl a je postup do III. třídy
 
Vánoční turnaj pro Dynamo Drážďany
 
Bohatým brali, chudým dávali
 
Drážďany byly suverénní, Roudnice třetí
 
Zápasy
Muži A | Sobota 23.11.2019, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
0:4 (0:2)
 
Muži A | Sobota 07.03.2020, 14:30
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 22.03.2020, 15:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky
 
 
RSS