Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Roudnice si poradila s Dobroměřicemi

16.02.2019 | sk

Roudnice v dalším přípravném utkání porazila Dobroměřice 2:1. Všechny branky přinesl druhý poločas. Domácí dostal do vedení Slavíček, hosté srovnali Kynclem, ale v 70. minutě rozhodl o vítězi duelu Kühn.   

Proti účastníkovi krajského přeboru začali aktivněji domácí, byli důraznější, rychlejší, méně kazili a dostávali se častěji do zakončení. Přesnou mušku ale dlouho nemohli najít. Mimo pálili Blažek, Husák a do gólmana po úniku Slavíček. Roudnickou defenzivu prověřili hosté z Lounska až v závěru, ani třináctý tým KP ovšem recept na překonání Sailera nenašel. Pět minut po změně stran vybojoval Slavíček zdánlivě ztracený míč a po spolupráci s Blažkem vypálil z vápna přesně - 1:1. Jen o chvíli později se otevřela pravá strany domácí obrany a toho hosté využili. Přesný centr bez problémů dorazil Kyncl - 1:1. V 70. minutě nedal "z první" Kühn šanci gólmanovi a Roudnice vedla 2:1. Oba týmy pak ještě měly pár nadějných možností (ze strany domácích třeba Blažek či Dobiáš), ale na výsledku se už nic nezměnilo.  

"Kvalitní soupeř, kvalitní zápas. Z naší strany asi v přípravě nejpovedenější," hodnotil přípravný duel jeden z domácích trenérů Jiří Šmidrkal. Ten znovu neměl k dispozici kompletní kádr, ale i tak měl důvod ke spokojenosti. "Je to tak, hráli jsme v trochu jiné sestavě, ale kluci to zvládli. Bylo to z naší strany běhavější i bojovnější. Třeba Vojtu Husáka jsme posunuli a na tom postu v záloze se mu vedlo. V týdnu se o něco zlepšila i účast na trénincích a budeme věřit tomu, že to tak bude pokračovat."     
   
Roudnice - Dobroměřice 2:1 (0:0). Branky: Slavíček, Kühn - Kyncl. 

Roudnice: Sailer (Doležal) - Skokan, Šmidrkal, Kühn, Matuszewski - Telerovský, Husák, Blažek, Hála - Slavíček, Dobiáš (Trejbal).

Dobroměřice: Bouček (Pechar) - Plachý, Mistoler, Šebek, Holeček - Reh, Maliňák, Rus, Matyáš - Pšígrocký, Zmeškal (Kaleja, Kyncl).

 
Aktuální články
Hráčem víkendu se stal Soušek

Nejlepším hráčem víkendu byl podle hlasování trenérů mládežnických kategorií SK Roudnice zvolen zvolen brankář Pavel Soušek z ktg....

 
Na Ústí starší přípravka neměla

Ve druhém kole krajského přeboru starších přípravek r. 2010 se na domácím trávníku mladým roudnickým nadějím už tak nevedlo. Porazily...

 
2. sportovně-pohybový kurz

!POZOR! již zítra 19.9.2019 se koná ve sportovním areálu Pod Lipou od 16:00 do 17:00 Sportovně-pohybový kurz pro ročníky 2013, 2014 a...

 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Patnáctka přivezla alespoň remízu
 
Na Jablonec vyzrála třináctka
 
Kostomlaty si odvezly dvanáctku
 
Nejdříve obavy, pak dva body
 
Starší přípravka byla nejlepší
 
Hráčem víkendu se stal Hlaváček
 
Zápasy
Muži A | Sobota 14.09.2019, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
1:2 pk (0:1)
 
Muži A | Neděle 22.09.2019, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Rumburk
 
Muži B | Neděle 15.09.2019, 16:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Podřipan Kostomlaty
12:2 (3:1)
 
Muži B | Neděle 22.09.2019, 15:30
FK Bechlín B - SK Roudnice nad Labem B
 
 
RSS