Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dvanáctka zahájila jasnou výhrou

23.03.2019 | sk

V úvodním jarním kole ligové soutěže sk. C hostily roudnické výběry pražskou Admiru. Fotbalisté SK ktg. U13 podlehli soupeři 1:7, ale mladší výběr U12 vyhrál 8:1.

Liga U13

"Když to rozebereme po třetinách, tak v té první byla Admira silnější na míči, nás však dlouho držel gólman. Bohužel v té druhé části jsme často kazili a čtyřikrát inkasovali. Jako nejlepší z naší strany hodnotím poslední třicetiminutovku, kdy jsme byli vyrovnaným soupeřem," poznamenal trenér SK Tomáš Vecko. "Admira by měla patřit k těm lepším mančaftům v soutěži a já ten dnešní výkon nehodnotím jako úplný propadák. Byl tam ale z naší strany zbytečný respekt před pár urostlejšími hráči, chtělo to víc odvahy. Dobře se s tím srovnal na stoperu Michal Němeček, v brance byl i přes sedm inkasovaných gólů oporou Vojta Macek.  Přišlo pět nových hráčů, ještě si to musí sednout."

Roudnice - Admira 1:7 (Tichota)

Roudnice: Macek - Kozák, Fictum, Pospíchal, Němeček, Tichota, Luc, Šimkovič, Bartoš, Filous, Chromý, Řechtáček. 

Liga U12

Roudničtí sice prohrávali, ale ještě v první třetině srovnali a pak už stříleli branky jen oni. "V dnešním utkání nás trápilo proměňování šancí, trefovali jsme tyčky, břevna nebo to špatně řešili střelami do středu. Hráli jsme ale trpělivě a nakonec jsme se dočkali zasloužené výhry," zhodnotil duel jeden z domácích koučů David Plicka.    

Roudnice - Admira 8:1 (Bulíř 2, Hubený, Kubalík, Mikas, Procházka, D. Malina, L. Malina). 

Roudnice:  Soušek - D. Malina, Hubený, Plicka, Mikas, Kočí, Dlouhý, Dvořák, Kubalík, Šedivý, Procházka, Haudke, L. Malina, Bulíř.

 
Aktuální články
Ples SK Roudnice 2020

Fotbalový ples Sportovního klubu Roudnice nad Labem. Ples klubu z města, kde se v Čechách hrál poprvé fotbal. V pátek 17. ledna...

 
V přípravě čeká SK šest zápasů

S patnáctkou hráčů zahájil v úterý večer SK Roudnice nad Labem zimní přípravu svého A týmu dospělých, který je po první části I. A...

 
Srp: Důležitá je cesta k vítězství

Mladším žákům SK Roudnice nad Labem kategorie U12 patří v polovině ligové soutěže pátá příčka ve skupině C za Libercem, Duklou (oba...

 
Plicka: Nabádáme kluky k odvážné hře
 
Lačný: Pozitiva jednoznačně převažují
 
Patnáctka chce rychle z předposlední příčky
 
Korda: Cílem byl a je postup do III. třídy
 
Vánoční turnaj pro Dynamo Drážďany
 
Bohatým brali, chudým dávali
 
Drážďany byly suverénní, Roudnice třetí
 
Zápasy
Muži A | Sobota 23.11.2019, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
0:4 (0:2)
 
Muži A | Sobota 07.03.2020, 14:30
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 22.03.2020, 15:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky
 
 
RSS