Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Třináctka neudržela tempo, ale dvanáctka měla ve Střešovicích nabito ostrými

01.04.2019 | sk

V dalších ligových duelech se fotbalisté SK Roudnice představili v Praze, kde nastoupili proti SK Střešovice 1911. Třináctka sice zahájila dobře, ale dvoubrankový náskok neudržela a podlehla 4:2, dvanáctka potvrdila roli favorita a odvezla si tři body po vítězství 19:2. 

Liga U13


První třetinu zvládli fotbalisté SK Roudnice parádně, ale pak přenechali nepochopitelně iniciativu domácím, kteří toho s chutí využili. "Na soupeře jsme vletěli, domácí jsme dvacet minut nepustili do hry. Fungovaly automatismy, kluci si najížděli do prostorů, sklepávali míče, bylo to fotbalové. V přestávce jsem jim říkal, že takový fotbal se mi líbí, ale také jsem je upozorňoval, že Střešovice to ještě zkusí a začnou do toho šlapat. A to se stalo. Najednou jsme přestali běhat, domácí snížili a pak i vyrovnali. No a v té poslední části už to byl zmar a domácí zápas otočili," kroutil hlavou trenér SK Tomáš Vecko. "Hráli jsme nějakých 40 minut, pak jsme to odevzdali. Soupeř měl jednoznačně větší hlad po vítězství. Za nás tentokrát snese přísnější měřítko Vojta Macek a Pepa Repka. 

SK Střešovice 1911 - SK Roudnice 4:2 (Havel 2, Myška, Navrátil - Tichota, Filous).

Roudnice: Macek, Kozák, Fictum, Pospíchal, Němeček, Tichota, Luc, Šimkovič, Repka, Filous, Chromý, Řechtáček, Bartoš

Liga U12

Postavení v tabulce jasně favorizovalo hostující tým, který bojuje o druhou příčku, zatímco domácí čekají na první bod. Roudničtí také zápas s přehledem dovedli do vítězného konce, i když kouč David Plicka úplně spokojený nebyl. "Zápas jsme měli podle předpokladů pod kontrolou, ale za rozhodutého stavu tam bylo několik pasáží, kdy jsme úplně vypadli ze hry a domácí nás přehrávali. Někteří kluci asi chtěli hrát jen na půl plynu, což nejde. Chtěl bych však pochválit i domácí, měli tam pár šikovných kluků, dali dva pěkné góly a líbilo se mi, že hráli až do konce s velkým nasazením. Nezabalili to ani za toho nepříznivého stavu." 

Střešovice - Roudnice 2:19 (Asarlidis, Horák - Procházka 4, Kosorič 3, Kubalík 3, Mikas 2, Hubený 2, Kočí 2, Dlouhý 2, Dvořák).

Roudnice: Soušek, D. Malina, Hubený, Plicka, Mikas, Kočí, Dlouhý, Dvořák, Kubalík, Šedivý, Procházka, Haudke, L. Malina, Kosorič, Šafr.

 
Aktuální články
Šmidrkal: Třetí místo je úspěch

Jako nováček skončili na třetím místě, což je velmi dobrý výsledek, ale snili ještě o lepším. Před fotbalisty SK Roudnice se v...

 
Titul získala rezerva zaslouženě

Zakončili sezonu vítězstvím 4:1 v Libochovanech a bez prohry v základní hrací době ovládli okresní přebor. O tom ale bylo jasno už kolo...

 
Bezstarostný fotbal bez bodů

V posledním kole letošního ročníku I. A třídy domácím ani Roudnici o mnoho nešlo, a tak se hrál z obou stran bezstarostný fotbal. Ze...

 
Roudnická rezerva ovládla přebor
 
Pětigólová rozlučka
 
Sokolov odvezl všechny body
 
Roudnice Cup pro Slavii Praha
 
Roudnice si upevnila třetí místo
 
Roudnice Cup pro týmy ze šesti států
 
Benešov si odvezl jednu výhru
 
Zápasy
Muži A | Sobota 15.06.2019, 13:30
FK Chuderov - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS