Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Třináctka neudržela tempo, ale dvanáctka měla ve Střešovicích nabito ostrými

01.04.2019 | sk

V dalších ligových duelech se fotbalisté SK Roudnice představili v Praze, kde nastoupili proti SK Střešovice 1911. Třináctka sice zahájila dobře, ale dvoubrankový náskok neudržela a podlehla 4:2, dvanáctka potvrdila roli favorita a odvezla si tři body po vítězství 19:2. 

Liga U13


První třetinu zvládli fotbalisté SK Roudnice parádně, ale pak přenechali nepochopitelně iniciativu domácím, kteří toho s chutí využili. "Na soupeře jsme vletěli, domácí jsme dvacet minut nepustili do hry. Fungovaly automatismy, kluci si najížděli do prostorů, sklepávali míče, bylo to fotbalové. V přestávce jsem jim říkal, že takový fotbal se mi líbí, ale také jsem je upozorňoval, že Střešovice to ještě zkusí a začnou do toho šlapat. A to se stalo. Najednou jsme přestali běhat, domácí snížili a pak i vyrovnali. No a v té poslední části už to byl zmar a domácí zápas otočili," kroutil hlavou trenér SK Tomáš Vecko. "Hráli jsme nějakých 40 minut, pak jsme to odevzdali. Soupeř měl jednoznačně větší hlad po vítězství. Za nás tentokrát snese přísnější měřítko Vojta Macek a Pepa Repka. 

SK Střešovice 1911 - SK Roudnice 4:2 (Havel 2, Myška, Navrátil - Tichota, Filous).

Roudnice: Macek, Kozák, Fictum, Pospíchal, Němeček, Tichota, Luc, Šimkovič, Repka, Filous, Chromý, Řechtáček, Bartoš

Liga U12

Postavení v tabulce jasně favorizovalo hostující tým, který bojuje o druhou příčku, zatímco domácí čekají na první bod. Roudničtí také zápas s přehledem dovedli do vítězného konce, i když kouč David Plicka úplně spokojený nebyl. "Zápas jsme měli podle předpokladů pod kontrolou, ale za rozhodutého stavu tam bylo několik pasáží, kdy jsme úplně vypadli ze hry a domácí nás přehrávali. Někteří kluci asi chtěli hrát jen na půl plynu, což nejde. Chtěl bych však pochválit i domácí, měli tam pár šikovných kluků, dali dva pěkné góly a líbilo se mi, že hráli až do konce s velkým nasazením. Nezabalili to ani za toho nepříznivého stavu." 

Střešovice - Roudnice 2:19 (Asarlidis, Horák - Procházka 4, Kosorič 3, Kubalík 3, Mikas 2, Hubený 2, Kočí 2, Dlouhý 2, Dvořák).

Roudnice: Soušek, D. Malina, Hubený, Plicka, Mikas, Kočí, Dlouhý, Dvořák, Kubalík, Šedivý, Procházka, Haudke, L. Malina, Kosorič, Šafr.

 
Aktuální články
Mladí Češi rozstříleli Maďary

Úvodní utkání Memoriálu Václava Ježka se fotbalistům ČR U18 vydařilo. Na stadionu Pod lipou porazili Maďarsko vysoko 5:1. O branky...

 
Reprezentace ČR U18 proti Maďarsku

Fotbalový stadion Pod lipou bude hostit dvě utkání Memoriálu Václava Ježka, ve kterém se představí šest reprezentačních výběrů do 18...

 
Start vyšel na jedničku

Ze Šluknova si odvezli první tři body v nové sezoně. V předehrávce I. A třídy porazili fotbalisté SK Roudnice domácího nováčka 4:1....

 
Pekař: Chceme být nepříjemní
 
Rezerva poločasové vedení neudržela
 
V poslední přípravě těsná výhra
 
Ve finále v Křešicích SK zklamal
 
Dali čtyři, dostali deset
 
Na hlavní hřiště až v srpnu
 
Roudnice se trefovala jen v první půli
 
Zápasy
Muži A | Sobota 17.08.2019, 17:00
SK Plaston Šluknov - SK Roudnice nad Labem
1:4 (0:2)
 
Muži A | Neděle 25.08.2019, 17:00
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
 
Muži B | Neděle 25.08.2019, 17:00
Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky - SK Roudnice nad Labem B
 
 
RSS