Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Třináctka neudržela tempo, ale dvanáctka měla ve Střešovicích nabito ostrými

01.04.2019 | sk

V dalších ligových duelech se fotbalisté SK Roudnice představili v Praze, kde nastoupili proti SK Střešovice 1911. Třináctka sice zahájila dobře, ale dvoubrankový náskok neudržela a podlehla 4:2, dvanáctka potvrdila roli favorita a odvezla si tři body po vítězství 19:2. 

Liga U13


První třetinu zvládli fotbalisté SK Roudnice parádně, ale pak přenechali nepochopitelně iniciativu domácím, kteří toho s chutí využili. "Na soupeře jsme vletěli, domácí jsme dvacet minut nepustili do hry. Fungovaly automatismy, kluci si najížděli do prostorů, sklepávali míče, bylo to fotbalové. V přestávce jsem jim říkal, že takový fotbal se mi líbí, ale také jsem je upozorňoval, že Střešovice to ještě zkusí a začnou do toho šlapat. A to se stalo. Najednou jsme přestali běhat, domácí snížili a pak i vyrovnali. No a v té poslední části už to byl zmar a domácí zápas otočili," kroutil hlavou trenér SK Tomáš Vecko. "Hráli jsme nějakých 40 minut, pak jsme to odevzdali. Soupeř měl jednoznačně větší hlad po vítězství. Za nás tentokrát snese přísnější měřítko Vojta Macek a Pepa Repka. 

SK Střešovice 1911 - SK Roudnice 4:2 (Havel 2, Myška, Navrátil - Tichota, Filous).

Roudnice: Macek, Kozák, Fictum, Pospíchal, Němeček, Tichota, Luc, Šimkovič, Repka, Filous, Chromý, Řechtáček, Bartoš

Liga U12

Postavení v tabulce jasně favorizovalo hostující tým, který bojuje o druhou příčku, zatímco domácí čekají na první bod. Roudničtí také zápas s přehledem dovedli do vítězného konce, i když kouč David Plicka úplně spokojený nebyl. "Zápas jsme měli podle předpokladů pod kontrolou, ale za rozhodutého stavu tam bylo několik pasáží, kdy jsme úplně vypadli ze hry a domácí nás přehrávali. Někteří kluci asi chtěli hrát jen na půl plynu, což nejde. Chtěl bych však pochválit i domácí, měli tam pár šikovných kluků, dali dva pěkné góly a líbilo se mi, že hráli až do konce s velkým nasazením. Nezabalili to ani za toho nepříznivého stavu." 

Střešovice - Roudnice 2:19 (Asarlidis, Horák - Procházka 4, Kosorič 3, Kubalík 3, Mikas 2, Hubený 2, Kočí 2, Dlouhý 2, Dvořák).

Roudnice: Soušek, D. Malina, Hubený, Plicka, Mikas, Kočí, Dlouhý, Dvořák, Kubalík, Šedivý, Procházka, Haudke, L. Malina, Kosorič, Šafr.

 
Aktuální články
Zvládli ještě jeden triangl

V sobotu odehrál tým SK Roudnice r. 2008 triangl na trávníku Pod lipou. Domácí tentokrát postavili s Neratovicemi po dvou týmech, Kladno...

 
Pozvánka na valnou hromadu

Spolek Sportovní klub Roudnice nad Labem zve své členy na zasedání valné hromady. Všechny informace naleznete v tomto článku.

 
Spolupráce Roudnice - Bezděkov

V posledních letech byla navázána mnohem užší spolupráce mezi Sportovním klubem Roudnice nad Labem a SK Bezděkov. O tom, jak funguje a co si...

 
Ústí potvrdilo kvalitu
 
Bulíř se trefil pětkrát
 
Nejprve spokojenost, pak zklamání
 
Počasí je řádně prověřilo
 
Pekař: Dobře jsme rozehrávali
 
Dvanáctka porazila Velvary
 
Poradili si s Kladnem
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | Neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
 
RSS