Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

S Jabloncem to byl boj

28.04.2019 | sk

Žákovské ligové výběry SK Roudnice nad Labem hostily v 17. kole skupiny C FK Jablonec. Třináctka na soupeře nestačila, dvanáctka byla úspěšnější.  

Liga U13

Debakl z podzimu (12:1) se sice nekonal, ale ani tentokrát domácí na soupeře z vrchní poloviny ligové tabulky nestačili. 

"Sice jsme s Jabloncem, který má kvalitní kluky, podlehli, ale naši hráči podali po dlouhé době výkony, se kterými jsem byl spokojený. Plnili to, co měli, dali tři pěkné góly, vytvořili si i další šance, nebáli se hrát. Je trochu škoda, že jsme narazili na silnějšího protivníka, ovšem klukům opravdu nemám moc co vyčíst. Byly tam samozřejmě nějaké chybičky, což k tomu patří, ale jinak klobouk dolů. Takhle bych si to představoval," byl i přes prohru na svěřence hrdý trenér SK Roudnice Tomáš Vecko. 

Roudnice - Jablonec 3:9 (Chromý 2, Fictum - Koňák 2, Palán 2, Duštíra 2, Vopat, Jodas, vlastní).

Roudnice: Macek, Fictum, Pospíchal, Němeček, Tichota, Luc, Šimkovič, Repka, Filous, Chromý, Bartoš, Štrupl.

Liga U12

Hosté se sice dostali do vedení, ale Roudnice rychle srovnala a pak už diktovala tempo. 

"Zápas jsme sice výsledkově zvládli, ale z mého pohledu byl ze strany soupeře hodně důrazný. Až zbytečně hodně důrazný. Máme čtyři zraněné kluky, některé zákroky byly zkrátka za hranou. Měli jsme to pod kontrolou, hosté žili jen chvíli na začátku," zhodnotil duel trenér vítězů David Plicka. 

Roudnice - Jablonec 8:3 (Kosorič 3, D. Malina, Mikas, Bulíř, Jirásek, Dlouhý - Vrabec, Rejnart, Kocourek).

Roudnice: Soušek, D. Malina, Plicka, Mikas, Dvořák, L. Malina, Šafr, Bulíř, Jirásek, Fric, Haudke, Kočí, Dlouhý, Kosorič.

 
Aktuální články
Výběr OFS zvládl úvod, pak to bylo slabší

Fotbalový výběr OFS Litoměřice ktg. U12 sice do Memoriálu Vladimíra Betky skvěle odstartoval, ale na výhru s OFS Klatovy pak už ve...

 
V Karlových Varech bodovala jen patnáctka

Starší žáci SK Roudnice ktg. U15 sice soupeře většinu zápasu tlačili, ale na víc než jeden bod to nestačilo. Čtrnáctka inkasovala od FC...

 
V Liberci uspěly oba výběry

Ligoví fotbalisté SK Roudnice si o víkendu přivezli všechny body. Třináctka porazila Liberec 7:5, dvanáctka 11:7. Vítězství těší i...

 
Koncovka byla pro silné nervy
 
Ligový víkend přinesl brankové hody
 
Patnáctka se rozjela po půli
 
Od lídra si body neodvezli
 
Další díl černé série
 
Výhru si připsala jen dvanáctka
 
V Roudnici slavila Sparta
 
Zápasy
Muži A | Neděle 19.05.2019, 17:00
SK Roudnice nad Labem - FK ČL Neštěmice
2:1 (0:0)
 
Muži A | Neděle 02.06.2019, 17:00
SK Roudnice nad Labem - TJ ČSAD Libouchec
 
 
RSS