Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Úspěšnější byla doma čtrnáctka

28.04.2019 | sk

Divizní fotbalisté SK Roudnice v domácích mistrovských duelech uspěli jen napůl. Patnáctka Litvínovu podlehla, čtrnáctka soupeře přehrála.  

Divize U15


Domácí zahájili proti celku ze špičky tabulky aktivně a před brankou soupeře bylo několikrát hodně živo. "Po dlouhé době jsme měli celkem dobrý začátek a neinkasovali jako první. Jinak to byl spíše boj o střed hřiště. Ve druhém poločase jsme skórovali, když se po přihrávce Kokeše dostal za obranu Rafaj a trefil to přesně. Pak jsme měli velkou šanci rozhodnout, nejprve Kokeš trefil břevno a dorážející Kliment ho napodobil. V podstatě z ničeho jsme pak po prohraném souboji inkasovali a chvíli na to nás hosté potrestali za špatnou rozehrávku. Podle mě tentokrát nevyhrál lepší, ale spíš šťastnější tým," dodal trenér SK Roudnice Ondřej Rohlíček. 

Roudnice - Litvínov 1:2 (0:0). Branky: 49. Rafaj - 62. Vošáhlík, 68. Rjaska.

Roudnice: Smejkal - Skokan, Kulhan, Vlček, Poborský - Kafka (25. Zezula), Kokeš, Skřivánek, Boušek - Rafaj - Kliment (61. Šveňha).  

Divize U14

Vrátili jim prohru z podzimu. Fotbalisté SK Roudnice ktg. U14 porazili Litvínov 3:0.

"Narazili jsme na jednoho z nejsilnějších soupeřů na jaře. Ten zápas byl soubojový, důrazný z obou stran. Nás těší, že jsme se s tím vyrovnali. Šance jsme měli my i hosté, ovšem ti se gólově prosadit nedokázali. No a my ano. Těch 3:0 asi úplně neodpovídá, ale vyhrát jsme si podle mě zasloužili o něco víc než hosté. Kluci si mákli, vydali se, což bylo patrné po závěrečném hvizdu. Takové zápasy i výkony kluky posouvají, jsme spokojeni," poznamenal Pavel Job, který roudnický tým vede společně se Zbyňkem Vavruškou. 

Roudnice - Litvínov 3:0 (2:0). Branky: 19. Rožec, 30. Tošner, 66. Jirků.

Roudnice: Hotovec - Prokop, Marejka, Čížek, Balaštík (36. Kafka) - Jirků, Láska, Bidlo, Tošner - Fidler (68. Kubánek), Rožec (36. Melichar).

 
Aktuální články
Přípravné zápasy U14 a U13

V rámci svého soustředění v Horních Počaplech sehráli mladí roudničtí fotbalisté už několik utkání. Zatím naposledy se utkali s...

 
Soustředění v Horních Počaplech

Zatímco kategorie U15 a U12 jsou aktuálně na soustředění na Mělnicku, další žákovské týmy U14 a U13 se v týdnu usadily v Horních...

 
Na soustředění mladých fotbalistů SK

Vedení SK Roudnice nad Labem navštívilo při svém "výjezdním zasedání" Starý Mlýn u Byšic, kde se připravují na novou sezonu v tomto...

 
Víkend měla dvanáctka nabitý
 
Patnáctka podlehla Motorletu
 
Po třiceti minutách výpadek
 
Dvanáctka se formuje do finálové podoby
 
Čtrnáctka nestačila na Meteor
 
V Křešicích skončil tým SK Roudnice druhý
 
Miniturnaj ročníku 2009 Pod lipou
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Neděle 23.08.2020, 17:00
SK Roudnice nad Labem - Střekov
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS