Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Finále Ondrášovka Cupu

30.04.2019 | sk

Přijďte se podívat, jak se rodí noví „Rosičtí“ a „Nedvědové“, třeba mezi nimi poznáte i někoho z vašeho města či vesnice! Ondrášovka Cup, ojedinělý projekt pro mladé fotbalisty, jde do finále. Jako první se o víkendu 4. – 5. května o prvenství utkají před kamerami České televize týmy kategorie U13 a do Vědomic u Roudnice nad Labem dorazí i fotbalová „esa“.

Na finálový turnaj nejstarší kategorie Ondrášovka Cupu zavítají mimo jiné hráčské i trenérské legendy Jaroslav Šilhavý a Verner Lička. „Těším se, že na akci uvidím kluky, kteří třeba jednou budou střílet góly nejen v lize, ale i za reprezentaci,“ říká dvojnásobný nejlepší střelec československé ligy a zlatý olympijský medailista V. Lička. „Je skvělé, že mají mladí hráči turnaje, které je mohou motivovat tak pozitivně, jako právě Ondrášovka Cup. Pro moje nástupce u reprezentace tu jistě bude spousta zajímavých kandidátů “ doplňuje s úsměvem současný trenér reprezentačního „áčka“ J. Šilhavý.

V neděli budete moci na stadiónu sledovat mimo jiné exhibici mistra světa a Evropy ve footbagovém vystoupení s hakisakem a freestyle fotbalové show Honzy Webera, který se ujme i vyhlášení soutěže pro mladé hráče. Česká televize zajistí z turnaje živé vstupy.

„Ondrášovka Cup je pro mě srdeční záležitost. To nadšení, které z hráčů sálá, mě nabíjí energií, ať už se hraje v Praze nebo třeba ve Vědomicích. Jsem rád, že si Česká televize uvědomila důležitost podpory mládežnického sportu a aktivně k ní přistoupila. Těším se na každý turnaj a jsem zvědavý, jaký pokrok udělali kluci, které jsem většinou viděl před rokem v nižší kategorii,“ uvedl v této souvislosti Pavel Čapek.

Od roku 2013 se k projektu přihlásilo mnoho osobností, které se stali jeho ambasadory. Patří sem mimo jiné Jaroslav Hřebík (sportovní ředitel AC Sparta Praha), Josef Hušbauer (reprezentant ČR, hráč SK Slavia Praha), Tomáš Hübschman (bývalý reprezentant ČR a hráč FK Baumit Jablonec) nebo Jakub Kohák (herec, režisér a velký fotbalový fanda a „odborník“). Tváří Ondrášovka Cupu je pro ročník 2018/2019 příbramský Jan Matoušek.

„Na turnajích Ondrášovka Cupu nejde jen o body, ale i o příjemná a inspirativní setkání mezi hráči navzájem i se známými tvářemi našeho sportu. Vždycky obdivuji přirozenou radost ze sportu a pohybu u mladých hráčů, kteří můžou, ale i nemusí skončit mezi profesionály,“ uzavírá za hlavního partnera turnaje, společnost ONDRÁŠOVKA, její ředitel Libor Duba. Bližší informace najdete na stránkách www.ondrasovkacup.cz a na facebookových stránkách turnaje.

Na hřištích SK Roudnice se představí 24 týmů. Skupina A: Slavia Praha, Příbram, Třinec, Meteor Praha, Sparta Praha, Prostějov. Sk. B: Dukla, Kroměříž, Karviná, Pardubice, Teplice, Slovácko. Sk. C: Hradec Králové, Vlašim, Šumperk, Mladá Boleslav, České Budějovice, Jihlava. Sk. D: Liberec, Tempo Praha, Brno, Sokolov, Bohemians Praha, Opava. První sobotní zápasy jsou na programu od 9:30 hodin.   

 
Aktuální články
Výběr OFS zvládl úvod, pak to bylo slabší

Fotbalový výběr OFS Litoměřice ktg. U12 sice do Memoriálu Vladimíra Betky skvěle odstartoval, ale na výhru s OFS Klatovy pak už ve...

 
V Karlových Varech bodovala jen patnáctka

Starší žáci SK Roudnice ktg. U15 sice soupeře většinu zápasu tlačili, ale na víc než jeden bod to nestačilo. Čtrnáctka inkasovala od FC...

 
V Liberci uspěly oba výběry

Ligoví fotbalisté SK Roudnice si o víkendu přivezli všechny body. Třináctka porazila Liberec 7:5, dvanáctka 11:7. Vítězství těší i...

 
Koncovka byla pro silné nervy
 
Ligový víkend přinesl brankové hody
 
Patnáctka se rozjela po půli
 
Od lídra si body neodvezli
 
Další díl černé série
 
Výhru si připsala jen dvanáctka
 
V Roudnici slavila Sparta
 
Zápasy
Muži A | Neděle 19.05.2019, 17:00
SK Roudnice nad Labem - FK ČL Neštěmice
2:1 (0:0)
 
Muži A | Neděle 02.06.2019, 17:00
SK Roudnice nad Labem - TJ ČSAD Libouchec
 
 
RSS