Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Finále Ondrášovka Cupu

30.04.2019 | sk

Přijďte se podívat, jak se rodí noví „Rosičtí“ a „Nedvědové“, třeba mezi nimi poznáte i někoho z vašeho města či vesnice! Ondrášovka Cup, ojedinělý projekt pro mladé fotbalisty, jde do finále. Jako první se o víkendu 4. – 5. května o prvenství utkají před kamerami České televize týmy kategorie U13 a do Vědomic u Roudnice nad Labem dorazí i fotbalová „esa“.

Na finálový turnaj nejstarší kategorie Ondrášovka Cupu zavítají mimo jiné hráčské i trenérské legendy Jaroslav Šilhavý a Verner Lička. „Těším se, že na akci uvidím kluky, kteří třeba jednou budou střílet góly nejen v lize, ale i za reprezentaci,“ říká dvojnásobný nejlepší střelec československé ligy a zlatý olympijský medailista V. Lička. „Je skvělé, že mají mladí hráči turnaje, které je mohou motivovat tak pozitivně, jako právě Ondrášovka Cup. Pro moje nástupce u reprezentace tu jistě bude spousta zajímavých kandidátů “ doplňuje s úsměvem současný trenér reprezentačního „áčka“ J. Šilhavý.

V neděli budete moci na stadiónu sledovat mimo jiné exhibici mistra světa a Evropy ve footbagovém vystoupení s hakisakem a freestyle fotbalové show Honzy Webera, který se ujme i vyhlášení soutěže pro mladé hráče. Česká televize zajistí z turnaje živé vstupy.

„Ondrášovka Cup je pro mě srdeční záležitost. To nadšení, které z hráčů sálá, mě nabíjí energií, ať už se hraje v Praze nebo třeba ve Vědomicích. Jsem rád, že si Česká televize uvědomila důležitost podpory mládežnického sportu a aktivně k ní přistoupila. Těším se na každý turnaj a jsem zvědavý, jaký pokrok udělali kluci, které jsem většinou viděl před rokem v nižší kategorii,“ uvedl v této souvislosti Pavel Čapek.

Od roku 2013 se k projektu přihlásilo mnoho osobností, které se stali jeho ambasadory. Patří sem mimo jiné Jaroslav Hřebík (sportovní ředitel AC Sparta Praha), Josef Hušbauer (reprezentant ČR, hráč SK Slavia Praha), Tomáš Hübschman (bývalý reprezentant ČR a hráč FK Baumit Jablonec) nebo Jakub Kohák (herec, režisér a velký fotbalový fanda a „odborník“). Tváří Ondrášovka Cupu je pro ročník 2018/2019 příbramský Jan Matoušek.

„Na turnajích Ondrášovka Cupu nejde jen o body, ale i o příjemná a inspirativní setkání mezi hráči navzájem i se známými tvářemi našeho sportu. Vždycky obdivuji přirozenou radost ze sportu a pohybu u mladých hráčů, kteří můžou, ale i nemusí skončit mezi profesionály,“ uzavírá za hlavního partnera turnaje, společnost ONDRÁŠOVKA, její ředitel Libor Duba. Bližší informace najdete na stránkách www.ondrasovkacup.cz a na facebookových stránkách turnaje.

Na hřištích SK Roudnice se představí 24 týmů. Skupina A: Slavia Praha, Příbram, Třinec, Meteor Praha, Sparta Praha, Prostějov. Sk. B: Dukla, Kroměříž, Karviná, Pardubice, Teplice, Slovácko. Sk. C: Hradec Králové, Vlašim, Šumperk, Mladá Boleslav, České Budějovice, Jihlava. Sk. D: Liberec, Tempo Praha, Brno, Sokolov, Bohemians Praha, Opava. První sobotní zápasy jsou na programu od 9:30 hodin.   

 
Aktuální články
Dvacet minut a odjezd

Poslední podzimní venkovní utkání fotbalisté SK Roudnice vůbec nezvládli. Na umělce v Kadani podlehli Klášterci vysoko 0:5, když...

 
Bod navíc po patnácté sérii

V předposledním podzimním domácím duelu na těžkém terénu fotbalisté SK Roudnice vedli nad Proboštovem od 14. minuty po gólu Slavíčka,...

 
Hráčem víkendu se stal Nepovím

Nejlepším hráčem víkendu 2. - 3. listopadu byl po hlasování trenérů mládežnických kategorií SK Roudnice nad Labem zvolen Tadeáš...

 
Ideální jedenáctka víkendu
 
V Chomutově padli jednou
 
Ligové týmy vyzrály na Háje
 
Dva body byly maximem
 
Starší žáci se rozloučili prohrou
 
Hráčem víkendu se stal Hubený
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Zápasy
Muži A | Sobota 16.11.2019, 13:30
FK Klášterec n. O. - SK Roudnice nad Labem
5:0 (0:0)
 
Muži A | Sobota 23.11.2019, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 22.03.2020, 15:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky
 
 
RSS