Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Patnáctka se rozjela po půli

12.05.2019 | sk

Divizní fotbalisté SK Roudnice nad Labem kategorie U15 porazili v domácím prostředí Varnsdorf 3:0, ale čtrnáctka na svého soupeře nestačila a podlehla mu 1:5. 

Divize U15


Roudnice se dlouho proti poslednímu celku tabulky nemohla prosadit. Až po změně stran zlomila odpor soupeře dvěma rychlými góly. Oba zařídil svými průniky z levé strany Rafaj, nejprve v 50. minutě našel Skřivánka a o chvíli později Kafku. Třetí gól pak přidal po centru Bouška bombou Kokeš. 

"V prvním poločase jsme byli málo hladoví po gólu, moc se nám nechtělo do vápna, i když nějaké šance tam byly.  Po změně stran, kdy už nehrál za Varnsdorf Hradiský, který nám dělal docela problémy, jsme se konečně prosadili. Měl jsem před zápasem trochu obavy, aby se soupeři nepodařilo poprvé vyhrát právě u nás, což se naštěstí nestalo. Bylo to povinné vítězství, ale s výkonem moc spokojený nejsem," přiznal roudnický trenér Ondřej Rohlíček.      

Roudnice - Varnsdorf 3:0 (0:0). Branky: Skřivánek, Kokeš, Kafka.

Roudnice: Tumpach - Skokan, Kulhan, Poborský, Vavrný (58. Hrbáček) - Kafka, Skřivánek (62. Plášek), Kokeš, Boušek (56. Šveňha) - Rafaj, Zezula.

Divize U14

Domácím zápas proti sousedovi ze středu tabulky vůbec nevyšel. Už v deváté minutě překonal Hotovce Kubr a chvíli na to i Hradiský. Šance měli i Roudničtí, Kafka ale svoje sólo nezakončil ideálně a Tošner po průniku z levé strany pálil jen slabě. Po změně stran sice právě on vykřesal naději, jenže pak už přesně mířili jen hosté. 

"Prospali jsme začátek zápasu, zbytečně jsme proti větru nakopávali míče, nechtěli kombinovat. Ve druhém poločase jsme se sice zlepšili, měli nějaké nájezdy, ale tentokrát jsme si vyhrát nezasloužili. Výkonem jsme navázali na ten z Děčína. Alespoň jsme se zase vrátili na zem a budeme zase pořádně pracovat," dodal jeden z trenérů SK Roudnice Pavel Job.   

Roudnice - Varnsdorf 1:5 (0:2). Branky: Tošner - Polhoš 2, Kubr, Lank, Hradiský.

Roudnice: Hotovec - Prokop, Čížek (36. Fidler), Marejka, Balaštík (36. Kubánek) - Jirků, Láska, Bidlo, Tošner - Kafka (36. Náprstek), Melichar (36. Rožec). 

 
Aktuální články
Roudnice se trefovala jen v první půli

V prvním přípravném utkání podlehli fotbalisté SK Roudnice účastníkovi krajského přeboru z Krupky 3:7. Zatímco v prvním poločase...

 
V přípravě čekají přáteláky i turnaj

Pod vedením nového trenéra Jakuba Pekaře zahájila více než dvacítka fotbalistů SK Roudnice nad Labem v úterý 16. července v domácím...

 
Šmidrkal: Třetí místo je úspěch

Jako nováček skončili na třetím místě, což je velmi dobrý výsledek, ale snili ještě o lepším. Před fotbalisty SK Roudnice se v...

 
Titul získala rezerva zaslouženě
 
Bezstarostný fotbal bez bodů
 
Roudnická rezerva ovládla přebor
 
Pětigólová rozlučka
 
Sokolov odvezl všechny body
 
Roudnice Cup pro Slavii Praha
 
Roudnice si upevnila třetí místo
 
Zápasy
Muži A | Sobota 15.06.2019, 13:30
FK Chuderov - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS