Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Patnáctka se rozjela po půli

12.05.2019 | sk

Divizní fotbalisté SK Roudnice nad Labem kategorie U15 porazili v domácím prostředí Varnsdorf 3:0, ale čtrnáctka na svého soupeře nestačila a podlehla mu 1:5. 

Divize U15


Roudnice se dlouho proti poslednímu celku tabulky nemohla prosadit. Až po změně stran zlomila odpor soupeře dvěma rychlými góly. Oba zařídil svými průniky z levé strany Rafaj, nejprve v 50. minutě našel Skřivánka a o chvíli později Kafku. Třetí gól pak přidal po centru Bouška bombou Kokeš. 

"V prvním poločase jsme byli málo hladoví po gólu, moc se nám nechtělo do vápna, i když nějaké šance tam byly.  Po změně stran, kdy už nehrál za Varnsdorf Hradiský, který nám dělal docela problémy, jsme se konečně prosadili. Měl jsem před zápasem trochu obavy, aby se soupeři nepodařilo poprvé vyhrát právě u nás, což se naštěstí nestalo. Bylo to povinné vítězství, ale s výkonem moc spokojený nejsem," přiznal roudnický trenér Ondřej Rohlíček.      

Roudnice - Varnsdorf 3:0 (0:0). Branky: Skřivánek, Kokeš, Kafka.

Roudnice: Tumpach - Skokan, Kulhan, Poborský, Vavrný (58. Hrbáček) - Kafka, Skřivánek (62. Plášek), Kokeš, Boušek (56. Šveňha) - Rafaj, Zezula.

Divize U14

Domácím zápas proti sousedovi ze středu tabulky vůbec nevyšel. Už v deváté minutě překonal Hotovce Kubr a chvíli na to i Hradiský. Šance měli i Roudničtí, Kafka ale svoje sólo nezakončil ideálně a Tošner po průniku z levé strany pálil jen slabě. Po změně stran sice právě on vykřesal naději, jenže pak už přesně mířili jen hosté. 

"Prospali jsme začátek zápasu, zbytečně jsme proti větru nakopávali míče, nechtěli kombinovat. Ve druhém poločase jsme se sice zlepšili, měli nějaké nájezdy, ale tentokrát jsme si vyhrát nezasloužili. Výkonem jsme navázali na ten z Děčína. Alespoň jsme se zase vrátili na zem a budeme zase pořádně pracovat," dodal jeden z trenérů SK Roudnice Pavel Job.   

Roudnice - Varnsdorf 1:5 (0:2). Branky: Tošner - Polhoš 2, Kubr, Lank, Hradiský.

Roudnice: Hotovec - Prokop, Čížek (36. Fidler), Marejka, Balaštík (36. Kubánek) - Jirků, Láska, Bidlo, Tošner - Kafka (36. Náprstek), Melichar (36. Rožec). 

 
Aktuální články
Hráčem víkendu se stal Soušek

Nejlepším hráčem víkendu byl podle hlasování trenérů mládežnických kategorií SK Roudnice zvolen zvolen brankář Pavel Soušek z ktg....

 
Na Ústí starší přípravka neměla

Ve druhém kole krajského přeboru starších přípravek r. 2010 se na domácím trávníku mladým roudnickým nadějím už tak nevedlo. Porazily...

 
2. sportovně-pohybový kurz

!POZOR! již zítra 19.9.2019 se koná ve sportovním areálu Pod Lipou od 16:00 do 17:00 Sportovně-pohybový kurz pro ročníky 2013, 2014 a...

 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Patnáctka přivezla alespoň remízu
 
Na Jablonec vyzrála třináctka
 
Kostomlaty si odvezly dvanáctku
 
Nejdříve obavy, pak dva body
 
Starší přípravka byla nejlepší
 
Hráčem víkendu se stal Hlaváček
 
Zápasy
Muži A | Sobota 14.09.2019, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
1:2 pk (0:1)
 
Muži A | Neděle 22.09.2019, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Rumburk
 
Muži B | Neděle 15.09.2019, 16:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Podřipan Kostomlaty
12:2 (3:1)
 
Muži B | Neděle 22.09.2019, 15:30
FK Bechlín B - SK Roudnice nad Labem B
 
 
RSS