Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Patnáctka se rozjela po půli

12.05.2019 | sk

Divizní fotbalisté SK Roudnice nad Labem kategorie U15 porazili v domácím prostředí Varnsdorf 3:0, ale čtrnáctka na svého soupeře nestačila a podlehla mu 1:5. 

Divize U15


Roudnice se dlouho proti poslednímu celku tabulky nemohla prosadit. Až po změně stran zlomila odpor soupeře dvěma rychlými góly. Oba zařídil svými průniky z levé strany Rafaj, nejprve v 50. minutě našel Skřivánka a o chvíli později Kafku. Třetí gól pak přidal po centru Bouška bombou Kokeš. 

"V prvním poločase jsme byli málo hladoví po gólu, moc se nám nechtělo do vápna, i když nějaké šance tam byly.  Po změně stran, kdy už nehrál za Varnsdorf Hradiský, který nám dělal docela problémy, jsme se konečně prosadili. Měl jsem před zápasem trochu obavy, aby se soupeři nepodařilo poprvé vyhrát právě u nás, což se naštěstí nestalo. Bylo to povinné vítězství, ale s výkonem moc spokojený nejsem," přiznal roudnický trenér Ondřej Rohlíček.      

Roudnice - Varnsdorf 3:0 (0:0). Branky: Skřivánek, Kokeš, Kafka.

Roudnice: Tumpach - Skokan, Kulhan, Poborský, Vavrný (58. Hrbáček) - Kafka, Skřivánek (62. Plášek), Kokeš, Boušek (56. Šveňha) - Rafaj, Zezula.

Divize U14

Domácím zápas proti sousedovi ze středu tabulky vůbec nevyšel. Už v deváté minutě překonal Hotovce Kubr a chvíli na to i Hradiský. Šance měli i Roudničtí, Kafka ale svoje sólo nezakončil ideálně a Tošner po průniku z levé strany pálil jen slabě. Po změně stran sice právě on vykřesal naději, jenže pak už přesně mířili jen hosté. 

"Prospali jsme začátek zápasu, zbytečně jsme proti větru nakopávali míče, nechtěli kombinovat. Ve druhém poločase jsme se sice zlepšili, měli nějaké nájezdy, ale tentokrát jsme si vyhrát nezasloužili. Výkonem jsme navázali na ten z Děčína. Alespoň jsme se zase vrátili na zem a budeme zase pořádně pracovat," dodal jeden z trenérů SK Roudnice Pavel Job.   

Roudnice - Varnsdorf 1:5 (0:2). Branky: Tošner - Polhoš 2, Kubr, Lank, Hradiský.

Roudnice: Hotovec - Prokop, Čížek (36. Fidler), Marejka, Balaštík (36. Kubánek) - Jirků, Láska, Bidlo, Tošner - Kafka (36. Náprstek), Melichar (36. Rožec). 

 
Aktuální články
Dvacet minut a odjezd

Poslední podzimní venkovní utkání fotbalisté SK Roudnice vůbec nezvládli. Na umělce v Kadani podlehli Klášterci vysoko 0:5, když...

 
Bod navíc po patnácté sérii

V předposledním podzimním domácím duelu na těžkém terénu fotbalisté SK Roudnice vedli nad Proboštovem od 14. minuty po gólu Slavíčka,...

 
Hráčem víkendu se stal Nepovím

Nejlepším hráčem víkendu 2. - 3. listopadu byl po hlasování trenérů mládežnických kategorií SK Roudnice nad Labem zvolen Tadeáš...

 
Ideální jedenáctka víkendu
 
V Chomutově padli jednou
 
Ligové týmy vyzrály na Háje
 
Dva body byly maximem
 
Starší žáci se rozloučili prohrou
 
Hráčem víkendu se stal Hubený
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Zápasy
Muži A | Sobota 16.11.2019, 13:30
FK Klášterec n. O. - SK Roudnice nad Labem
5:0 (0:0)
 
Muži A | Sobota 23.11.2019, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 22.03.2020, 15:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky
 
 
RSS