Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Patnáctka se rozjela po půli

12.05.2019 | sk

Divizní fotbalisté SK Roudnice nad Labem kategorie U15 porazili v domácím prostředí Varnsdorf 3:0, ale čtrnáctka na svého soupeře nestačila a podlehla mu 1:5. 

Divize U15


Roudnice se dlouho proti poslednímu celku tabulky nemohla prosadit. Až po změně stran zlomila odpor soupeře dvěma rychlými góly. Oba zařídil svými průniky z levé strany Rafaj, nejprve v 50. minutě našel Skřivánka a o chvíli později Kafku. Třetí gól pak přidal po centru Bouška bombou Kokeš. 

"V prvním poločase jsme byli málo hladoví po gólu, moc se nám nechtělo do vápna, i když nějaké šance tam byly.  Po změně stran, kdy už nehrál za Varnsdorf Hradiský, který nám dělal docela problémy, jsme se konečně prosadili. Měl jsem před zápasem trochu obavy, aby se soupeři nepodařilo poprvé vyhrát právě u nás, což se naštěstí nestalo. Bylo to povinné vítězství, ale s výkonem moc spokojený nejsem," přiznal roudnický trenér Ondřej Rohlíček.      

Roudnice - Varnsdorf 3:0 (0:0). Branky: Skřivánek, Kokeš, Kafka.

Roudnice: Tumpach - Skokan, Kulhan, Poborský, Vavrný (58. Hrbáček) - Kafka, Skřivánek (62. Plášek), Kokeš, Boušek (56. Šveňha) - Rafaj, Zezula.

Divize U14

Domácím zápas proti sousedovi ze středu tabulky vůbec nevyšel. Už v deváté minutě překonal Hotovce Kubr a chvíli na to i Hradiský. Šance měli i Roudničtí, Kafka ale svoje sólo nezakončil ideálně a Tošner po průniku z levé strany pálil jen slabě. Po změně stran sice právě on vykřesal naději, jenže pak už přesně mířili jen hosté. 

"Prospali jsme začátek zápasu, zbytečně jsme proti větru nakopávali míče, nechtěli kombinovat. Ve druhém poločase jsme se sice zlepšili, měli nějaké nájezdy, ale tentokrát jsme si vyhrát nezasloužili. Výkonem jsme navázali na ten z Děčína. Alespoň jsme se zase vrátili na zem a budeme zase pořádně pracovat," dodal jeden z trenérů SK Roudnice Pavel Job.   

Roudnice - Varnsdorf 1:5 (0:2). Branky: Tošner - Polhoš 2, Kubr, Lank, Hradiský.

Roudnice: Hotovec - Prokop, Čížek (36. Fidler), Marejka, Balaštík (36. Kubánek) - Jirků, Láska, Bidlo, Tošner - Kafka (36. Náprstek), Melichar (36. Rožec). 

 
Aktuální články
Výběr OFS zvládl úvod, pak to bylo slabší

Fotbalový výběr OFS Litoměřice ktg. U12 sice do Memoriálu Vladimíra Betky skvěle odstartoval, ale na výhru s OFS Klatovy pak už ve...

 
V Karlových Varech bodovala jen patnáctka

Starší žáci SK Roudnice ktg. U15 sice soupeře většinu zápasu tlačili, ale na víc než jeden bod to nestačilo. Čtrnáctka inkasovala od FC...

 
V Liberci uspěly oba výběry

Ligoví fotbalisté SK Roudnice si o víkendu přivezli všechny body. Třináctka porazila Liberec 7:5, dvanáctka 11:7. Vítězství těší i...

 
Koncovka byla pro silné nervy
 
Ligový víkend přinesl brankové hody
 
Od lídra si body neodvezli
 
Další díl černé série
 
Výhru si připsala jen dvanáctka
 
V Roudnici slavila Sparta
 
Roudnická rezerva rozstřílela Křešice
 
Zápasy
Muži A | Neděle 19.05.2019, 17:00
SK Roudnice nad Labem - FK ČL Neštěmice
2:1 (0:0)
 
Muži A | Neděle 02.06.2019, 17:00
SK Roudnice nad Labem - TJ ČSAD Libouchec
 
 
RSS