Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Patnáctka se rozjela po půli

12.05.2019 | sk

Divizní fotbalisté SK Roudnice nad Labem kategorie U15 porazili v domácím prostředí Varnsdorf 3:0, ale čtrnáctka na svého soupeře nestačila a podlehla mu 1:5. 

Divize U15


Roudnice se dlouho proti poslednímu celku tabulky nemohla prosadit. Až po změně stran zlomila odpor soupeře dvěma rychlými góly. Oba zařídil svými průniky z levé strany Rafaj, nejprve v 50. minutě našel Skřivánka a o chvíli později Kafku. Třetí gól pak přidal po centru Bouška bombou Kokeš. 

"V prvním poločase jsme byli málo hladoví po gólu, moc se nám nechtělo do vápna, i když nějaké šance tam byly.  Po změně stran, kdy už nehrál za Varnsdorf Hradiský, který nám dělal docela problémy, jsme se konečně prosadili. Měl jsem před zápasem trochu obavy, aby se soupeři nepodařilo poprvé vyhrát právě u nás, což se naštěstí nestalo. Bylo to povinné vítězství, ale s výkonem moc spokojený nejsem," přiznal roudnický trenér Ondřej Rohlíček.      

Roudnice - Varnsdorf 3:0 (0:0). Branky: Skřivánek, Kokeš, Kafka.

Roudnice: Tumpach - Skokan, Kulhan, Poborský, Vavrný (58. Hrbáček) - Kafka, Skřivánek (62. Plášek), Kokeš, Boušek (56. Šveňha) - Rafaj, Zezula.

Divize U14

Domácím zápas proti sousedovi ze středu tabulky vůbec nevyšel. Už v deváté minutě překonal Hotovce Kubr a chvíli na to i Hradiský. Šance měli i Roudničtí, Kafka ale svoje sólo nezakončil ideálně a Tošner po průniku z levé strany pálil jen slabě. Po změně stran sice právě on vykřesal naději, jenže pak už přesně mířili jen hosté. 

"Prospali jsme začátek zápasu, zbytečně jsme proti větru nakopávali míče, nechtěli kombinovat. Ve druhém poločase jsme se sice zlepšili, měli nějaké nájezdy, ale tentokrát jsme si vyhrát nezasloužili. Výkonem jsme navázali na ten z Děčína. Alespoň jsme se zase vrátili na zem a budeme zase pořádně pracovat," dodal jeden z trenérů SK Roudnice Pavel Job.   

Roudnice - Varnsdorf 1:5 (0:2). Branky: Tošner - Polhoš 2, Kubr, Lank, Hradiský.

Roudnice: Hotovec - Prokop, Čížek (36. Fidler), Marejka, Balaštík (36. Kubánek) - Jirků, Láska, Bidlo, Tošner - Kafka (36. Náprstek), Melichar (36. Rožec). 

 
Aktuální články
Čtrnáctka nestačila na Meteor

V dalším přípravném utkání podlehli fotbalisté SK Roudnice nad Labem r. 2007 Meteoru Praha 2:6. Domácí "čtrnáctka" ale podle trenéra...

 
V Křešicích skončil tým SK Roudnice druhý

Fotbalový Memoriál Petra Kořána v Křešicích ovládli hráči Dobroměřic. Roudnice obsadila druhou příčku, třetí byli domácí a...

 
Miniturnaj ročníku 2009 Pod lipou

Mladí fotbalisté SK Roudnice odehráli o víkendu miniturnaj, na který si pozvali Bohemians, Meteor a Teplice. Domácí odehráli první tři...

 
Mladší i starší žáci SK Roudnice prošli testy
 
Po půli přišla smršť
 
V Roudnici se tvoří dívčí tým
 
Přes solidní výkon prohra
 
Představujeme - ročník 2006
 
Představujeme - ročník 2007
 
Představujeme - ročník 2008
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Neděle 23.08.2020, 17:00
SK Roudnice nad Labem - Střekov
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS