Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V Karlových Varech bodovala jen patnáctka

21.05.2019 | sk

Starší žáci SK Roudnice ktg. U15 sice soupeře většinu zápasu tlačili, ale na víc než jeden bod to nestačilo. Čtrnáctka inkasovala od FC Slavia Karlovy Vary čtyřikrát. 

Divize U15


Hostujícímu týmu vůbec nevyšel vstup do utkání. "Domácí na nás vletěli a byli jasně lepší. Podařilo se jim také skórovat. Pak jsme se naštěstí probrali i my a srovnali. Postupně jsme začali přebírat iniciativu a ve druhém poločase to bylo spíš o dobývání domácí branky. Několik dobrých šancí měl Rafaj, tentokrát mu ale nebylo přáno. Navíc Karlovy Vary několikrát podržel gólman Beran. Nakonec jsme podlehli po penaltách, ale kluci mě výkonem potěšili, jezdili jeden za druhého, tak by to mělo vypadat," byl spokojený roudnický kouč Ondřej Rohlíček. 

Ještě více důvodů k radosti měl ale domácí trenér Daniel Drahokoupil. "V úvodu jsme zatlačili Roudnici, Čonka po samostatné akci levačkou otevřel skóre, potom jsme ale inkasovali po rohu. Ve druhé půli nás soupeř přehrával, byl důraznější, přímočarý, měli jsme velké problémy, ale bojovali jsme a to se vyplatilo. Dobře zachytal Beran, chytil i penaltu, chválím celý tým za nezměrnou bojovnost po celé utkání. Dva body jsou zlaté na cestě za záchranou," zhodnotil duel na klubových stránkách FC Slavia K. Vary.    

K. Vary - Roudnice 2:1 np (1:1). Branky: Čonka - Kafka. 

Roudnice: Smejkal - Šveňha, Kulhan, Vlček, Poborský - Boušek, Kokeš, Skřivánek, Zezula (45. Skokan) - Kafka - Rafaj.

Divize U14

Domácí se poprvé prosadili už v desáté minutě, kdy přesně hlavičkoval Szalay. Na další zásah se čekalo do druhého poločasu, v jeho úvodu přesně zaloboval Čolič - 2:0. Výhru si pak Karlovy Vary pojistily ještě dalšími dvěma trefami, hosté jen korigovali Kafkou v 58. minutě. 

K. Vary - Roudnice 4:1 (1:0). Branky: Szalay, Čolič, Divotyan, Surma - Kafka.

Roudnice: Hotovec - Čížek, Balaštík, Fidler (36. Náprstek), Tošner, Prokop, Bidlo (36. Rožec), Kafka, Jirků, Láska, Melichar. 

 
Aktuální články
Šmidrkal: Třetí místo je úspěch

Jako nováček skončili na třetím místě, což je velmi dobrý výsledek, ale snili ještě o lepším. Před fotbalisty SK Roudnice se v...

 
Titul získala rezerva zaslouženě

Zakončili sezonu vítězstvím 4:1 v Libochovanech a bez prohry v základní hrací době ovládli okresní přebor. O tom ale bylo jasno už kolo...

 
Bezstarostný fotbal bez bodů

V posledním kole letošního ročníku I. A třídy domácím ani Roudnici o mnoho nešlo, a tak se hrál z obou stran bezstarostný fotbal. Ze...

 
Roudnická rezerva ovládla přebor
 
Pětigólová rozlučka
 
Sokolov odvezl všechny body
 
Roudnice Cup pro Slavii Praha
 
Roudnice si upevnila třetí místo
 
Roudnice Cup pro týmy ze šesti států
 
Benešov si odvezl jednu výhru
 
Zápasy
Muži A | Sobota 15.06.2019, 13:30
FK Chuderov - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS