Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V Karlových Varech bodovala jen patnáctka

21.05.2019 | sk

Starší žáci SK Roudnice ktg. U15 sice soupeře většinu zápasu tlačili, ale na víc než jeden bod to nestačilo. Čtrnáctka inkasovala od FC Slavia Karlovy Vary čtyřikrát. 

Divize U15


Hostujícímu týmu vůbec nevyšel vstup do utkání. "Domácí na nás vletěli a byli jasně lepší. Podařilo se jim také skórovat. Pak jsme se naštěstí probrali i my a srovnali. Postupně jsme začali přebírat iniciativu a ve druhém poločase to bylo spíš o dobývání domácí branky. Několik dobrých šancí měl Rafaj, tentokrát mu ale nebylo přáno. Navíc Karlovy Vary několikrát podržel gólman Beran. Nakonec jsme podlehli po penaltách, ale kluci mě výkonem potěšili, jezdili jeden za druhého, tak by to mělo vypadat," byl spokojený roudnický kouč Ondřej Rohlíček. 

Ještě více důvodů k radosti měl ale domácí trenér Daniel Drahokoupil. "V úvodu jsme zatlačili Roudnici, Čonka po samostatné akci levačkou otevřel skóre, potom jsme ale inkasovali po rohu. Ve druhé půli nás soupeř přehrával, byl důraznější, přímočarý, měli jsme velké problémy, ale bojovali jsme a to se vyplatilo. Dobře zachytal Beran, chytil i penaltu, chválím celý tým za nezměrnou bojovnost po celé utkání. Dva body jsou zlaté na cestě za záchranou," zhodnotil duel na klubových stránkách FC Slavia K. Vary.    

K. Vary - Roudnice 2:1 np (1:1). Branky: Čonka - Kafka. 

Roudnice: Smejkal - Šveňha, Kulhan, Vlček, Poborský - Boušek, Kokeš, Skřivánek, Zezula (45. Skokan) - Kafka - Rafaj.

Divize U14

Domácí se poprvé prosadili už v desáté minutě, kdy přesně hlavičkoval Szalay. Na další zásah se čekalo do druhého poločasu, v jeho úvodu přesně zaloboval Čolič - 2:0. Výhru si pak Karlovy Vary pojistily ještě dalšími dvěma trefami, hosté jen korigovali Kafkou v 58. minutě. 

K. Vary - Roudnice 4:1 (1:0). Branky: Szalay, Čolič, Divotyan, Surma - Kafka.

Roudnice: Hotovec - Čížek, Balaštík, Fidler (36. Náprstek), Tošner, Prokop, Bidlo (36. Rožec), Kafka, Jirků, Láska, Melichar. 

 
Aktuální články
Hráčem víkendu se stal Rážek

Nejlepším hráčem víkendu byl po hlasování trenérů mládežnických kategorií SK Roudnice zvolen Matyáš Rážek z ktg. U12, který v...

 
Ideální jedenáctka víkendu

Přinášíme ideální víkendovou sestavu mládežnických kategorií SK Roudnice v mistrovských zápasech podle hlasování trenérů. Všem...

 
Na Viktorce se jim nedařilo

Na hřišti Viktorie Žižkov v Kolodějích se starším žákům SK Roudnice v dalších divizních duelech nedařilo. Patnáctka po divokém...

 
Ve Střešovicích neměli mladší žáci problémy
 
Béčko opět nadělovalo
 
V Libouchci to zase nevyšlo
 
Hráčem víkendu se stal Macek
 
Další turnaj přinesl jednu výhru
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Dva hattricky - tři body pro rezervu
 
Zápasy
Muži A | Sobota 12.10.2019, 16:00
TJ ČSAD Libouchec - SK Roudnice nad Labem
4:2 (3:1)
 
Muži A | Neděle 20.10.2019, 14:00
SK Roudnice nad Labem - SK Černovice
 
Muži B | Neděle 13.10.2019, 15:30
SK Roudnice nad Labem B - AFK Přestavky
9:1 (3:0)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
 
 
RSS