Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ve finále v Křešicích SK zklamal

05.08.2019 | sk

Fotbalisté SK Roudnice odehráli v přípravě další dvě utkání. Při Memoriálu Petra Kořána sice v semifinále vyřadili Horní Jiřetín 1:0, ale ve finále nestačili na domácí výběr, kterému podlehli nečekaně vysoko 1:7. Křešické posílil v turnaji i bývalý reprezentant Jan Koller - s 55 brankami historický nejlepší střelec české a československé reprezentace.   

Roudnice - Horní Jiřetín 1:0 (0:0). Branka: Aubrecht. 


Dopolední duel s účastníkem krajského přeboru Roudničtí zvládli, když jedinou brankou rozhodl o jejich těsné výhře Aubrecht. "Ten zápas se mi líbil, byl živý, šance byly na obou stranách. Trochu mě jen mrzí závěr, kdy jsme si to měli pohlídat zkušeněji a využít nějaký brejk v době, kdy to soupeř otevřel. Ale s výkonem jsme byli celkem spokojeni," poznamenal trenér SK Jakub Pekař.  

Roudnice - Křešice A 1:7 (1:3). Branka Rce: Halada.

Zatímco domácí se před rozhodujícím utkáním posílili, roudnický tým opustili např. Matoušek, Sailer či zraněný Stejskal. Přesto asi nikdo takovou gólovou převahu nečekal. "Asi do 30. minuty to bylo vyrovnané, jenže pak jsme dostali dva rychlé góly a už se to s námi vezlo. Totálně jsme odpadli a domácí si s námi ve druhé půli dělali, co chtěli. Neměli jsme už potřebnou sílu jim vzdorovat. A musím uznat, že proti nám postavili silný mančaft," dodal Pekař. Ten se musel vypořádat s absencí zkušených hráčů. "Ve finále teď chyběli, ale příště už budou a věřím, že do startu soutěže to ještě společně vyladíme."   

Pořadí: 1. Křešice, 2. Roudnice, 3. Horní Jiřetín, 4. Křešice B.

Roudnice: Sailer, Čížek - Barcal, Kuchař, Matoušek, Pokorný, Aubrecht, Stejskal, Hubený, Slavíček, Dobiáš, Halada, Kříž, Tajč, Pech, Juraš, Šeba.

 
Aktuální články
Čest zachraňovala dvanáctka

Z důvodu nezpůsobilého hřiště ve Štěchovicích se další ligové duely mladších žáků SK přesunuly do Roudnice nad Labem, kde na...

 
Patnáctka s přídělem, čtrnáctka s výhrou

S nečekaným výpraskem se vrátili z Litvínova starší žáci SK Roudnice ktg.U15. Ti totiž inkasovali od domácího týmu v divizním duelu...

 
Na konci neproměnili penaltu

Sice dokázali rychle smazat dvoubrankové manko, ale pak si nechali dát třetí gól. Navíc v závěru neproměnili pokutový kop. Fotbalisté SK...

 
Nejlepším hráčem se stal Bulíř
 
Víkendový program SK Roudnice
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Poprvé nastoupily bez kluků
 
I přes absence turnaj odehráli se ctí
 
Dukla ligovým výběrům nadělila
 
Memoriál pro Příbram, Roudnice osmá
 
Zápasy
Muži A | Sobota 26.09.2020, 15:00
SK Viktorie Ledvice - SK Roudnice nad Labem
3:2 (2:1)
 
Muži A | Neděle 04.10.2020, 16:00
SK Roudnice nad Labem - FK Klášterec n. O.
 
 
RSS