Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ve finále v Křešicích SK zklamal

05.08.2019 | sk

Fotbalisté SK Roudnice odehráli v přípravě další dvě utkání. Při Memoriálu Petra Kořána sice v semifinále vyřadili Horní Jiřetín 1:0, ale ve finále nestačili na domácí výběr, kterému podlehli nečekaně vysoko 1:7. Křešické posílil v turnaji i bývalý reprezentant Jan Koller - s 55 brankami historický nejlepší střelec české a československé reprezentace.   

Roudnice - Horní Jiřetín 1:0 (0:0). Branka: Aubrecht. 


Dopolední duel s účastníkem krajského přeboru Roudničtí zvládli, když jedinou brankou rozhodl o jejich těsné výhře Aubrecht. "Ten zápas se mi líbil, byl živý, šance byly na obou stranách. Trochu mě jen mrzí závěr, kdy jsme si to měli pohlídat zkušeněji a využít nějaký brejk v době, kdy to soupeř otevřel. Ale s výkonem jsme byli celkem spokojeni," poznamenal trenér SK Jakub Pekař.  

Roudnice - Křešice A 1:7 (1:3). Branka Rce: Halada.

Zatímco domácí se před rozhodujícím utkáním posílili, roudnický tým opustili např. Matoušek, Sailer či zraněný Stejskal. Přesto asi nikdo takovou gólovou převahu nečekal. "Asi do 30. minuty to bylo vyrovnané, jenže pak jsme dostali dva rychlé góly a už se to s námi vezlo. Totálně jsme odpadli a domácí si s námi ve druhé půli dělali, co chtěli. Neměli jsme už potřebnou sílu jim vzdorovat. A musím uznat, že proti nám postavili silný mančaft," dodal Pekař. Ten se musel vypořádat s absencí zkušených hráčů. "Ve finále teď chyběli, ale příště už budou a věřím, že do startu soutěže to ještě společně vyladíme."   

Pořadí: 1. Křešice, 2. Roudnice, 3. Horní Jiřetín, 4. Křešice B.

Roudnice: Sailer, Čížek - Barcal, Kuchař, Matoušek, Pokorný, Aubrecht, Stejskal, Hubený, Slavíček, Dobiáš, Halada, Kříž, Tajč, Pech, Juraš, Šeba.

 
Aktuální články
Drážďany byly suverénní, Roudnice třetí

V rámci projektu Ve čtyřech jsme silnější uspořádal SK Roudnice mezinárodní halový turnaj pro kategorii U10, ve kterém triumfovaly...

 
Červená už ve druhé minutě

S podzimní části reorganizované I. A třídy se fotbalisté SK Roudnice rozloučili prohrou. Na domácí umělce podlehli Bílině vysoko 0:4....

 
Dvacet minut a odjezd

Poslední podzimní venkovní utkání fotbalisté SK Roudnice vůbec nezvládli. Na umělce v Kadani podlehli Klášterci vysoko 0:5, když...

 
Bod navíc po patnácté sérii
 
Hráčem víkendu se stal Nepovím
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
V Chomutově padli jednou
 
Ligové týmy vyzrály na Háje
 
Dva body byly maximem
 
Starší žáci se rozloučili prohrou
 
Zápasy
Muži A | Sobota 23.11.2019, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
0:4 (0:2)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 22.03.2020, 15:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS