Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ve finále v Křešicích SK zklamal

05.08.2019 | sk

Fotbalisté SK Roudnice odehráli v přípravě další dvě utkání. Při Memoriálu Petra Kořána sice v semifinále vyřadili Horní Jiřetín 1:0, ale ve finále nestačili na domácí výběr, kterému podlehli nečekaně vysoko 1:7. Křešické posílil v turnaji i bývalý reprezentant Jan Koller - s 55 brankami historický nejlepší střelec české a československé reprezentace.   

Roudnice - Horní Jiřetín 1:0 (0:0). Branka: Aubrecht. 


Dopolední duel s účastníkem krajského přeboru Roudničtí zvládli, když jedinou brankou rozhodl o jejich těsné výhře Aubrecht. "Ten zápas se mi líbil, byl živý, šance byly na obou stranách. Trochu mě jen mrzí závěr, kdy jsme si to měli pohlídat zkušeněji a využít nějaký brejk v době, kdy to soupeř otevřel. Ale s výkonem jsme byli celkem spokojeni," poznamenal trenér SK Jakub Pekař.  

Roudnice - Křešice A 1:7 (1:3). Branka Rce: Halada.

Zatímco domácí se před rozhodujícím utkáním posílili, roudnický tým opustili např. Matoušek, Sailer či zraněný Stejskal. Přesto asi nikdo takovou gólovou převahu nečekal. "Asi do 30. minuty to bylo vyrovnané, jenže pak jsme dostali dva rychlé góly a už se to s námi vezlo. Totálně jsme odpadli a domácí si s námi ve druhé půli dělali, co chtěli. Neměli jsme už potřebnou sílu jim vzdorovat. A musím uznat, že proti nám postavili silný mančaft," dodal Pekař. Ten se musel vypořádat s absencí zkušených hráčů. "Ve finále teď chyběli, ale příště už budou a věřím, že do startu soutěže to ještě společně vyladíme."   

Pořadí: 1. Křešice, 2. Roudnice, 3. Horní Jiřetín, 4. Křešice B.

Roudnice: Sailer, Čížek - Barcal, Kuchař, Matoušek, Pokorný, Aubrecht, Stejskal, Hubený, Slavíček, Dobiáš, Halada, Kříž, Tajč, Pech, Juraš, Šeba.

 
Aktuální články
Hráčem víkendu se stal Rážek

Nejlepším hráčem víkendu byl po hlasování trenérů mládežnických kategorií SK Roudnice zvolen Matyáš Rážek z ktg. U12, který v...

 
Ideální jedenáctka víkendu

Přinášíme ideální víkendovou sestavu mládežnických kategorií SK Roudnice v mistrovských zápasech podle hlasování trenérů. Všem...

 
Na Viktorce se jim nedařilo

Na hřišti Viktorie Žižkov v Kolodějích se starším žákům SK Roudnice v dalších divizních duelech nedařilo. Patnáctka po divokém...

 
Ve Střešovicích neměli mladší žáci problémy
 
Béčko opět nadělovalo
 
V Libouchci to zase nevyšlo
 
Hráčem víkendu se stal Macek
 
Další turnaj přinesl jednu výhru
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Dva hattricky - tři body pro rezervu
 
Zápasy
Muži A | Sobota 12.10.2019, 16:00
TJ ČSAD Libouchec - SK Roudnice nad Labem
4:2 (3:1)
 
Muži A | Neděle 20.10.2019, 14:00
SK Roudnice nad Labem - SK Černovice
 
Muži B | Neděle 13.10.2019, 15:30
SK Roudnice nad Labem B - AFK Přestavky
9:1 (3:0)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
 
 
RSS