Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ve finále v Křešicích SK zklamal

05.08.2019 | sk

Fotbalisté SK Roudnice odehráli v přípravě další dvě utkání. Při Memoriálu Petra Kořána sice v semifinále vyřadili Horní Jiřetín 1:0, ale ve finále nestačili na domácí výběr, kterému podlehli nečekaně vysoko 1:7. Křešické posílil v turnaji i bývalý reprezentant Jan Koller - s 55 brankami historický nejlepší střelec české a československé reprezentace.   

Roudnice - Horní Jiřetín 1:0 (0:0). Branka: Aubrecht. 


Dopolední duel s účastníkem krajského přeboru Roudničtí zvládli, když jedinou brankou rozhodl o jejich těsné výhře Aubrecht. "Ten zápas se mi líbil, byl živý, šance byly na obou stranách. Trochu mě jen mrzí závěr, kdy jsme si to měli pohlídat zkušeněji a využít nějaký brejk v době, kdy to soupeř otevřel. Ale s výkonem jsme byli celkem spokojeni," poznamenal trenér SK Jakub Pekař.  

Roudnice - Křešice A 1:7 (1:3). Branka Rce: Halada.

Zatímco domácí se před rozhodujícím utkáním posílili, roudnický tým opustili např. Matoušek, Sailer či zraněný Stejskal. Přesto asi nikdo takovou gólovou převahu nečekal. "Asi do 30. minuty to bylo vyrovnané, jenže pak jsme dostali dva rychlé góly a už se to s námi vezlo. Totálně jsme odpadli a domácí si s námi ve druhé půli dělali, co chtěli. Neměli jsme už potřebnou sílu jim vzdorovat. A musím uznat, že proti nám postavili silný mančaft," dodal Pekař. Ten se musel vypořádat s absencí zkušených hráčů. "Ve finále teď chyběli, ale příště už budou a věřím, že do startu soutěže to ještě společně vyladíme."   

Pořadí: 1. Křešice, 2. Roudnice, 3. Horní Jiřetín, 4. Křešice B.

Roudnice: Sailer, Čížek - Barcal, Kuchař, Matoušek, Pokorný, Aubrecht, Stejskal, Hubený, Slavíček, Dobiáš, Halada, Kříž, Tajč, Pech, Juraš, Šeba.

 
Aktuální články
Hotel nabízí mnohem vyšší kvalitu

Slavnostní otevření rekonstruované části Hotelu Sport Lípa ve fotbalovém areálu Pod lipou si dnes nenechala ujít řada osobností...

 
Roudnice zahájila výhrou

V prvním přípravném utkání porazili fotbalisté SK Roudnice účastníka KP Liberecka Nový Bor 2:1. Po vyrovnaném poločase rozhodl o výhře...

 
Ples SK Roudnice 2020

Fotbalový ples Sportovního klubu Roudnice nad Labem. Ples klubu z města, kde se v Čechách hrál poprvé fotbal. V pátek 17. ledna...

 
V přípravě čeká SK šest zápasů
 
Srp: Důležitá je cesta k vítězství
 
Plicka: Nabádáme kluky k odvážné hře
 
Lačný: Pozitiva jednoznačně převažují
 
Patnáctka chce rychle z předposlední příčky
 
Korda: Cílem byl a je postup do III. třídy
 
Vánoční turnaj pro Dynamo Drážďany
 
Zápasy
Muži A | Sobota 23.11.2019, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
0:4 (0:2)
 
Muži A | Sobota 07.03.2020, 14:30
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 22.03.2020, 15:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky
 
 
RSS