Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

O ligové body už v sobotu

28.08.2019 | sk

Mladší žáci SK Roudnice vstoupí o víkendu do další ligové sezony. Ve skupině C je v kategoriích U13 a U12 čeká dalších deset soupeřů. První mistrovský duel odehrají Roudničtí v sobotu od 10 hodin doma proti Varnsdorfu.

U13


Tým SK Roudnice r. 2007 patřil v loňském ročníku v ligové tabulce do absolutní špičky, proto bude zajímavé sledovat, jak si povede letos v ktg. U13. "Chtěli bychom navázat na loňskou sezonu a pohybovat se znovu nahoře. Ale nyní to očekáváme mnohem těžší z toho důvodu, že se třeba pražské týmy posílí o hráče z těch úplně topových, tedy ze Sparty či Slavie a konkurence bude kvalitnější a vyrovnanější. Bude hodně zajímavé sledovat, jestli jsme tedy neusnuli na vavřínech, ale dál pracovali, abychom se ve špičce udrželi. Je to pro nás další výzva," říká trenér U13 David Plicka. 

Ten bude mít k dispozici téměř totožný kádr jako před rokem. "Tým je pohromadě, zatím nikdo neodešel. Naopak nás ještě posílil Černý z Dobříně. Absolvovali jsme soustředění v Horních Počaplech, kde byli až na dva omluvené všichni kluci. Přípravné zápasy s Teplicemi, Ďáblicemi či Kolínem nám ukázaly věci, které jsme si potřebovali ověřit. Teď už jdeme do bojů o mistrovské body, začínáme doma s Varnsdorfem a doufáme, že start bude úspěšný."

U12

"Přecházíme z přípravkového hřiště na větší, budeme hrát nově v počtu 1+7 a také mnohem delší časový úsek. To je ta největší změna," uvědomuje si kouč roudnické dvanáctky Václav Srp. Ten se ale v předstihu na novou soutěž připravoval. 

"Poslední půlrok už jsme hráli nějaké přáteláky na polovinu hřiště a věřím, že to tedy takové problémy klukům dělat nebude. Připravovali jsme se od začátku srpna, absolvovali i soustředění v Horních Počaplech a několik zápasů třeba s Meteorem, Kolínem, Drážďany či FA AZ. V kádru je nás 18, nově čtyři hráči z Bezděkova a dva z Litoměřic. Je to určitě zkvalitnění. Ale na co to bude stačit v lize, to ještě netuším. Navíc nemáme ani srovnání, ty celky jsou pro nás z velké části neznámé. Utkávali jsme se v mladších kategoriích spíše s těmi ze severu, které jsou v jiné skupině. V každém případě chceme zlepšovat individuální dovednosti hráčů, protože tím se pak bude zlepšovat celý tým." 

 
Aktuální články
Hráčem víkendu se stal Soušek

Nejlepším hráčem víkendu byl podle hlasování trenérů mládežnických kategorií SK Roudnice zvolen zvolen brankář Pavel Soušek z ktg....

 
Na Ústí starší přípravka neměla

Ve druhém kole krajského přeboru starších přípravek r. 2010 se na domácím trávníku mladým roudnickým nadějím už tak nevedlo. Porazily...

 
2. sportovně-pohybový kurz

!POZOR! již zítra 19.9.2019 se koná ve sportovním areálu Pod Lipou od 16:00 do 17:00 Sportovně-pohybový kurz pro ročníky 2013, 2014 a...

 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Patnáctka přivezla alespoň remízu
 
Na Jablonec vyzrála třináctka
 
Kostomlaty si odvezly dvanáctku
 
Nejdříve obavy, pak dva body
 
Starší přípravka byla nejlepší
 
Hráčem víkendu se stal Hlaváček
 
Zápasy
Muži A | Sobota 14.09.2019, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
1:2 pk (0:1)
 
Muži A | Neděle 22.09.2019, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Rumburk
 
Muži B | Neděle 15.09.2019, 16:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Podřipan Kostomlaty
12:2 (3:1)
 
Muži B | Neděle 22.09.2019, 15:30
FK Bechlín B - SK Roudnice nad Labem B
 
 
RSS