Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

O ligové body už v sobotu

28.08.2019 | sk

Mladší žáci SK Roudnice vstoupí o víkendu do další ligové sezony. Ve skupině C je v kategoriích U13 a U12 čeká dalších deset soupeřů. První mistrovský duel odehrají Roudničtí v sobotu od 10 hodin doma proti Varnsdorfu.

U13


Tým SK Roudnice r. 2007 patřil v loňském ročníku v ligové tabulce do absolutní špičky, proto bude zajímavé sledovat, jak si povede letos v ktg. U13. "Chtěli bychom navázat na loňskou sezonu a pohybovat se znovu nahoře. Ale nyní to očekáváme mnohem těžší z toho důvodu, že se třeba pražské týmy posílí o hráče z těch úplně topových, tedy ze Sparty či Slavie a konkurence bude kvalitnější a vyrovnanější. Bude hodně zajímavé sledovat, jestli jsme tedy neusnuli na vavřínech, ale dál pracovali, abychom se ve špičce udrželi. Je to pro nás další výzva," říká trenér U13 David Plicka. 

Ten bude mít k dispozici téměř totožný kádr jako před rokem. "Tým je pohromadě, zatím nikdo neodešel. Naopak nás ještě posílil Černý z Dobříně. Absolvovali jsme soustředění v Horních Počaplech, kde byli až na dva omluvené všichni kluci. Přípravné zápasy s Teplicemi, Ďáblicemi či Kolínem nám ukázaly věci, které jsme si potřebovali ověřit. Teď už jdeme do bojů o mistrovské body, začínáme doma s Varnsdorfem a doufáme, že start bude úspěšný."

U12

"Přecházíme z přípravkového hřiště na větší, budeme hrát nově v počtu 1+7 a také mnohem delší časový úsek. To je ta největší změna," uvědomuje si kouč roudnické dvanáctky Václav Srp. Ten se ale v předstihu na novou soutěž připravoval. 

"Poslední půlrok už jsme hráli nějaké přáteláky na polovinu hřiště a věřím, že to tedy takové problémy klukům dělat nebude. Připravovali jsme se od začátku srpna, absolvovali i soustředění v Horních Počaplech a několik zápasů třeba s Meteorem, Kolínem, Drážďany či FA AZ. V kádru je nás 18, nově čtyři hráči z Bezděkova a dva z Litoměřic. Je to určitě zkvalitnění. Ale na co to bude stačit v lize, to ještě netuším. Navíc nemáme ani srovnání, ty celky jsou pro nás z velké části neznámé. Utkávali jsme se v mladších kategoriích spíše s těmi ze severu, které jsou v jiné skupině. V každém případě chceme zlepšovat individuální dovednosti hráčů, protože tím se pak bude zlepšovat celý tým." 

 
Aktuální články
Dvacet minut a odjezd

Poslední podzimní venkovní utkání fotbalisté SK Roudnice vůbec nezvládli. Na umělce v Kadani podlehli Klášterci vysoko 0:5, když...

 
Bod navíc po patnácté sérii

V předposledním podzimním domácím duelu na těžkém terénu fotbalisté SK Roudnice vedli nad Proboštovem od 14. minuty po gólu Slavíčka,...

 
Hráčem víkendu se stal Nepovím

Nejlepším hráčem víkendu 2. - 3. listopadu byl po hlasování trenérů mládežnických kategorií SK Roudnice nad Labem zvolen Tadeáš...

 
Ideální jedenáctka víkendu
 
V Chomutově padli jednou
 
Ligové týmy vyzrály na Háje
 
Dva body byly maximem
 
Starší žáci se rozloučili prohrou
 
Hráčem víkendu se stal Hubený
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Zápasy
Muži A | Sobota 16.11.2019, 13:30
FK Klášterec n. O. - SK Roudnice nad Labem
5:0 (0:0)
 
Muži A | Sobota 23.11.2019, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 22.03.2020, 15:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky
 
 
RSS