Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší žáci SK vykročili parádně

01.09.2019 | sk

Úvod ligové soutěže mladším žákům SK Roudnice vyšel. Na domácím trávníku porazila třináctka Varnsdorf 9:3, dvanáctka zdolala svého soupeře dokonce 12:5. Ve středu 4. září se oba roudnické výběry představí v dohrávce na hřišti Junioru Praha.   

Liga U13


Domácí byli v každé části lepší a zaslouženě zvítězili. "Byli jsme lepší, dařilo se nám kombinovat po nacvičených akcích. V týdnu jsme odehráli přátelák proti Tempu Praha, který jsme vyhráli 7:6 a měl asi lepší úroveň, ale i s tím proti Varnsdorfu jsme spokojeni. Je to určitě dobrý start do sezony," poznamenal trenér vítězů David Plicka.  

Roudnice - Varnsdorf 9:3. Branky: Jirásek 2, L. Malina 2, Bulíř 2, Haudke, Hubený, Kubalík - Veroněk, Kodeš, Dostál.

Roudnice: Fric, Soušek - Dvořák, Haudke, Šedivý, Hubený, Jirásek, Kočí, Kubalík, L. Malina, D. Malina, Mikas, Plicka, Šafr, Černý, Bulíř. Trenéři: David Plicka a Karel Mikas.

Liga U12

Domácí zahájili velmi dobře a v desáté minutě vedli o tři branky. Náskok si drželi i v dalším průběhu a bez větších problémů získali první vítězství. "V první třetině jsme podali výkon, jaký bychom si představovali. Kluci předváděli pěkné akce, dobře napadali, byli odvážní. Ve druhé části jsme ale na chvíli vypadli z tempa, přestali se nabízet. Kluci si asi mysleli, že to půjde samo a soupeř se dostal do hry. Naštěstí si to v poslední třetině naši hráči uvědomili a v závěru znovu přidali. Utkání bylo z obou stran útočné, líbilo se nám. Jsme rádi, že máme první ligové body," dodal jeden z trenérů Václav Srp. 

Roudnice - Varnsdorf 12:5. Branky: Nepovím 2, Král 2, Hlaváček 2, Adelt 2, Rážek 2, Pačes, Jurčík - Eder 2, Scholz 2, Hradiský. 

Roudnice: Brabec, Vrňák - Motejl, Poráč, Hanč, Nepovím, Vrňák, Král, Arazim, Štefl, Pačes, Hlaváček, Vondráček, Jurčík, Adelt, Kýček, Murdych, Rážek. Trenéři: Václav Srp a Patrik Pospíšil. 

 
Aktuální články
Zvládli ještě jeden triangl

V sobotu odehrál tým SK Roudnice r. 2008 triangl na trávníku Pod lipou. Domácí tentokrát postavili s Neratovicemi po dvou týmech, Kladno...

 
Pozvánka na valnou hromadu

Spolek Sportovní klub Roudnice nad Labem zve své členy na zasedání valné hromady. Všechny informace naleznete v tomto článku.

 
Spolupráce Roudnice - Bezděkov

V posledních letech byla navázána mnohem užší spolupráce mezi Sportovním klubem Roudnice nad Labem a SK Bezděkov. O tom, jak funguje a co si...

 
Ústí potvrdilo kvalitu
 
Bulíř se trefil pětkrát
 
Nejprve spokojenost, pak zklamání
 
Počasí je řádně prověřilo
 
Pekař: Dobře jsme rozehrávali
 
Dvanáctka porazila Velvary
 
Poradili si s Kladnem
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | Neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
 
RSS