Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší žáci SK vykročili parádně

01.09.2019 | sk

Úvod ligové soutěže mladším žákům SK Roudnice vyšel. Na domácím trávníku porazila třináctka Varnsdorf 9:3, dvanáctka zdolala svého soupeře dokonce 12:5. Ve středu 4. září se oba roudnické výběry představí v dohrávce na hřišti Junioru Praha.   

Liga U13


Domácí byli v každé části lepší a zaslouženě zvítězili. "Byli jsme lepší, dařilo se nám kombinovat po nacvičených akcích. V týdnu jsme odehráli přátelák proti Tempu Praha, který jsme vyhráli 7:6 a měl asi lepší úroveň, ale i s tím proti Varnsdorfu jsme spokojeni. Je to určitě dobrý start do sezony," poznamenal trenér vítězů David Plicka.  

Roudnice - Varnsdorf 9:3. Branky: Jirásek 2, L. Malina 2, Bulíř 2, Haudke, Hubený, Kubalík - Veroněk, Kodeš, Dostál.

Roudnice: Fric, Soušek - Dvořák, Haudke, Šedivý, Hubený, Jirásek, Kočí, Kubalík, L. Malina, D. Malina, Mikas, Plicka, Šafr, Černý, Bulíř. Trenéři: David Plicka a Karel Mikas.

Liga U12

Domácí zahájili velmi dobře a v desáté minutě vedli o tři branky. Náskok si drželi i v dalším průběhu a bez větších problémů získali první vítězství. "V první třetině jsme podali výkon, jaký bychom si představovali. Kluci předváděli pěkné akce, dobře napadali, byli odvážní. Ve druhé části jsme ale na chvíli vypadli z tempa, přestali se nabízet. Kluci si asi mysleli, že to půjde samo a soupeř se dostal do hry. Naštěstí si to v poslední třetině naši hráči uvědomili a v závěru znovu přidali. Utkání bylo z obou stran útočné, líbilo se nám. Jsme rádi, že máme první ligové body," dodal jeden z trenérů Václav Srp. 

Roudnice - Varnsdorf 12:5. Branky: Nepovím 2, Král 2, Hlaváček 2, Adelt 2, Rážek 2, Pačes, Jurčík - Eder 2, Scholz 2, Hradiský. 

Roudnice: Brabec, Vrňák - Motejl, Poráč, Hanč, Nepovím, Vrňák, Král, Arazim, Štefl, Pačes, Hlaváček, Vondráček, Jurčík, Adelt, Kýček, Murdych, Rážek. Trenéři: Václav Srp a Patrik Pospíšil. 

 
Aktuální články
Hráčem víkendu se stal Soušek

Nejlepším hráčem víkendu byl podle hlasování trenérů mládežnických kategorií SK Roudnice zvolen zvolen brankář Pavel Soušek z ktg....

 
Na Ústí starší přípravka neměla

Ve druhém kole krajského přeboru starších přípravek r. 2010 se na domácím trávníku mladým roudnickým nadějím už tak nevedlo. Porazily...

 
2. sportovně-pohybový kurz

!POZOR! již zítra 19.9.2019 se koná ve sportovním areálu Pod Lipou od 16:00 do 17:00 Sportovně-pohybový kurz pro ročníky 2013, 2014 a...

 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Patnáctka přivezla alespoň remízu
 
Na Jablonec vyzrála třináctka
 
Kostomlaty si odvezly dvanáctku
 
Nejdříve obavy, pak dva body
 
Starší přípravka byla nejlepší
 
Hráčem víkendu se stal Hlaváček
 
Zápasy
Muži A | Sobota 14.09.2019, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
1:2 pk (0:1)
 
Muži A | Neděle 22.09.2019, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Rumburk
 
Muži B | Neděle 15.09.2019, 16:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Podřipan Kostomlaty
12:2 (3:1)
 
Muži B | Neděle 22.09.2019, 15:30
FK Bechlín B - SK Roudnice nad Labem B
 
 
RSS