Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší žáci SK vykročili parádně

01.09.2019 | sk

Úvod ligové soutěže mladším žákům SK Roudnice vyšel. Na domácím trávníku porazila třináctka Varnsdorf 9:3, dvanáctka zdolala svého soupeře dokonce 12:5. Ve středu 4. září se oba roudnické výběry představí v dohrávce na hřišti Junioru Praha.   

Liga U13


Domácí byli v každé části lepší a zaslouženě zvítězili. "Byli jsme lepší, dařilo se nám kombinovat po nacvičených akcích. V týdnu jsme odehráli přátelák proti Tempu Praha, který jsme vyhráli 7:6 a měl asi lepší úroveň, ale i s tím proti Varnsdorfu jsme spokojeni. Je to určitě dobrý start do sezony," poznamenal trenér vítězů David Plicka.  

Roudnice - Varnsdorf 9:3. Branky: Jirásek 2, L. Malina 2, Bulíř 2, Haudke, Hubený, Kubalík - Veroněk, Kodeš, Dostál.

Roudnice: Fric, Soušek - Dvořák, Haudke, Šedivý, Hubený, Jirásek, Kočí, Kubalík, L. Malina, D. Malina, Mikas, Plicka, Šafr, Černý, Bulíř. Trenéři: David Plicka a Karel Mikas.

Liga U12

Domácí zahájili velmi dobře a v desáté minutě vedli o tři branky. Náskok si drželi i v dalším průběhu a bez větších problémů získali první vítězství. "V první třetině jsme podali výkon, jaký bychom si představovali. Kluci předváděli pěkné akce, dobře napadali, byli odvážní. Ve druhé části jsme ale na chvíli vypadli z tempa, přestali se nabízet. Kluci si asi mysleli, že to půjde samo a soupeř se dostal do hry. Naštěstí si to v poslední třetině naši hráči uvědomili a v závěru znovu přidali. Utkání bylo z obou stran útočné, líbilo se nám. Jsme rádi, že máme první ligové body," dodal jeden z trenérů Václav Srp. 

Roudnice - Varnsdorf 12:5. Branky: Nepovím 2, Král 2, Hlaváček 2, Adelt 2, Rážek 2, Pačes, Jurčík - Eder 2, Scholz 2, Hradiský. 

Roudnice: Brabec, Vrňák - Motejl, Poráč, Hanč, Nepovím, Vrňák, Král, Arazim, Štefl, Pačes, Hlaváček, Vondráček, Jurčík, Adelt, Kýček, Murdych, Rážek. Trenéři: Václav Srp a Patrik Pospíšil. 

 
Aktuální články
Dvacet minut a odjezd

Poslední podzimní venkovní utkání fotbalisté SK Roudnice vůbec nezvládli. Na umělce v Kadani podlehli Klášterci vysoko 0:5, když...

 
Bod navíc po patnácté sérii

V předposledním podzimním domácím duelu na těžkém terénu fotbalisté SK Roudnice vedli nad Proboštovem od 14. minuty po gólu Slavíčka,...

 
Hráčem víkendu se stal Nepovím

Nejlepším hráčem víkendu 2. - 3. listopadu byl po hlasování trenérů mládežnických kategorií SK Roudnice nad Labem zvolen Tadeáš...

 
Ideální jedenáctka víkendu
 
V Chomutově padli jednou
 
Ligové týmy vyzrály na Háje
 
Dva body byly maximem
 
Starší žáci se rozloučili prohrou
 
Hráčem víkendu se stal Hubený
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Zápasy
Muži A | Sobota 16.11.2019, 13:30
FK Klášterec n. O. - SK Roudnice nad Labem
5:0 (0:0)
 
Muži A | Sobota 23.11.2019, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 22.03.2020, 15:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky
 
 
RSS