Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší žáci SK vykročili parádně

01.09.2019 | sk

Úvod ligové soutěže mladším žákům SK Roudnice vyšel. Na domácím trávníku porazila třináctka Varnsdorf 9:3, dvanáctka zdolala svého soupeře dokonce 12:5. Ve středu 4. září se oba roudnické výběry představí v dohrávce na hřišti Junioru Praha.   

Liga U13


Domácí byli v každé části lepší a zaslouženě zvítězili. "Byli jsme lepší, dařilo se nám kombinovat po nacvičených akcích. V týdnu jsme odehráli přátelák proti Tempu Praha, který jsme vyhráli 7:6 a měl asi lepší úroveň, ale i s tím proti Varnsdorfu jsme spokojeni. Je to určitě dobrý start do sezony," poznamenal trenér vítězů David Plicka.  

Roudnice - Varnsdorf 9:3. Branky: Jirásek 2, L. Malina 2, Bulíř 2, Haudke, Hubený, Kubalík - Veroněk, Kodeš, Dostál.

Roudnice: Fric, Soušek - Dvořák, Haudke, Šedivý, Hubený, Jirásek, Kočí, Kubalík, L. Malina, D. Malina, Mikas, Plicka, Šafr, Černý, Bulíř. Trenéři: David Plicka a Karel Mikas.

Liga U12

Domácí zahájili velmi dobře a v desáté minutě vedli o tři branky. Náskok si drželi i v dalším průběhu a bez větších problémů získali první vítězství. "V první třetině jsme podali výkon, jaký bychom si představovali. Kluci předváděli pěkné akce, dobře napadali, byli odvážní. Ve druhé části jsme ale na chvíli vypadli z tempa, přestali se nabízet. Kluci si asi mysleli, že to půjde samo a soupeř se dostal do hry. Naštěstí si to v poslední třetině naši hráči uvědomili a v závěru znovu přidali. Utkání bylo z obou stran útočné, líbilo se nám. Jsme rádi, že máme první ligové body," dodal jeden z trenérů Václav Srp. 

Roudnice - Varnsdorf 12:5. Branky: Nepovím 2, Král 2, Hlaváček 2, Adelt 2, Rážek 2, Pačes, Jurčík - Eder 2, Scholz 2, Hradiský. 

Roudnice: Brabec, Vrňák - Motejl, Poráč, Hanč, Nepovím, Vrňák, Král, Arazim, Štefl, Pačes, Hlaváček, Vondráček, Jurčík, Adelt, Kýček, Murdych, Rážek. Trenéři: Václav Srp a Patrik Pospíšil. 

 
Aktuální články
Roudnice zahájila výhrou

V prvním přípravném utkání porazili fotbalisté SK Roudnice účastníka KP Liberecka Nový Bor 2:1. Po vyrovnaném poločase rozhodl o výhře...

 
Ples SK Roudnice 2020

Fotbalový ples Sportovního klubu Roudnice nad Labem. Ples klubu z města, kde se v Čechách hrál poprvé fotbal. V pátek 17. ledna...

 
V přípravě čeká SK šest zápasů

S patnáctkou hráčů zahájil v úterý večer SK Roudnice nad Labem zimní přípravu svého A týmu dospělých, který je po první části I. A...

 
Srp: Důležitá je cesta k vítězství
 
Plicka: Nabádáme kluky k odvážné hře
 
Lačný: Pozitiva jednoznačně převažují
 
Patnáctka chce rychle z předposlední příčky
 
Korda: Cílem byl a je postup do III. třídy
 
Vánoční turnaj pro Dynamo Drážďany
 
Bohatým brali, chudým dávali
 
Zápasy
Muži A | Sobota 23.11.2019, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
0:4 (0:2)
 
Muži A | Sobota 07.03.2020, 14:30
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 22.03.2020, 15:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky
 
 
RSS