Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Patnáctka přivezla alespoň remízu

17.09.2019 | sk

Starší žáci SK Roudnice nad Labem bojovali o další divizní body v Litvínově. Domácí výběr obrala pouze patnáctka, která padla až po penaltách. Čtrnáctka propadla hlavně ve druhém poločase.   

Divize U15


Do Litvínova nejeli starší žáci SK Roudnice v optimálním složení ani rozpoložení, přesto nakonec litovali, že si odvezli pouze jeden bod. Domácím patřil jen úvod. "V prvních minutách na nás vletěli, hráli svůj silový fotbal, byli důrazní a nahrával jim i rychlý povrch. V osmé minutě jsme také po standardce inkasovali. Pak jsme ale ten nápor zastavili a kombinační hrou se začali prosazovat. Bohužel jsme zase, třeba stejně jako proti Mostu, nedokázali proměňovat šance. Jirků trefil v tutovce tyč, Melichar uspěchal v ideální pozici střelu, takže mu nesedla, ale bylo toho víc. Tlačili jsme i ve druhém poločase, ovšem vyrovnali jsme až těsně před koncem, kdy do centru strčil špičku Fidler. V osmé sérii penalt jsme se neuspěli, domácí ano, takže máme jen bod," zhodnotil duel kouč Roudnice Zbyněk Vavruška, který je i přes ztrátu optimistický. "Když jsme sem v poslepované sestavě jeli, tak jsem ani v bod nedoufal, teď je to málo. Byli jsme 70 minut lepší. Na druhou stranu byl výkon příslibem. Teď uspět doma proti Chomutovu, uhrát něco ve Varnsdorfu a už se to snad dostane do normálu." 

Litvínov - Roudnice 2:1 np (1:0). Branky: Fialka - Fidler.

Roudnice: Naimann - Kubánek, Marejka, Balaštík, Hotovec - Jirků (28. Fidler), Láska (71. Fictum), Bidlo (63. Krahula), Melichar - Strach, Rožec (67. Čížek). 

Divize U14

V prvním poločase ještě hosté domácím vzdorovali, prohrávali jen o gól, ale krátce po změně stran (42. min.) inkasovali počtvrté a bylo rozhodnuto. "Zápas rozhodly asi dva hlavní faktory. Za prvé domácí využili možnosti nasadit i starší hráče. A zrovna to byli ti, kteří byli fyzicky silnější. No a pak byl důležitý fakt, že naši klíčoví hráči dělali tentokrát individuální chyby. Systémově to nebylo špatné, jenže soupeř nás přetlačil, byl silovější. Dnes se sešlo víc nepříznivých okolností proti nám, příště to může být jiné. Je to další zkušenost," dodal trenér SK Roudnice Matěj Lačný.  

Litvínov - Roudnice 7:2 (3:2). Branky: Kopřiva 3, Schubada, Bakrlík, Říha, Kučerka - Krahula, Dorant. 

Roudnice: Štrupl - Fictum (67. Pospíchal), Cuper, Němeček, Melen (41. Plicka) - Luc (60. Mikas), Adelt - Filous (41. Bartoš), Horáček, Krahula (54. Havlák) - Dorant. 

 
Aktuální články
Ples SK Roudnice 2020

Fotbalový ples Sportovního klubu Roudnice nad Labem. Ples klubu z města, kde se v Čechách hrál poprvé fotbal. V pátek 17. ledna...

 
V přípravě čeká SK šest zápasů

S patnáctkou hráčů zahájil v úterý večer SK Roudnice nad Labem zimní přípravu svého A týmu dospělých, který je po první části I. A...

 
Srp: Důležitá je cesta k vítězství

Mladším žákům SK Roudnice nad Labem kategorie U12 patří v polovině ligové soutěže pátá příčka ve skupině C za Libercem, Duklou (oba...

 
Plicka: Nabádáme kluky k odvážné hře
 
Lačný: Pozitiva jednoznačně převažují
 
Patnáctka chce rychle z předposlední příčky
 
Korda: Cílem byl a je postup do III. třídy
 
Vánoční turnaj pro Dynamo Drážďany
 
Bohatým brali, chudým dávali
 
Drážďany byly suverénní, Roudnice třetí
 
Zápasy
Muži A | Sobota 23.11.2019, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
0:4 (0:2)
 
Muži A | Sobota 07.03.2020, 14:30
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 22.03.2020, 15:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky
 
 
RSS