Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Patnáctka přivezla alespoň remízu

17.09.2019 | sk

Starší žáci SK Roudnice nad Labem bojovali o další divizní body v Litvínově. Domácí výběr obrala pouze patnáctka, která padla až po penaltách. Čtrnáctka propadla hlavně ve druhém poločase.   

Divize U15


Do Litvínova nejeli starší žáci SK Roudnice v optimálním složení ani rozpoložení, přesto nakonec litovali, že si odvezli pouze jeden bod. Domácím patřil jen úvod. "V prvních minutách na nás vletěli, hráli svůj silový fotbal, byli důrazní a nahrával jim i rychlý povrch. V osmé minutě jsme také po standardce inkasovali. Pak jsme ale ten nápor zastavili a kombinační hrou se začali prosazovat. Bohužel jsme zase, třeba stejně jako proti Mostu, nedokázali proměňovat šance. Jirků trefil v tutovce tyč, Melichar uspěchal v ideální pozici střelu, takže mu nesedla, ale bylo toho víc. Tlačili jsme i ve druhém poločase, ovšem vyrovnali jsme až těsně před koncem, kdy do centru strčil špičku Fidler. V osmé sérii penalt jsme se neuspěli, domácí ano, takže máme jen bod," zhodnotil duel kouč Roudnice Zbyněk Vavruška, který je i přes ztrátu optimistický. "Když jsme sem v poslepované sestavě jeli, tak jsem ani v bod nedoufal, teď je to málo. Byli jsme 70 minut lepší. Na druhou stranu byl výkon příslibem. Teď uspět doma proti Chomutovu, uhrát něco ve Varnsdorfu a už se to snad dostane do normálu." 

Litvínov - Roudnice 2:1 np (1:0). Branky: Fialka - Fidler.

Roudnice: Naimann - Kubánek, Marejka, Balaštík, Hotovec - Jirků (28. Fidler), Láska (71. Fictum), Bidlo (63. Krahula), Melichar - Strach, Rožec (67. Čížek). 

Divize U14

V prvním poločase ještě hosté domácím vzdorovali, prohrávali jen o gól, ale krátce po změně stran (42. min.) inkasovali počtvrté a bylo rozhodnuto. "Zápas rozhodly asi dva hlavní faktory. Za prvé domácí využili možnosti nasadit i starší hráče. A zrovna to byli ti, kteří byli fyzicky silnější. No a pak byl důležitý fakt, že naši klíčoví hráči dělali tentokrát individuální chyby. Systémově to nebylo špatné, jenže soupeř nás přetlačil, byl silovější. Dnes se sešlo víc nepříznivých okolností proti nám, příště to může být jiné. Je to další zkušenost," dodal trenér SK Roudnice Matěj Lačný.  

Litvínov - Roudnice 7:2 (3:2). Branky: Kopřiva 3, Schubada, Bakrlík, Říha, Kučerka - Krahula, Dorant. 

Roudnice: Štrupl - Fictum (67. Pospíchal), Cuper, Němeček, Melen (41. Plicka) - Luc (60. Mikas), Adelt - Filous (41. Bartoš), Horáček, Krahula (54. Havlák) - Dorant. 

 
Aktuální články
Představujeme: Matěj Slavíček

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Patrik Šeba

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Denis Rusňák

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Jan Barcal
 
Představujeme: Darek Doležal
 
Představujeme: Koloman Horváth
 
Představujeme: David Dobiáš
 
Za brankami bude bezpečněji
 
Odešel Jan Michálek
 
Program soutěží FAČR je do odvolání přerušen, Roudnice ruší i tréninky
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Neděle 12.04.2020, 16:30
SK Roudnice nad Labem - FK Neštěmice
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 12.04.2020, 16:30
TJ Podřipan Kostomlaty - SK Roudnice nad Labem B
 
 
RSS