Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Patnáctka přivezla alespoň remízu

17.09.2019 | sk

Starší žáci SK Roudnice nad Labem bojovali o další divizní body v Litvínově. Domácí výběr obrala pouze patnáctka, která padla až po penaltách. Čtrnáctka propadla hlavně ve druhém poločase.   

Divize U15


Do Litvínova nejeli starší žáci SK Roudnice v optimálním složení ani rozpoložení, přesto nakonec litovali, že si odvezli pouze jeden bod. Domácím patřil jen úvod. "V prvních minutách na nás vletěli, hráli svůj silový fotbal, byli důrazní a nahrával jim i rychlý povrch. V osmé minutě jsme také po standardce inkasovali. Pak jsme ale ten nápor zastavili a kombinační hrou se začali prosazovat. Bohužel jsme zase, třeba stejně jako proti Mostu, nedokázali proměňovat šance. Jirků trefil v tutovce tyč, Melichar uspěchal v ideální pozici střelu, takže mu nesedla, ale bylo toho víc. Tlačili jsme i ve druhém poločase, ovšem vyrovnali jsme až těsně před koncem, kdy do centru strčil špičku Fidler. V osmé sérii penalt jsme se neuspěli, domácí ano, takže máme jen bod," zhodnotil duel kouč Roudnice Zbyněk Vavruška, který je i přes ztrátu optimistický. "Když jsme sem v poslepované sestavě jeli, tak jsem ani v bod nedoufal, teď je to málo. Byli jsme 70 minut lepší. Na druhou stranu byl výkon příslibem. Teď uspět doma proti Chomutovu, uhrát něco ve Varnsdorfu a už se to snad dostane do normálu." 

Litvínov - Roudnice 2:1 np (1:0). Branky: Fialka - Fidler.

Roudnice: Naimann - Kubánek, Marejka, Balaštík, Hotovec - Jirků (28. Fidler), Láska (71. Fictum), Bidlo (63. Krahula), Melichar - Strach, Rožec (67. Čížek). 

Divize U14

V prvním poločase ještě hosté domácím vzdorovali, prohrávali jen o gól, ale krátce po změně stran (42. min.) inkasovali počtvrté a bylo rozhodnuto. "Zápas rozhodly asi dva hlavní faktory. Za prvé domácí využili možnosti nasadit i starší hráče. A zrovna to byli ti, kteří byli fyzicky silnější. No a pak byl důležitý fakt, že naši klíčoví hráči dělali tentokrát individuální chyby. Systémově to nebylo špatné, jenže soupeř nás přetlačil, byl silovější. Dnes se sešlo víc nepříznivých okolností proti nám, příště to může být jiné. Je to další zkušenost," dodal trenér SK Roudnice Matěj Lačný.  

Litvínov - Roudnice 7:2 (3:2). Branky: Kopřiva 3, Schubada, Bakrlík, Říha, Kučerka - Krahula, Dorant. 

Roudnice: Štrupl - Fictum (67. Pospíchal), Cuper, Němeček, Melen (41. Plicka) - Luc (60. Mikas), Adelt - Filous (41. Bartoš), Horáček, Krahula (54. Havlák) - Dorant. 

 
Aktuální články
Hráčem víkendu se stal Rážek

Nejlepším hráčem víkendu byl po hlasování trenérů mládežnických kategorií SK Roudnice zvolen Matyáš Rážek z ktg. U12, který v...

 
Ideální jedenáctka víkendu

Přinášíme ideální víkendovou sestavu mládežnických kategorií SK Roudnice v mistrovských zápasech podle hlasování trenérů. Všem...

 
Na Viktorce se jim nedařilo

Na hřišti Viktorie Žižkov v Kolodějích se starším žákům SK Roudnice v dalších divizních duelech nedařilo. Patnáctka po divokém...

 
Ve Střešovicích neměli mladší žáci problémy
 
Béčko opět nadělovalo
 
V Libouchci to zase nevyšlo
 
Hráčem víkendu se stal Macek
 
Další turnaj přinesl jednu výhru
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Dva hattricky - tři body pro rezervu
 
Zápasy
Muži A | Sobota 12.10.2019, 16:00
TJ ČSAD Libouchec - SK Roudnice nad Labem
4:2 (3:1)
 
Muži A | Neděle 20.10.2019, 14:00
SK Roudnice nad Labem - SK Černovice
 
Muži B | Neděle 13.10.2019, 15:30
SK Roudnice nad Labem B - AFK Přestavky
9:1 (3:0)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
 
 
RSS