Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na Duklu v lize nestačili

24.09.2019 | sk

Mladší žáci SK Roudnice hostili v dalším kole ligové soutěže Duklu Praha. Body si nepřipsala třináctka ani dvanáctka. Výběr U13 podlehl nečekaně vysoko 0:11, mladší výběr SK prohrál 5:11. 

Liga U13


Šlágr víkendového kola domácí nezvládli. Od Dukly si do té doby neporažený tým nechal nechal nastřílet 11 branek. Dvoucifernou prohru svěřenců trenér David Plicka nepamatuje. "V lize opravdu ne. Jak to zhodnotit? Kluci si svázali tkaničky," bral porážku s nadhledem domácí kouč, který viděl kvalitu na straně Dukly. 

"Chtěli od první do poslední minuty. Jezdili, bojovali o každý míč i za stavu 10:0. My jsme naopak propadli, inkasovali jsme hned v první minutě a pak i v sedmé a osmé. Nějaké šance jsme měli, ale nedokázali jsme ani trefit bránu. Nezahráli nám ti, kteří by měli tým táhnout a ostatní se nechytili. Měřítko snesou snad jen dva borci. Nechtěli jsme dělat nic z tréninku, rozhodla hlava. Nezvládli jsme to. Pokud inkasujeme jako první, máme vždycky problém. Potřebujeme být ve vedení, abychom se dostali do pohody. To nám Dukla nedovolila. Chyběla nám ale i vůle poprat se o dobrý výsledek. Dukla nás jasně přehrála. Předvedla parádní fotbal, slušný, kombinační. Musíme jí jen pogratulovat k zaslouženému vítězství," dodal Plicka.     

Roudnice - Dukla Praha 0:11. Branky: Mikulík 3, Korbel 3, Lorenc 2, Nedbal, Záleský, Maleček.

Roudnice: Soušek, Fric, Dvořák, Hubený, Kubalík, Plicka, Šafr, Bulíř, Kosorič, Dlouhý, Kočí, Mikas, D. Malina, L. Malina, Černý.    

Liga U12

Domácí v první třetině dvakrát vedli, ale soupeř vždy dokázal odpovědět a navíc těsně před přestávkou odskočil. Ve druhé části Dukla zvýšila na 6:2 a i v poslední už držela náskok, který ještě navýšila. "Prohráli jsme, ale klukům jsem po zápase poděkoval. Makali, chtěli vyhrát, jezdili do poslední minuty. Hlavně v úvodu jsme soupeře trápili vysokým presinkem. Ve druhé části nám to už tak nevyšlo a Dukla potrestala nějaké naše individuální chyby. Bohužel jsme neproměnili dost šancí, hlavně v té první části, ale ani tak se nemáme za co stydět. Myslím, že se ten zápas musel líbit. Na to, že hrajeme takhle vysokou soutěž prvním rokem, tak jsme se adaptovali docela rychle. Dokážeme i diktovat tempo, což nás těší," poznamenal Patrik Pospíšil, který tým SK Roudnice proti Dukle vedl.   

Roudnice - Dukla Praha 5:11. Branky: Rážek 2, Vondráček, Král, Nepovím - Drašnar 5, Zavadil 5, Hovadík.

Roudnice: Vrňák, Brabec, Poráč, Nepovím, Král, Arazim, Štefl, Pačes, Hlaváček, Vondráček, Jurčík, Kýček, Murdych, Rážek, Adelt, Hanč, Motejl. 

 
Aktuální články
Drážďany byly suverénní, Roudnice třetí

V rámci projektu Ve čtyřech jsme silnější uspořádal SK Roudnice mezinárodní halový turnaj pro kategorii U10, ve kterém triumfovaly...

 
Červená už ve druhé minutě

S podzimní části reorganizované I. A třídy se fotbalisté SK Roudnice rozloučili prohrou. Na domácí umělce podlehli Bílině vysoko 0:4....

 
Dvacet minut a odjezd

Poslední podzimní venkovní utkání fotbalisté SK Roudnice vůbec nezvládli. Na umělce v Kadani podlehli Klášterci vysoko 0:5, když...

 
Bod navíc po patnácté sérii
 
Hráčem víkendu se stal Nepovím
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
V Chomutově padli jednou
 
Ligové týmy vyzrály na Háje
 
Dva body byly maximem
 
Starší žáci se rozloučili prohrou
 
Zápasy
Muži A | Sobota 23.11.2019, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
0:4 (0:2)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 22.03.2020, 15:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS