Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na Duklu v lize nestačili

24.09.2019 | sk

Mladší žáci SK Roudnice hostili v dalším kole ligové soutěže Duklu Praha. Body si nepřipsala třináctka ani dvanáctka. Výběr U13 podlehl nečekaně vysoko 0:11, mladší výběr SK prohrál 5:11. 

Liga U13


Šlágr víkendového kola domácí nezvládli. Od Dukly si do té doby neporažený tým nechal nechal nastřílet 11 branek. Dvoucifernou prohru svěřenců trenér David Plicka nepamatuje. "V lize opravdu ne. Jak to zhodnotit? Kluci si svázali tkaničky," bral porážku s nadhledem domácí kouč, který viděl kvalitu na straně Dukly. 

"Chtěli od první do poslední minuty. Jezdili, bojovali o každý míč i za stavu 10:0. My jsme naopak propadli, inkasovali jsme hned v první minutě a pak i v sedmé a osmé. Nějaké šance jsme měli, ale nedokázali jsme ani trefit bránu. Nezahráli nám ti, kteří by měli tým táhnout a ostatní se nechytili. Měřítko snesou snad jen dva borci. Nechtěli jsme dělat nic z tréninku, rozhodla hlava. Nezvládli jsme to. Pokud inkasujeme jako první, máme vždycky problém. Potřebujeme být ve vedení, abychom se dostali do pohody. To nám Dukla nedovolila. Chyběla nám ale i vůle poprat se o dobrý výsledek. Dukla nás jasně přehrála. Předvedla parádní fotbal, slušný, kombinační. Musíme jí jen pogratulovat k zaslouženému vítězství," dodal Plicka.     

Roudnice - Dukla Praha 0:11. Branky: Mikulík 3, Korbel 3, Lorenc 2, Nedbal, Záleský, Maleček.

Roudnice: Soušek, Fric, Dvořák, Hubený, Kubalík, Plicka, Šafr, Bulíř, Kosorič, Dlouhý, Kočí, Mikas, D. Malina, L. Malina, Černý.    

Liga U12

Domácí v první třetině dvakrát vedli, ale soupeř vždy dokázal odpovědět a navíc těsně před přestávkou odskočil. Ve druhé části Dukla zvýšila na 6:2 a i v poslední už držela náskok, který ještě navýšila. "Prohráli jsme, ale klukům jsem po zápase poděkoval. Makali, chtěli vyhrát, jezdili do poslední minuty. Hlavně v úvodu jsme soupeře trápili vysokým presinkem. Ve druhé části nám to už tak nevyšlo a Dukla potrestala nějaké naše individuální chyby. Bohužel jsme neproměnili dost šancí, hlavně v té první části, ale ani tak se nemáme za co stydět. Myslím, že se ten zápas musel líbit. Na to, že hrajeme takhle vysokou soutěž prvním rokem, tak jsme se adaptovali docela rychle. Dokážeme i diktovat tempo, což nás těší," poznamenal Patrik Pospíšil, který tým SK Roudnice proti Dukle vedl.   

Roudnice - Dukla Praha 5:11. Branky: Rážek 2, Vondráček, Král, Nepovím - Drašnar 5, Zavadil 5, Hovadík.

Roudnice: Vrňák, Brabec, Poráč, Nepovím, Král, Arazim, Štefl, Pačes, Hlaváček, Vondráček, Jurčík, Kýček, Murdych, Rážek, Adelt, Hanč, Motejl. 

 
Aktuální články
Hráčem víkendu se stal Rážek

Nejlepším hráčem víkendu byl po hlasování trenérů mládežnických kategorií SK Roudnice zvolen Matyáš Rážek z ktg. U12, který v...

 
Ideální jedenáctka víkendu

Přinášíme ideální víkendovou sestavu mládežnických kategorií SK Roudnice v mistrovských zápasech podle hlasování trenérů. Všem...

 
Na Viktorce se jim nedařilo

Na hřišti Viktorie Žižkov v Kolodějích se starším žákům SK Roudnice v dalších divizních duelech nedařilo. Patnáctka po divokém...

 
Ve Střešovicích neměli mladší žáci problémy
 
Béčko opět nadělovalo
 
V Libouchci to zase nevyšlo
 
Hráčem víkendu se stal Macek
 
Další turnaj přinesl jednu výhru
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Dva hattricky - tři body pro rezervu
 
Zápasy
Muži A | Sobota 12.10.2019, 16:00
TJ ČSAD Libouchec - SK Roudnice nad Labem
4:2 (3:1)
 
Muži A | Neděle 20.10.2019, 14:00
SK Roudnice nad Labem - SK Černovice
 
Muži B | Neděle 13.10.2019, 15:30
SK Roudnice nad Labem B - AFK Přestavky
9:1 (3:0)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
 
 
RSS