Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

S Varnsdorfem bodovala jen čtrnáctka

30.09.2019 | sk

Výlet do Jiřetína pod Jedlovou jim mnoho radosti nepřinesl. Starší žáci SK Roudnice v zápasech 8. kola podlehli. Patnáctka padla 3:2, čtrnáctka získala alespoň bod, když prohrála po penaltovém rozstřelu.  

Divize U15


Narazili na neoblíbeného soupeře a podle toho to také dopadlo. Fotbalisté SK Roudnice nestačili na Varnsdorf, kterému v Jiřetíně pod Jedlovou podlehli o jednu branku 3:2. " Co si pamatuji, tak jsme s ním snad nevyhráli. Nějak nám nesedí. Je ale fakt, že jsme si nic nezasoužili, hráli jsme špatně. Je to škoda, měli jsme tady potvrdit, že se zvedáme," poznamenal roudnický kouč Zbyněk Vavruška. Hosté přitom nevstoupili do zápasu špatně. "Dobrých to bylo ale jen nějakých deset minut, pak nás domácí zatlačili, měli sérii rohů, jenže oproti vší logice jsme právě v té době odskočili, když po dvou přihrávkách Rožce skóroval Melichar. Následovala megašance Kafky, dát na 0:3, tak věřím, že by domácí odpadli, jenže jsme neproměnili a Varnsdorf se chytil. I díky penaltám otočil skóre na 3:2 a v závěru už jsme ani nedostali čas na nápor. Bohužel nám dnes vypadli klíčoví hráči, svůj den neměl Fidler a brzy se zranil i Melichar. Musíme věřit, že se nám vyprázdní marodka a proti Sokolovu to bude mnohem lepší. Bude to ale těžký zápas, Baník se v posledních duelech rozjel," dodal Vavruška.   

Varnsdorf - Roudnice 3:2 (1:2). Branky: Plachý 3 - Melichar 2.

Roudnice: Naimann - Kubánek (65. Luc), Tošner, Balaštík, Náprstek - Melichar (60. Horáček), Bidlo, Láska, Kafka - Fidler (41. Hotovec), Rožec. 

Divize U14

"Taktické úkoly plnili kluci dobře, ale srazila nás neproduktivita. I když jsme postrádali hráče na klíčových postech, vypracovali jsme si hodně šancí. Nastřelili jsme snad tři břevna, dvě tyčky, jenže jsme ty příležitosti neproměňovali. Ve finální fázi to neklapalo. Byli jsme nedůslední vpředu i vzadu. Navíc domácí srovnali v poslední minutě z penalty. Chtěli jsme sice tři body, ale bereme to tak, že každý bod z venku je dobrý," zhodnotil výsledek Lukáš Randák, který roudnický výběr vedl.  

Varnsdorf - Roudnice 3:2 pk (0:1). Branky: Ludrovský, Dos Santos - Havlák, Dorant. 

Roudnice: Štrupl - Fictum, Němeček, Cuper, Krahula - Filous, Repka, Luc, Havlák - Horáček - Dorant.  

 
Aktuální články
Představujeme: Matěj Slavíček

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Patrik Šeba

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Denis Rusňák

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Jan Barcal
 
Představujeme: Darek Doležal
 
Představujeme: Koloman Horváth
 
Představujeme: David Dobiáš
 
Za brankami bude bezpečněji
 
Odešel Jan Michálek
 
Program soutěží FAČR je do odvolání přerušen, Roudnice ruší i tréninky
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Neděle 12.04.2020, 16:30
SK Roudnice nad Labem - FK Neštěmice
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 12.04.2020, 16:30
TJ Podřipan Kostomlaty - SK Roudnice nad Labem B
 
 
RSS