Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na Viktorce se jim nedařilo

14.10.2019 | sk

Na hřišti Viktorie Žižkov v Kolodějích se starším žákům SK Roudnice v dalších divizních duelech nedařilo. Patnáctka po divokém začátku podlehla vedoucímu celku tabulky 5:2, čtrnáctka prohrála 3:1. 

Divize U15


Po debaklu se Sokolovem (1:10) odjížděli roudničtí žáci do Prahy s obavami, protože Viktorka právě posledního přemožitele SK ve vzájemném duelu rozebrala (2:5). 

"Hráče jsme na to připravovali, navíc do sestavy se vrátili Marejka a Tošner, takže jsme čekali, že defenziva bude o něco pevnější. Začátek byl ale šílený. Ve třetí minutě jsme prohrávali 2:0. Naštěstí se kluci nepoložili a naopak jsme se vrátili do zápasu. Dali jsme v 10. min. na 2:2 a začínalo se v podstatě znovu. První poločas byl z mého pohledu vyrovnaný, ale ve druhém už se to začalo přiklánět na stranu domácích. Hráli po větru, z kopce, za zády sluníčko, ale hlavně, což bylo nejpodstatnější, měli mnohem silnější lavičku. Střídající hru soupeře oživili. Inkasovali jsme po bombě stopera z trestňáku na 3:2 a postupně nám docházelo. Neudrželi jsme míč v útoku, tlak domácích narůstal a v závěru přišly i další dvě branky. Především v první půli měl ale náš výkon solidní parametry, myslím, že jsme Viktorku přinutili hrát na sto procent. Pokud takhle budeme pokračovat, nemůžeme zůstat na spodních místech v tabulce," dodal trenér SK Roudnice Zbyněk Vavruška.  

V. Žižkov - Roudnice 5:2 (2:2). Branky: Vančura, Tomek, Vlček, Šerák, Černý - Kafka, Láska.

Roudnice: Hotovec (41. Macek) - Balaštík, Cuper, Marejka, Tošner - Melichar, Láska, Bidlo, Kafka (62. Rožec) - Náprstek (77. Tuček), Fidler. 

Divize U14

Domácí se dostali do vedení ve 34. minutě, kdy si po vysunutí Bartoše obhodil i gólmana Melichar a skóroval do prázdné branky. V 61. pak dorážkou zvýšil na 2:0 Hnízdil a krátce na to přidal třetí úspěch pořádajícího týmu po sólu Bartoš. Roudničtí už stačili jen snížit Dorantem.   

"Po těch relativně dobrých výsledcích jsme čekali něco jiného, ale kluci byli tentokrát všude pozdě, špatně reagovali, nezahrály ani opory. V první půli jsme mohli jít do vedení my, ovšem povedlo se to až soupeři. Ten pak přidal dva rychlé góly. Za stavu 3:0 jsme trochu překopali sestavu, podařilo se nám snížit a velkou šanci měl pak znovu Dorant, bohužel nedal. Prohru jsme si ale zasloužili, Žižkov chtěl zkrátka víc vyhrát," zhodnotil duel roudnický kouč Matěj Lačný.  

V. Žižkov - Roudnice 3:1 (1:0). Branky: Melichar, Hnízdil, Bartoš - Dorant.

Roudnice: Štrupl - Tichota (75. Bartoš), Němeček, Čížek, Krahula - Repka (41. Kočí), Horáček - Luc (53. Filous), Havlák (41. Kubalík), Fictum - Dorant.

 
Aktuální články
Představujeme: Darek Doležal

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Koloman Horváth

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: David Dobiáš

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Za brankami bude bezpečněji
 
Odešel Jan Michálek
 
Program soutěží FAČR je do odvolání přerušen, Roudnice ruší i tréninky
 
Vedení SK Roudnice k aktuální situaci
 
Z Bíliny bez bodů
 
Víkendový program SK Roudnice
 
Pekař: Věřím, že nás odchody neoslabí
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Neděle 29.03.2020, 15:00
SK Roudnice nad Labem - FK Dobroměřice
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 29.03.2020, 15:00
SK Předonín - SK Roudnice nad Labem B
 
 
RSS