Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na Viktorce se jim nedařilo

14.10.2019 | sk

Na hřišti Viktorie Žižkov v Kolodějích se starším žákům SK Roudnice v dalších divizních duelech nedařilo. Patnáctka po divokém začátku podlehla vedoucímu celku tabulky 5:2, čtrnáctka prohrála 3:1. 

Divize U15


Po debaklu se Sokolovem (1:10) odjížděli roudničtí žáci do Prahy s obavami, protože Viktorka právě posledního přemožitele SK ve vzájemném duelu rozebrala (2:5). 

"Hráče jsme na to připravovali, navíc do sestavy se vrátili Marejka a Tošner, takže jsme čekali, že defenziva bude o něco pevnější. Začátek byl ale šílený. Ve třetí minutě jsme prohrávali 2:0. Naštěstí se kluci nepoložili a naopak jsme se vrátili do zápasu. Dali jsme v 10. min. na 2:2 a začínalo se v podstatě znovu. První poločas byl z mého pohledu vyrovnaný, ale ve druhém už se to začalo přiklánět na stranu domácích. Hráli po větru, z kopce, za zády sluníčko, ale hlavně, což bylo nejpodstatnější, měli mnohem silnější lavičku. Střídající hru soupeře oživili. Inkasovali jsme po bombě stopera z trestňáku na 3:2 a postupně nám docházelo. Neudrželi jsme míč v útoku, tlak domácích narůstal a v závěru přišly i další dvě branky. Především v první půli měl ale náš výkon solidní parametry, myslím, že jsme Viktorku přinutili hrát na sto procent. Pokud takhle budeme pokračovat, nemůžeme zůstat na spodních místech v tabulce," dodal trenér SK Roudnice Zbyněk Vavruška.  

V. Žižkov - Roudnice 5:2 (2:2). Branky: Vančura, Tomek, Vlček, Šerák, Černý - Kafka, Láska.

Roudnice: Hotovec (41. Macek) - Balaštík, Cuper, Marejka, Tošner - Melichar, Láska, Bidlo, Kafka (62. Rožec) - Náprstek (77. Tuček), Fidler. 

Divize U14

Domácí se dostali do vedení ve 34. minutě, kdy si po vysunutí Bartoše obhodil i gólmana Melichar a skóroval do prázdné branky. V 61. pak dorážkou zvýšil na 2:0 Hnízdil a krátce na to přidal třetí úspěch pořádajícího týmu po sólu Bartoš. Roudničtí už stačili jen snížit Dorantem.   

"Po těch relativně dobrých výsledcích jsme čekali něco jiného, ale kluci byli tentokrát všude pozdě, špatně reagovali, nezahrály ani opory. V první půli jsme mohli jít do vedení my, ovšem povedlo se to až soupeři. Ten pak přidal dva rychlé góly. Za stavu 3:0 jsme trochu překopali sestavu, podařilo se nám snížit a velkou šanci měl pak znovu Dorant, bohužel nedal. Prohru jsme si ale zasloužili, Žižkov chtěl zkrátka víc vyhrát," zhodnotil duel roudnický kouč Matěj Lačný.  

V. Žižkov - Roudnice 3:1 (1:0). Branky: Melichar, Hnízdil, Bartoš - Dorant.

Roudnice: Štrupl - Tichota (75. Bartoš), Němeček, Čížek, Krahula - Repka (41. Kočí), Horáček - Luc (53. Filous), Havlák (41. Kubalík), Fictum - Dorant.

 
Aktuální články
V Korona Cupu nejprve do Č. Kopist

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem vstoupí o víkendu do Korona Cupu, který pro přihlášené týmy pořádá v době zrušené mistrovské sezony...

 
Turnaj v Heřmanicích třináctce vyšel

Fotbalisté SK Roudnice U13 (r. 2007) si zpestřili přípravné období úterním miniturnajem v Heřmanicích v Podještědí. Ve zdejším areálu...

 
Třináctka si vyšlápla na Teplice

Fotbalisté SK Roudnice r. 2007 si v přátelském utkání poradili s FK Teplice. V domácím prostředí porazili svého soupeře 6:3. Vyšel jim...

 
Příprava r. 2009 SK Roudnice - Tempo
 
Ve druhé půli Roudnice udeřila
 
Příprava SK Roudnice - Aritma Praha
 
Představujeme: Jakub Pekař
 
Fotogalerie: přípravka SK U8 - Mělník
 
Na rozjezd remíza s Farmou
 
Stříleli přesně, ale zatím jen na počítačích
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Neděle 31.05.2020, 17:00
1. FC Spořice - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS