Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ústí obrala jen čtrnáctka

22.10.2019 | sk

Starší žáci SK Roudnice hostili v dalších divizních zápasech FK Ústí nad Labem. Úspěšnější byla čtrnáctka, která vyhrála po penaltovém rozstřelu 3:2, patnáctka podlehla svému soupeři 0:2. 

Divize U15


V prvním poločase se hosté prosadili díky standardní situaci, kterou roudnická defenziva nedokázala odvrátit. "Třicet minut jsme byli lepší, měli víc balon, ale šance jsme si tvořili těžce, i když nějaké tutovky jsme měli. Především tu, kdy náš hráč ještě za bezbrankového stavu šel sám na gólmana. Bohužel jsme ji neproměnili. Ve druhém poločase už jsme tahali za kratší konec. Nedokázali jsme se zvednout a v závěru pak přidal soupeř i druhý gól," mrzela další bodová ztráta roudnického kouče Zbyňka Vavrušku. 

Roudnice - Ústí 0:2 (0:1). Branky: Kubín, Tomšík.

Roudnice: Hotovec - Náprstek, Cuper, Marejka, Tošner - Melichar (69. Jirků), Láska, Bidlo (40. Balaštík), Kafka - Rožec (54. Strach), Fidler.   

Divize U14

Jako první se sice z gólu radovali fotbalisté Ústí už v desáté minutě, ale domácí po dvou brankách Repky a Adelta otočili ještě v prvním poločase skóre ve svůj prospěch. "V poločase musel odjet Repka, což nám trochu narušilo systém, ale drželi jsme vedení asi do 60. minuty, pak jsme bohužel propadli a hosté vyrovnali. Penalty jsme ale zvládli lépe. Kluci k derby přistoupili zodpovědně, plnili všechno, co jsme po nich chtěli. Někteří asi zahráli na hranici svých možností. Nepustili jsme soupeře do většího tlaku a konečně se nám také zlepšila produktivita. Pokud mám vyzdvihnout jednotlivce, tak Ondra Adelt zahrál famózně, ve středu pole hosty vymazal," chválil svěřence Lukáš Randák, který domácí tým vedl. 

Roudnice - Ústí 3:2 np (2:1). Branky: Repka, Adelt - Kulhánek, Keil.

Roudnice: Macek - Tichota, Cuper, Němeček,  Krahula - Luc (58. Havlák), Adelt, Repka (41. Filous, 70. Melen), Fictum - Horáček - Dorant. 

 
Aktuální články
V Korona Cupu nejprve do Č. Kopist

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem vstoupí o víkendu do Korona Cupu, který pro přihlášené týmy pořádá v době zrušené mistrovské sezony...

 
Turnaj v Heřmanicích třináctce vyšel

Fotbalisté SK Roudnice U13 (r. 2007) si zpestřili přípravné období úterním miniturnajem v Heřmanicích v Podještědí. Ve zdejším areálu...

 
Třináctka si vyšlápla na Teplice

Fotbalisté SK Roudnice r. 2007 si v přátelském utkání poradili s FK Teplice. V domácím prostředí porazili svého soupeře 6:3. Vyšel jim...

 
Příprava r. 2009 SK Roudnice - Tempo
 
Ve druhé půli Roudnice udeřila
 
Příprava SK Roudnice - Aritma Praha
 
Představujeme: Jakub Pekař
 
Fotogalerie: přípravka SK U8 - Mělník
 
Na rozjezd remíza s Farmou
 
Stříleli přesně, ale zatím jen na počítačích
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Neděle 31.05.2020, 17:00
1. FC Spořice - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS