Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ústí obrala jen čtrnáctka

22.10.2019 | sk

Starší žáci SK Roudnice hostili v dalších divizních zápasech FK Ústí nad Labem. Úspěšnější byla čtrnáctka, která vyhrála po penaltovém rozstřelu 3:2, patnáctka podlehla svému soupeři 0:2. 

Divize U15


V prvním poločase se hosté prosadili díky standardní situaci, kterou roudnická defenziva nedokázala odvrátit. "Třicet minut jsme byli lepší, měli víc balon, ale šance jsme si tvořili těžce, i když nějaké tutovky jsme měli. Především tu, kdy náš hráč ještě za bezbrankového stavu šel sám na gólmana. Bohužel jsme ji neproměnili. Ve druhém poločase už jsme tahali za kratší konec. Nedokázali jsme se zvednout a v závěru pak přidal soupeř i druhý gól," mrzela další bodová ztráta roudnického kouče Zbyňka Vavrušku. 

Roudnice - Ústí 0:2 (0:1). Branky: Kubín, Tomšík.

Roudnice: Hotovec - Náprstek, Cuper, Marejka, Tošner - Melichar (69. Jirků), Láska, Bidlo (40. Balaštík), Kafka - Rožec (54. Strach), Fidler.   

Divize U14

Jako první se sice z gólu radovali fotbalisté Ústí už v desáté minutě, ale domácí po dvou brankách Repky a Adelta otočili ještě v prvním poločase skóre ve svůj prospěch. "V poločase musel odjet Repka, což nám trochu narušilo systém, ale drželi jsme vedení asi do 60. minuty, pak jsme bohužel propadli a hosté vyrovnali. Penalty jsme ale zvládli lépe. Kluci k derby přistoupili zodpovědně, plnili všechno, co jsme po nich chtěli. Někteří asi zahráli na hranici svých možností. Nepustili jsme soupeře do většího tlaku a konečně se nám také zlepšila produktivita. Pokud mám vyzdvihnout jednotlivce, tak Ondra Adelt zahrál famózně, ve středu pole hosty vymazal," chválil svěřence Lukáš Randák, který domácí tým vedl. 

Roudnice - Ústí 3:2 np (2:1). Branky: Repka, Adelt - Kulhánek, Keil.

Roudnice: Macek - Tichota, Cuper, Němeček,  Krahula - Luc (58. Havlák), Adelt, Repka (41. Filous, 70. Melen), Fictum - Horáček - Dorant. 

 
Aktuální články
Bod navíc po patnácté sérii

V předposledním podzimním domácím duelu na těžkém terénu fotbalisté SK Roudnice vedli nad Proboštovem od 14. minuty po gólu Slavíčka,...

 
Hráčem víkendu se stal Nepovím

Nejlepším hráčem víkendu 2. - 3. listopadu byl po hlasování trenérů mládežnických kategorií SK Roudnice nad Labem zvolen Tadeáš...

 
Ideální jedenáctka víkendu

Přinášíme ideální víkendovou sestavu mládežnických kategorií SK Roudnice nad Labem v mistrovských zápasech podle hlasování trenérů....

 
V Chomutově padli jednou
 
Ligové týmy vyzrály na Háje
 
Dva body byly maximem
 
Starší žáci se rozloučili prohrou
 
Hráčem víkendu se stal Hubený
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Divizní žáci na sto procent
 
Zápasy
Muži A | Sobota 09.11.2019, 14:00
SK Roudnice nad Labem - Proboštov
3:2 pk (1:1)
 
Muži A | Sobota 16.11.2019, 13:30
FK Klášterec n. O. - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 22.03.2020, 15:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky
 
 
RSS