Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ústí obrala jen čtrnáctka

22.10.2019 | sk

Starší žáci SK Roudnice hostili v dalších divizních zápasech FK Ústí nad Labem. Úspěšnější byla čtrnáctka, která vyhrála po penaltovém rozstřelu 3:2, patnáctka podlehla svému soupeři 0:2. 

Divize U15


V prvním poločase se hosté prosadili díky standardní situaci, kterou roudnická defenziva nedokázala odvrátit. "Třicet minut jsme byli lepší, měli víc balon, ale šance jsme si tvořili těžce, i když nějaké tutovky jsme měli. Především tu, kdy náš hráč ještě za bezbrankového stavu šel sám na gólmana. Bohužel jsme ji neproměnili. Ve druhém poločase už jsme tahali za kratší konec. Nedokázali jsme se zvednout a v závěru pak přidal soupeř i druhý gól," mrzela další bodová ztráta roudnického kouče Zbyňka Vavrušku. 

Roudnice - Ústí 0:2 (0:1). Branky: Kubín, Tomšík.

Roudnice: Hotovec - Náprstek, Cuper, Marejka, Tošner - Melichar (69. Jirků), Láska, Bidlo (40. Balaštík), Kafka - Rožec (54. Strach), Fidler.   

Divize U14

Jako první se sice z gólu radovali fotbalisté Ústí už v desáté minutě, ale domácí po dvou brankách Repky a Adelta otočili ještě v prvním poločase skóre ve svůj prospěch. "V poločase musel odjet Repka, což nám trochu narušilo systém, ale drželi jsme vedení asi do 60. minuty, pak jsme bohužel propadli a hosté vyrovnali. Penalty jsme ale zvládli lépe. Kluci k derby přistoupili zodpovědně, plnili všechno, co jsme po nich chtěli. Někteří asi zahráli na hranici svých možností. Nepustili jsme soupeře do většího tlaku a konečně se nám také zlepšila produktivita. Pokud mám vyzdvihnout jednotlivce, tak Ondra Adelt zahrál famózně, ve středu pole hosty vymazal," chválil svěřence Lukáš Randák, který domácí tým vedl. 

Roudnice - Ústí 3:2 np (2:1). Branky: Repka, Adelt - Kulhánek, Keil.

Roudnice: Macek - Tichota, Cuper, Němeček,  Krahula - Luc (58. Havlák), Adelt, Repka (41. Filous, 70. Melen), Fictum - Horáček - Dorant. 

 
Aktuální články
Představujeme: Darek Doležal

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Koloman Horváth

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: David Dobiáš

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Za brankami bude bezpečněji
 
Odešel Jan Michálek
 
Program soutěží FAČR je do odvolání přerušen, Roudnice ruší i tréninky
 
Vedení SK Roudnice k aktuální situaci
 
Z Bíliny bez bodů
 
Víkendový program SK Roudnice
 
Pekař: Věřím, že nás odchody neoslabí
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Neděle 29.03.2020, 15:00
SK Roudnice nad Labem - FK Dobroměřice
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 29.03.2020, 15:00
SK Předonín - SK Roudnice nad Labem B
 
 
RSS