Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ústí obrala jen čtrnáctka

22.10.2019 | sk

Starší žáci SK Roudnice hostili v dalších divizních zápasech FK Ústí nad Labem. Úspěšnější byla čtrnáctka, která vyhrála po penaltovém rozstřelu 3:2, patnáctka podlehla svému soupeři 0:2. 

Divize U15


V prvním poločase se hosté prosadili díky standardní situaci, kterou roudnická defenziva nedokázala odvrátit. "Třicet minut jsme byli lepší, měli víc balon, ale šance jsme si tvořili těžce, i když nějaké tutovky jsme měli. Především tu, kdy náš hráč ještě za bezbrankového stavu šel sám na gólmana. Bohužel jsme ji neproměnili. Ve druhém poločase už jsme tahali za kratší konec. Nedokázali jsme se zvednout a v závěru pak přidal soupeř i druhý gól," mrzela další bodová ztráta roudnického kouče Zbyňka Vavrušku. 

Roudnice - Ústí 0:2 (0:1). Branky: Kubín, Tomšík.

Roudnice: Hotovec - Náprstek, Cuper, Marejka, Tošner - Melichar (69. Jirků), Láska, Bidlo (40. Balaštík), Kafka - Rožec (54. Strach), Fidler.   

Divize U14

Jako první se sice z gólu radovali fotbalisté Ústí už v desáté minutě, ale domácí po dvou brankách Repky a Adelta otočili ještě v prvním poločase skóre ve svůj prospěch. "V poločase musel odjet Repka, což nám trochu narušilo systém, ale drželi jsme vedení asi do 60. minuty, pak jsme bohužel propadli a hosté vyrovnali. Penalty jsme ale zvládli lépe. Kluci k derby přistoupili zodpovědně, plnili všechno, co jsme po nich chtěli. Někteří asi zahráli na hranici svých možností. Nepustili jsme soupeře do většího tlaku a konečně se nám také zlepšila produktivita. Pokud mám vyzdvihnout jednotlivce, tak Ondra Adelt zahrál famózně, ve středu pole hosty vymazal," chválil svěřence Lukáš Randák, který domácí tým vedl. 

Roudnice - Ústí 3:2 np (2:1). Branky: Repka, Adelt - Kulhánek, Keil.

Roudnice: Macek - Tichota, Cuper, Němeček,  Krahula - Luc (58. Havlák), Adelt, Repka (41. Filous, 70. Melen), Fictum - Horáček - Dorant. 

 
Aktuální články
Roudnice zahájila výhrou

V prvním přípravném utkání porazili fotbalisté SK Roudnice účastníka KP Liberecka Nový Bor 2:1. Po vyrovnaném poločase rozhodl o výhře...

 
Ples SK Roudnice 2020

Fotbalový ples Sportovního klubu Roudnice nad Labem. Ples klubu z města, kde se v Čechách hrál poprvé fotbal. V pátek 17. ledna...

 
V přípravě čeká SK šest zápasů

S patnáctkou hráčů zahájil v úterý večer SK Roudnice nad Labem zimní přípravu svého A týmu dospělých, který je po první části I. A...

 
Srp: Důležitá je cesta k vítězství
 
Plicka: Nabádáme kluky k odvážné hře
 
Lačný: Pozitiva jednoznačně převažují
 
Patnáctka chce rychle z předposlední příčky
 
Korda: Cílem byl a je postup do III. třídy
 
Vánoční turnaj pro Dynamo Drážďany
 
Bohatým brali, chudým dávali
 
Zápasy
Muži A | Sobota 23.11.2019, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
0:4 (0:2)
 
Muži A | Sobota 07.03.2020, 14:30
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 22.03.2020, 15:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky
 
 
RSS