Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Divizní žáci na sto procent

28.10.2019 | sk

Starší žáci SK Roudnice domácí duely předposledního podzimního kola zvládli. Patnáctka porazila Neratovice / Byškovice 3:1, mladší čtrnáctka otočila z 0:2 na konečných 5:2 ve svůj prospěch.  

Divize U15

Podruhé v sezoně se starší žáci SK Roudnice U15 radovali z výhry za tři body. V duelu proti FK Neratovice / Byškovice se dostali do vedení v deváté minutě, kdy po závaru poslal míč do sítě Kafka. Hostům se podařilo vyrovnat na začátku druhého poločasu, kdy využili okénko v roudnické obraně. Po průniku Kafky ale na druhé straně dával na 2:1 Strach a v době, kdy se Neratovičtí snažili o srovnání, udeřil potřetí Náprstek.

"Takových 30 minut jsme byli lepší, pak jsme si koledovali. Celkově to bylo poměrně úporné a vyrovnané utkání. Naštěstí pro nás se hosté prosadili jen jednou, my hned třikrát. Soupeř má kvalitní dvojici stoperů, které v závěru vytáhl dopředu, takže jsme měli potom po brejcích šance. Ale také jsme měli problémy v obraně, kde mi chyběl od kluků větší důraz. Góly ve druhém poločase jsme dali po akcích, které začínaly u Balaštíka, který dvakrát z pozice levého beka dobře vystoupil. Hráli jsme podruhé na hlavním hřišti a podruhé jsme vyhráli. Asi to byla ta správná psychologická podpora," uzavřel s úsměvem hodnocení roudnický trenér Zbyněk Vavruška. 

Roudnice - Neratovice / Byškovice 3:1 (1:0). Branky: Kafka, Strach, Náprstek - Kupka.

Roudnice: Naimann - Náprstek, Marejka, Cuper, Balaštík - Melichar (41. Strach), Láska, Bidlo, Tošner (60. Kubánek) - Fidler - Kafka.

Divize U14

Ve 20. minutě by si na úspěch Roudnice asi nikdo nevsadil, hosté totiž vedli 2:0 a zdálo se, že dovedou zápas ke třem bodům. Jenže to se přepočítali. Nejprve snížil Krahula a těsně před poločasem srovnal Horáček. Ve 46. minutě přidal třetí domácí gól Hubený a v 76. zakončoval akci z levé strany Macek. Před koncem ještě přidal pojistku Luc. 

"Hráli jsme proti druhému celku tabulky, takže jsme věděli, že to už jen z tohoto pohledu bude náročné, ale zvládli jsme to. V týdnu se nám situace zkomplikovala, vypadli čtyři hráči, kteří jinak nastupují v základu. Poprosili jsme tedy některé kluky z mladšího ročníku a trochu přeházeli sestavu. Věděli jsme, že soupeř bude hrát jednoduchý fotbal, tedy dlouhé míče dopředu, což se potvrdilo. Na začátku jsme s tím měli problémy, nedokázali jsme to pokrývat a dvakrát inkasovali. Pak jsme to ale přečetli a začali přebírat iniciativu. Zahrál nám dobře vršek, křídla, Krahula na hrotu podal nejlepší výkon za tu dobu, co je tady, i když nenastoupil na svém postu. Po Ústí je to další vydařený duel, jsme spokojeni," dodal trenér domácích Matěj Lačný. 

Roudnice - Neratovice / Byškovice 5:2 (2:2). Branky: Krahula, Horáček, Hubený, Macek, Luc - Mašanský, Kadlec.

Roudnice: Štrupl - Melen (41. Plicka), Němeček, Cuper, Tichota - Adelt, Horáček - Luc (78. Bartoš), Havlák (65. Macek), Hubený - Krahula.  

 
Aktuální články
Zvládli ještě jeden triangl

V sobotu odehrál tým SK Roudnice r. 2008 triangl na trávníku Pod lipou. Domácí tentokrát postavili s Neratovicemi po dvou týmech, Kladno...

 
Pozvánka na valnou hromadu

Spolek Sportovní klub Roudnice nad Labem zve své členy na zasedání valné hromady. Všechny informace naleznete v tomto článku.

 
Spolupráce Roudnice - Bezděkov

V posledních letech byla navázána mnohem užší spolupráce mezi Sportovním klubem Roudnice nad Labem a SK Bezděkov. O tom, jak funguje a co si...

 
Ústí potvrdilo kvalitu
 
Bulíř se trefil pětkrát
 
Nejprve spokojenost, pak zklamání
 
Počasí je řádně prověřilo
 
Pekař: Dobře jsme rozehrávali
 
Dvanáctka porazila Velvary
 
Poradili si s Kladnem
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | Neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
 
RSS