Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Drážďany byly suverénní, Roudnice třetí

01.12.2019 | sk

V rámci projektu Ve čtyřech jsme silnější uspořádal SK Roudnice mezinárodní halový turnaj pro kategorii U10, ve kterém triumfovaly naděje SC Borea Dresden. Německý výběr zvítězil zaslouženě, prošel turnajem bez ztráty bodu. Druhé skončilo Kladno a třetí příčku obsadil domácí tým. 

Domácí výběr byl nalosován do skupiny A, ve které zahájil turnaj vítězstvím, když porazil FA Bohemians/Velvary 2:1. V duelu vedl (Chramosta), soupeř srovnal, ale tři body zajistil SK Gala. Ve druhém utkání domácí nad Lovosicemi dvakrát vedli (Jindřich, J. Kořínek), jenže hosté našli pokaždé odpověď, takže duel tak skončil nerozhodně 2:2. V závěrečném duelu roudničtí fotbalisté podlehli favorizovanému Kladnu 0:3. Semifinálový los přiřadil domácím Drážďany, které nepřipustily překvapení a vyhrály jednoznačně 5:1. Jedinou branku pořádajícího týmu vstřelil za stavu 0:2 Chramosta. O bronz se SK utkal v okresním derby se Sokolem Brozany. Vyrovnaný zápas rozhodl gól Chramosty.

"Kluci hráli bez nasazení, nedovolili si ani kličku, bylo to špatné. Až v posledním utkání o bronz se to přece jen zlepšilo, ale celkově je to třetí místo po takovém výkonu zázrak. Můžeme děkovat shodě okolností, tedy hlavně Bohemce, která porazila Lovosice, že jsme se vůbec dostali ze skupiny do zápasů o 1. - 4. místo. Dnes se mi opravdu naše hra nelíbila," poznamenal trenér roudnického týmu Jiří Kořínek.  

Pořadí: 1. SC Borea Dresden, 2. SK Kladno, 3. SK Roudnice, 4. SK Sokol Brozany, 5. FK Ústí, 6. TJ Ruzyně, 7. FA Bohemians/Velvary, 8. FK Lovosice. Nejlepší hráč: Roman Pavelec, nejlepší střelec: Johannes Kunze, nejlepší brankář: Vojtěch Šámal.

Výsledky sk. A: Kladno - Roudnice 3:0 , FA Bohemians/Velvary 3:0, Lovosice 4:0, Roudnice - FA Bohemians/Velvary 2:1, Lovosice 2:2, FA Bohemians /Velvary - Lovosice 3:1. Skupina B: Borea - Brozany 2:1, Ruzyně 3:1, Ústí 4:1, Brozany - Ruzyně 0:0, Ústí 3:0, Ruzyně - Ústí 3:0. Semifinále: Lovosice - Ruzyně 0:2, Bohemians/Velvary - Ústí 3:3 (na pk. 3:4), Roudnice - Borea 1:5, Kladno - Brozany 1:0. O pořadí: Lovosice - Bohemians/Velvary 0:2, Ruzyně - Ústí 0:1, Roudnice - Brozany 1:0, Borea - Kladno 4:1.

Roudnice: Koudelka, K. Kořínek, Gala, Kron, Jindřich, Heger, Chramosta, J. Kořínek, Nepovím. 

 
Aktuální články
Představujeme: Matěj Slavíček

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Patrik Šeba

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Denis Rusňák

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Jan Barcal
 
Představujeme: Darek Doležal
 
Představujeme: Koloman Horváth
 
Představujeme: David Dobiáš
 
Za brankami bude bezpečněji
 
Odešel Jan Michálek
 
Program soutěží FAČR je do odvolání přerušen, Roudnice ruší i tréninky
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Neděle 12.04.2020, 16:30
SK Roudnice nad Labem - FK Neštěmice
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 12.04.2020, 16:30
TJ Podřipan Kostomlaty - SK Roudnice nad Labem B
 
 
RSS