Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Drážďany byly suverénní, Roudnice třetí

01.12.2019 | sk

V rámci projektu Ve čtyřech jsme silnější uspořádal SK Roudnice mezinárodní halový turnaj pro kategorii U10, ve kterém triumfovaly naděje SC Borea Dresden. Německý výběr zvítězil zaslouženě, prošel turnajem bez ztráty bodu. Druhé skončilo Kladno a třetí příčku obsadil domácí tým. 

Domácí výběr byl nalosován do skupiny A, ve které zahájil turnaj vítězstvím, když porazil FA Bohemians/Velvary 2:1. V duelu vedl (Chramosta), soupeř srovnal, ale tři body zajistil SK Gala. Ve druhém utkání domácí nad Lovosicemi dvakrát vedli (Jindřich, J. Kořínek), jenže hosté našli pokaždé odpověď, takže duel tak skončil nerozhodně 2:2. V závěrečném duelu roudničtí fotbalisté podlehli favorizovanému Kladnu 0:3. Semifinálový los přiřadil domácím Drážďany, které nepřipustily překvapení a vyhrály jednoznačně 5:1. Jedinou branku pořádajícího týmu vstřelil za stavu 0:2 Chramosta. O bronz se SK utkal v okresním derby se Sokolem Brozany. Vyrovnaný zápas rozhodl gól Chramosty.

"Kluci hráli bez nasazení, nedovolili si ani kličku, bylo to špatné. Až v posledním utkání o bronz se to přece jen zlepšilo, ale celkově je to třetí místo po takovém výkonu zázrak. Můžeme děkovat shodě okolností, tedy hlavně Bohemce, která porazila Lovosice, že jsme se vůbec dostali ze skupiny do zápasů o 1. - 4. místo. Dnes se mi opravdu naše hra nelíbila," poznamenal trenér roudnického týmu Jiří Kořínek.  

Pořadí: 1. SC Borea Dresden, 2. SK Kladno, 3. SK Roudnice, 4. SK Sokol Brozany, 5. FK Ústí, 6. TJ Ruzyně, 7. FA Bohemians/Velvary, 8. FK Lovosice. Nejlepší hráč: Roman Pavelec, nejlepší střelec: Johannes Kunze, nejlepší brankář: Vojtěch Šámal.

Výsledky sk. A: Kladno - Roudnice 3:0 , FA Bohemians/Velvary 3:0, Lovosice 4:0, Roudnice - FA Bohemians/Velvary 2:1, Lovosice 2:2, FA Bohemians /Velvary - Lovosice 3:1. Skupina B: Borea - Brozany 2:1, Ruzyně 3:1, Ústí 4:1, Brozany - Ruzyně 0:0, Ústí 3:0, Ruzyně - Ústí 3:0. Semifinále: Lovosice - Ruzyně 0:2, Bohemians/Velvary - Ústí 3:3 (na pk. 3:4), Roudnice - Borea 1:5, Kladno - Brozany 1:0. O pořadí: Lovosice - Bohemians/Velvary 0:2, Ruzyně - Ústí 0:1, Roudnice - Brozany 1:0, Borea - Kladno 4:1.

Roudnice: Koudelka, K. Kořínek, Gala, Kron, Jindřich, Heger, Chramosta, J. Kořínek, Nepovím. 

 
Aktuální články
Otočili zápas ve druhé půli

V generálce na mistrovský start I. A třídy se fotbalisté SK Roudnice nakonec utkali s rezervou Litoměřicka (II. třída), která před více...

 
Těsná prohra patnáctky

Roudnická patnáctka před odjezdem na soustředění podlehla v domácím prostředí teplické čtrnáctce o jednu branku 1:2. 

 
B tým Roudnice porazil Vrbno

V dalším přípravném utkání porazili fotbalisté Roudnice B (I. B) účastníka okresního přeboru z Lounska o tři branky 5:2. Střelecky se...

 
Roudnice zdolala Lovosice 4:2
 
Na úvod duel mezi A a B týmem
 
V přípravě tři přátelské duely
 
Nový ročník dospělých rozlosován
 
Sešívaní vítězem Roudnice Cupu
 
Memoriál Vladimíra Betky pro Dynamo
 
Valná hromada SK Roudnice
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži A | Neděle 08.08.2021, 10:15
FK ČL Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
 
 
RSS