Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V přípravě čeká SK šest zápasů

15.01.2020 | sk

S patnáctkou hráčů zahájil v úterý večer SK Roudnice nad Labem zimní přípravu svého A týmu dospělých, který je po první části I. A třídy na deváté příčce tabulky. Na domácí umělce měl ale kouč Jakub Pekař pod dohledem zatím nekompletní kádr.

"Ještě chyběli Pech, Matoušek, Barcal a Kříž," vyjmenoval absentující hráče roudnický kouč. Oproti podzimu se k týmu dva borci přidali. "Nějaké posily jsou ještě v jednání, ale už teď s námi byli i Vojta Husák a Jarda Hála," prozradil Jakub Pekař jména dvou hráčů, kteří v podzimní části oblékali dres Bezděkova, resp. Libotenic. 

Roudničtí se budou připravovat v domácích podmínkách. "Budeme trénovat třikrát týdně. V úterý se na hřišti budeme věnovat spíš kondici a ve čtvrtek technicko - taktickým věcem. Ve středu chceme v tělocvičně rozvíjet hlavně silové schopnosti hráčů. Čekají nás samozřejmě také přátelské zápasy, ten první odehrajeme v sobotu 25. ledna s Novým Borem. Věříme, že jsme vybrali soupeře, kteří nás po všech stránkách prověří." 

Přípravné zápasy: 25. 1. (sobota) Nový Bor (od 14 hodin), 2. 2. (neděle) Mělník (14), 9. 2. (neděle) Bezděkov (14), 15. 2. (sobota) Slaný B (14), 23. 2. (neděle) Horní Jiřetín (14), 1. 3. (neděle) Dušníky (bude ještě upřesněno)

 
Aktuální články
Memoriál Vladimíra Betky pro Dynamo

Mezinárodní fotbalový turnaj - Memoriál Vladimíra Betky, který byl určený ktg. U10 (r. 2011 a ml.), ovládli hráči z Dynama České...

 
Valná hromada SK Roudnice

Sportovní klub Roudnice nad Labem zve své členy na zasedání valné hromady, která se uskuteční v pátek 25. června od 18 hodin v klubovně...

 
Roudnice remizovala s Litoměřickem

V dalším přípravném utkání remizovali fotbalisté SK Roudnice s Litoměřickem 1:1. V prvním poločase se dostali domácí do vedení,...

 
Na turnaji ÚKFS druhé místo pro U9
 
Fotogalerie: přípravka SK Rce U7 + U8 - Ústí
 
Dvanáctce v závěru došlo
 
Miniturnaj U10 s kvalitním obsazením
 
Remíza s rezervou Kladna
 
Poradili si se Spartou
 
Víkendové přípravy mládeže
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS