Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ples SK Roudnice 2020

19.01.2020 | sk

Fotbalový ples Sportovního klubu Roudnice nad Labem. Ples klubu z města, kde se v Čechách hrál poprvé fotbal. V pátek 17. ledna pořádal SK Roudnice čtvrtý Fotbalový ples, který se tentokrát konal v kongresovém sálu hotelu Koruna. Soutěže jsme připravili pro dámy i pány, nechyběla tombola ani fotokoutek. K tanci i poslechu hrála skvěle až do druhé hodiny ranní skupina Pepeto.

Premiérově jsme vyhlašovali nejlepší žákovskou jedenáctku i nejúspěšnější hráče jednotlivých kategorií. Vážíme si také toho, že ceny jim přijeli předat i zástupci týmů, které s SK spolupracují v mezinárodním kooperačním programu Svobodný stát Sasko - Česká republika 2014 - 2020 s názvem Ve čtyřech jsme silnější. Z Drážďan tak například dorazili Jan Seifert, Christian Knoll či Rene Beuchel, za FK Ústí nad Labem Jaroslava Bzurová. A jsme velmi rádi, že si naše "plesání" nenechali ujít ani místostarostové Roudnice nad Labem Jiří Řezníček a Vlastimil Čtverák.  

Nejlepší jedenáctka: Jan Marejka, Dominik Melichar, Adam Krahula, Jan Dorant, Marek Cuper, Filip Hubený, David Kosorič, Pavel Soušek, Adam Hlaváček, Tadeáš Nepovím, Marek Arazim. 

Nejlepší hráči: U15: Jan Marejka, U14: Marek Cuper, U13: Filip Hubený, U12: Adam Hlaváček.    

Vám, kteří jste se plesu aktivně zúčastnili, děkujeme. Stejně tak děkujeme všem sponzorům, kteří nám jakýmkoliv způsobem pomohli. A děkujeme také fotografům, kteří vás leckdy s nasazením života (a jater) v průběhu večera zvěčňovali (Milan Krčmář, Jirka Tyl a někdo od rodiny Pokorných).  

Ať se nám všem daří!

 
Aktuální články
Školení trenérů s lektorem FAČR

V areálu SK Roudnice se ve čtvrtek ve spolupráci s OFS a GTM uskutečnilo školení trenérů, které vedl lektor FAČR Daniel Franc. V rámci...

 
V přípravě výhra nad Krupkou

Ve středečním přípravném utkání porazili fotbalisté SK Roudnice Krupku 2:1. Domácí dostal do vedení ve 13. minutě Horváth, hostující...

 
Majer svěřence chválil

Porci čtyř zápasů museli o víkendu zvládnout fotbalisté SK Roudnice r. 2009. V sobotu na výhru nedosáhli, ale v neděli si to...

 
Dvanáctka SK nestačila na Ústí
 
Po Mostu přišel výprask s Trutnovem
 
Fotogalerie: přípravka SK Rce U7 - Lovosice
 
Příprava ročníku 2010 a ml.
 
Teplice jim vrátily porážku
 
Na úvod studená sprcha
 
V Korona Cupu nejprve do Č. Kopist
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Sobota 06.06.2020, 17:00
Proboštov - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS