Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ples SK Roudnice 2020

19.01.2020 | sk

Fotbalový ples Sportovního klubu Roudnice nad Labem. Ples klubu z města, kde se v Čechách hrál poprvé fotbal. V pátek 17. ledna pořádal SK Roudnice čtvrtý Fotbalový ples, který se tentokrát konal v kongresovém sálu hotelu Koruna. Soutěže jsme připravili pro dámy i pány, nechyběla tombola ani fotokoutek. K tanci i poslechu hrála skvěle až do druhé hodiny ranní skupina Pepeto.

Premiérově jsme vyhlašovali nejlepší žákovskou jedenáctku i nejúspěšnější hráče jednotlivých kategorií. Vážíme si také toho, že ceny jim přijeli předat i zástupci týmů, které s SK spolupracují v mezinárodním kooperačním programu Svobodný stát Sasko - Česká republika 2014 - 2020 s názvem Ve čtyřech jsme silnější. Z Drážďan tak například dorazili Jan Seifert, Christian Knoll či Rene Beuchel, za FK Ústí nad Labem Jaroslava Bzurová. A jsme velmi rádi, že si naše "plesání" nenechali ujít ani místostarostové Roudnice nad Labem Jiří Řezníček a Vlastimil Čtverák.  

Nejlepší jedenáctka: Jan Marejka, Dominik Melichar, Adam Krahula, Jan Dorant, Marek Cuper, Filip Hubený, David Kosorič, Pavel Soušek, Adam Hlaváček, Tadeáš Nepovím, Marek Arazim. 

Nejlepší hráči: U15: Jan Marejka, U14: Marek Cuper, U13: Filip Hubený, U12: Adam Hlaváček.    

Vám, kteří jste se plesu aktivně zúčastnili, děkujeme. Stejně tak děkujeme všem sponzorům, kteří nám jakýmkoliv způsobem pomohli. A děkujeme také fotografům, kteří vás leckdy s nasazením života (a jater) v průběhu večera zvěčňovali (Milan Krčmář, Jirka Tyl a někdo od rodiny Pokorných).  

Ať se nám všem daří!

 
Aktuální články
David Plicka: Jsem v současnosti nejdéle sloužící trenér mládeže v SK Roudnice

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Spojili se s Davidem Holoubkem

On-line tréninky mladých roudnických fotbalistů přes aplikaci Zoom pokračovaly i v tomto týdnu. Tentokrát se jako host připojil také...

 
Lačný: Mám rád náročný fotbal

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Spojili se s Filipem Součkem
 
Odešel Jiří Řezníček
 
Kalendář SK Roudnice
 
Představujeme: David Kindl
 
PF 2021
 
Trenér našel více pozitiv
 
Čtrnáctka nastřílela Slavii šest gólů
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS