Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ples SK Roudnice 2020

19.01.2020 | sk

Fotbalový ples Sportovního klubu Roudnice nad Labem. Ples klubu z města, kde se v Čechách hrál poprvé fotbal. V pátek 17. ledna pořádal SK Roudnice čtvrtý Fotbalový ples, který se tentokrát konal v kongresovém sálu hotelu Koruna. Soutěže jsme připravili pro dámy i pány, nechyběla tombola ani fotokoutek. K tanci i poslechu hrála skvěle až do druhé hodiny ranní skupina Pepeto.

Premiérově jsme vyhlašovali nejlepší žákovskou jedenáctku i nejúspěšnější hráče jednotlivých kategorií. Vážíme si také toho, že ceny jim přijeli předat i zástupci týmů, které s SK spolupracují v mezinárodním kooperačním programu Svobodný stát Sasko - Česká republika 2014 - 2020 s názvem Ve čtyřech jsme silnější. Z Drážďan tak například dorazili Jan Seifert, Christian Knoll či Rene Beuchel, za FK Ústí nad Labem Jaroslava Bzurová. A jsme velmi rádi, že si naše "plesání" nenechali ujít ani místostarostové Roudnice nad Labem Jiří Řezníček a Vlastimil Čtverák.  

Nejlepší jedenáctka: Jan Marejka, Dominik Melichar, Adam Krahula, Jan Dorant, Marek Cuper, Filip Hubený, David Kosorič, Pavel Soušek, Adam Hlaváček, Tadeáš Nepovím, Marek Arazim. 

Nejlepší hráči: U15: Jan Marejka, U14: Marek Cuper, U13: Filip Hubený, U12: Adam Hlaváček.    

Vám, kteří jste se plesu aktivně zúčastnili, děkujeme. Stejně tak děkujeme všem sponzorům, kteří nám jakýmkoliv způsobem pomohli. A děkujeme také fotografům, kteří vás leckdy s nasazením života (a jater) v průběhu večera zvěčňovali (Milan Krčmář, Jirka Tyl a někdo od rodiny Pokorných).  

Ať se nám všem daří!

 
Aktuální články
Víkendový program SK Roudnice

Přehled zápasů družstev SK Roudnice nad Labem na víkend 29. 2. - 1. 3. 2020. První tým mužů odehraje na domácí umělce přípravné...

 
Na Slunetě skončili šestí

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem U10 obsadili v kvalitně obsazeném mezinárodním turnaji, který se odehrál v hale ústecké Slunety, šesté...

 
Stejskal odešel do Horního Jiřetína

Do víkendového přípravného utkání mezi Roudnicí a Horním Jiřetínem (2:2) už nezasáhl jeden z nejzkušenějších fotbalistů domácího...

 
Pekař: Remíza byla zasloužená
 
Víkendový program SK Roudnice
 
Nejmladší výběry v Horních Počaplech
 
Roudnický masér absolvoval seminář
 
Čtyřka po změně stran
 
Memoriál P. Blažka a S. Svobody pro Ústí
 
Béčko po přestřelce 5:5
 
Zápasy
Muži A | Sobota 23.11.2019, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
0:4 (0:2)
 
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 22.03.2020, 15:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky
 
 
RSS