Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Memoriál P. Blažka a S. Svobody pro Ústí

15.02.2020 | sk

Memoriál dlouholetých funkcionářů SK Roudnice nad Labem, tedy Pavla Blažka a Stanislava Svobody, ovládli mladí fotbalisté FK Ústí nad Labem. Ti ve finálovém duelu turnaje určeného kategorii U11 porazili jeden z domácích celků 2:0. Třetí skončily Brozany. 

Ceny nejlepším předával i místostarosta Roudnice nad Labem Vlastimil Čtverák. "Viděl jsem až poslední zápasy a třeba ve finále bylo přece jen patrné, že Ústečtí jsou trochu starší a větší, ale i tak jsou výsledky našich, tedy roudnických kluků, podle mě dobré," dodal po vyhlášení výsledků Čtverák. 

"Já úplně spokojený nejsem. Měli jsme dva výběry, jenže ne vždycky to bylo dobré. Nakonec se do finále dostal ten mladší tým, který zkrátka asi víc chtěl. A proč vyhrálo Ústí? Dnes tady bylo asi opravdu nejlepší, ale i tak jsem od nich čekal ještě trochu víc," přiznal trenér SK Roudnice David Husák.   

"Jsme spokojeni, klukům to vyšlo. Z našeho pohledu super turnaj, děkujeme i pořadatelům a příště, pokud nás pozvou, přijedeme rádi znovu," shodli se trenéři vítězů Tomáš Kučera s Jaroslavem Zahálkou.  

Výsledky: skupina A: Roudnice bílá - Brozany 4:1, Junior Teplice 2:1, Benešov. Pl. 3:0, Brozany - Junior Teplice 2:0, Benešov n. Pl. 1:1, Teplice - Benešov 3:1. Skupina B: Ústí - Roudnice modrá 2:1, FA P. Voříška 3:2, Lovosice 3:1, Roudnice m. - FA P. Voříška 3:2, Lovosice 1:0, FA P. Voříška - Lovosice 3:0. Semifinále a o umístění: Benešov - FA P. Voříška 1:9, Teplice - Lovosice 0:3, Brozany - Ústí 0:7, Roudnice b. - Roudnice m. 0:1, Benešov - Teplice 2:3 np., FA P. Voříška - Lovosice 3:2, Brozany - Roudnice b. 2:0, Ústí - Roudnice m. 2:0. 

Pořadí: 1. Ústí, 2. Roudnice modrá, 3. Brozany, 4. Roudnice bílá, 5. FA P. Voříška, 6. Lovosice, 7. Junior Teplice,  8. Benešov n. Pl.

Nejlepší střelec: Petr Lopušan. Nejlepší brankář: Šimon Dlouhý. Nejlepší hráč: Filip Zahálka. 

Roudnice modrá: Dlouhý, Váňa, Hrbáček, Vlček, Kořínek, Nepovím, Gala. Roudnice bílá: Vrňák, J. Trávníček, Husák, M. Trávníček, Aubrecht, Tóth. 

 
Aktuální články
Memoriál Vladimíra Betky pro Dynamo

Mezinárodní fotbalový turnaj - Memoriál Vladimíra Betky, který byl určený ktg. U10 (r. 2011 a ml.), ovládli hráči z Dynama České...

 
Valná hromada SK Roudnice

Sportovní klub Roudnice nad Labem zve své členy na zasedání valné hromady, která se uskuteční v pátek 25. června od 18 hodin v klubovně...

 
Roudnice remizovala s Litoměřickem

V dalším přípravném utkání remizovali fotbalisté SK Roudnice s Litoměřickem 1:1. V prvním poločase se dostali domácí do vedení,...

 
Na turnaji ÚKFS druhé místo pro U9
 
Fotogalerie: přípravka SK Rce U7 + U8 - Ústí
 
Dvanáctce v závěru došlo
 
Miniturnaj U10 s kvalitním obsazením
 
Remíza s rezervou Kladna
 
Poradili si se Spartou
 
Víkendové přípravy mládeže
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS