Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Memoriál P. Blažka a S. Svobody pro Ústí

15.02.2020 | sk

Memoriál dlouholetých funkcionářů SK Roudnice nad Labem, tedy Pavla Blažka a Stanislava Svobody, ovládli mladí fotbalisté FK Ústí nad Labem. Ti ve finálovém duelu turnaje určeného kategorii U11 porazili jeden z domácích celků 2:0. Třetí skončily Brozany. 

Ceny nejlepším předával i místostarosta Roudnice nad Labem Vlastimil Čtverák. "Viděl jsem až poslední zápasy a třeba ve finále bylo přece jen patrné, že Ústečtí jsou trochu starší a větší, ale i tak jsou výsledky našich, tedy roudnických kluků, podle mě dobré," dodal po vyhlášení výsledků Čtverák. 

"Já úplně spokojený nejsem. Měli jsme dva výběry, jenže ne vždycky to bylo dobré. Nakonec se do finále dostal ten mladší tým, který zkrátka asi víc chtěl. A proč vyhrálo Ústí? Dnes tady bylo asi opravdu nejlepší, ale i tak jsem od nich čekal ještě trochu víc," přiznal trenér SK Roudnice David Husák.   

"Jsme spokojeni, klukům to vyšlo. Z našeho pohledu super turnaj, děkujeme i pořadatelům a příště, pokud nás pozvou, přijedeme rádi znovu," shodli se trenéři vítězů Tomáš Kučera s Jaroslavem Zahálkou.  

Výsledky: skupina A: Roudnice bílá - Brozany 4:1, Junior Teplice 2:1, Benešov. Pl. 3:0, Brozany - Junior Teplice 2:0, Benešov n. Pl. 1:1, Teplice - Benešov 3:1. Skupina B: Ústí - Roudnice modrá 2:1, FA P. Voříška 3:2, Lovosice 3:1, Roudnice m. - FA P. Voříška 3:2, Lovosice 1:0, FA P. Voříška - Lovosice 3:0. Semifinále a o umístění: Benešov - FA P. Voříška 1:9, Teplice - Lovosice 0:3, Brozany - Ústí 0:7, Roudnice b. - Roudnice m. 0:1, Benešov - Teplice 2:3 np., FA P. Voříška - Lovosice 3:2, Brozany - Roudnice b. 2:0, Ústí - Roudnice m. 2:0. 

Pořadí: 1. Ústí, 2. Roudnice modrá, 3. Brozany, 4. Roudnice bílá, 5. FA P. Voříška, 6. Lovosice, 7. Junior Teplice,  8. Benešov n. Pl.

Nejlepší střelec: Petr Lopušan. Nejlepší brankář: Šimon Dlouhý. Nejlepší hráč: Filip Zahálka. 

Roudnice modrá: Dlouhý, Váňa, Hrbáček, Vlček, Kořínek, Nepovím, Gala. Roudnice bílá: Vrňák, J. Trávníček, Husák, M. Trávníček, Aubrecht, Tóth. 

 
Aktuální články
Představujeme: Matěj Slavíček

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Patrik Šeba

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Denis Rusňák

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Jan Barcal
 
Představujeme: Darek Doležal
 
Představujeme: Koloman Horváth
 
Představujeme: David Dobiáš
 
Za brankami bude bezpečněji
 
Odešel Jan Michálek
 
Program soutěží FAČR je do odvolání přerušen, Roudnice ruší i tréninky
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Neděle 12.04.2020, 16:30
SK Roudnice nad Labem - FK Neštěmice
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 12.04.2020, 16:30
TJ Podřipan Kostomlaty - SK Roudnice nad Labem B
 
 
RSS