Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na Slunetě skončili šestí

27.02.2020 | sk

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem U10 obsadili v kvalitně obsazeném mezinárodním turnaji, který se odehrál v hale ústecké Slunety, šesté místo. Zvítězil výběr Football Talent Academy.  

"Bohužel termín zasahoval do začátku jarních prázdnin, takže nám dost hráčů ze sestavy vypadlo. A to také díky nemocem. Celou zimu trénujeme venku a pak musíme odehrát zápasy v hale, z toho pak pramení zranění a úrazy, což se stalo i tentokrát. Do haly se nám zkrátka moc nechce," přiznal vedoucí roudnického týmu David Kron. 

Toho tentokrát potěšil hlavně duel proti FK Teplice. "Soupeř byl velmi kvalitní a my mu dokázali sebrat všechny body. Na druhou stranu jsme přišli o body s Litoměřickem, které vstřelilo rychlý a jediný gól v utkání a i když jsme protivníka po celou dobu tlačili, tak ne a ne míč zapadnou mezi tyče. Zápas s Varnsdorfem byl vyrovnaný a schylovalo se k remíze, ale bohužel těsně před koncem soupeř protlačil gól na 2:3," zhodnotil některá utkání Kron. 

Výsledky SK Roudnice U10: FK Ústí Tygříci 1:4, FK Ústí Lvíčata 6:2, FK Teplice 4:2, Football Talent Academy 0:4, FK Litoměřicko 0:1, FK Varnsdorf 2:3.

Pořadí: 1. Football Talent Academy, 2. Tygříci Ústí, 3. SC Borea Dresden, 4. FK Teplice, 5. FK Litoměřicko, 6. SK Roudnice, 7. FK Varnsdorf, 8. FK Lvíčata Ústí.

Roudnice: Kron, Hájek, K. Kořínek, J. Kořínek, Chramosta, Koudelka, Laczko, Váňa, Hrbáček. Trenér: Martin Kořínek.

 
Aktuální články
Těsná prohra patnáctky

Roudnická patnáctka před odjezdem na soustředění podlehla v domácím prostředí teplické čtrnáctce o jednu branku 1:2. 

 
B tým Roudnice porazil Vrbno

V dalším přípravném utkání porazili fotbalisté Roudnice B (I. B) účastníka okresního přeboru z Lounska o tři branky 5:2. Střelecky se...

 
Roudnice zdolala Lovosice 4:2

V dalším přípravném duelu porazili fotbalisté SK Roudnice A v domácím prostředí účastníka nejvyšší krajské soutěže z Lovosic 4:2....

 
Na úvod duel mezi A a B týmem
 
V přípravě tři přátelské duely
 
Nový ročník dospělých rozlosován
 
Sešívaní vítězem Roudnice Cupu
 
Memoriál Vladimíra Betky pro Dynamo
 
Valná hromada SK Roudnice
 
Roudnice remizovala s Litoměřickem
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži A | Neděle 08.08.2021, 10:15
FK ČL Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
 
 
RSS