Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Pekař: Druhá půle byla nervózní

29.02.2020 | sk

V posledním přípravném utkání se fotbalisté SK Roudnice utkali netradičně v pátek večer s SK Brná. Soupeř z Ústecka nahradil původně plánované Dušníky. A pro oba týmy to byla generálka před startem mistrovských odvet, pro domácí před I. A třídou, pro hosty před jarem v nejvyšší krajské soutěži.

Domácí zaskočili soupeře hned v úvodu, kdy průnik K. Hubeného zakončoval přesně J. Hubený ml. Dobrý míč za obranu pak využil Horváth a třetí gól přidal Rusňák. Hosté snížili těsně před poločasem (hrálo se na 2x40), kdy dorážku zvládl Rilke. Po změně stran už střelci tak úspěšní nebyli, hrstka promrzlých fandů už viděla pouze jednu branku, kterou přinesla spolupráce Rusňáka s Haladou. 

"První poločas byl z naší strany velmi dobrý. Kromě gólů jsme měli i další dvě, možná tři dobré šance. Ovšem také hosté mohli vstřelit nějaký ten gól, podržel nás ovšem Čížek, který si zachytal i v té druhé půli. Ta už ale byla rozkouskovaná a zbytečně nervózní. A to z obou stran. Od úvodu jsme hráli agresivně, důrazně, měli rychlý přechod do útoku, nedali žádný míč zadarmo. A soupeř od nás asi čekal něco jiného," dodal trenér SK Roudnice Jakub Pekař.           

Roudnice - Brná 4:1 (3:1). Branky: J. Hubený ml., Horváth, Rusňák, Halada - Rilke. 

Roudnice: Čížek - K. Hubený (65. Doležal), Husák (25. Krčmář), Kuchař, Matuszewski - Slavíček, Rusňák. J. Hubený st., J. Hubený ml. (50. Hyťha), Halada - Horváth.

Brná: Satek (15. Páv) - Zeman, Prousek, Dušek, Stach - Gajdarski - Demčenko, Jelínek, Hanich, Rilke - Mikeš (Králík, Bartoš, Satek).

 
Aktuální články
Zvládli ještě jeden triangl

V sobotu odehrál tým SK Roudnice r. 2008 triangl na trávníku Pod lipou. Domácí tentokrát postavili s Neratovicemi po dvou týmech, Kladno...

 
Pozvánka na valnou hromadu

Spolek Sportovní klub Roudnice nad Labem zve své členy na zasedání valné hromady. Všechny informace naleznete v tomto článku.

 
Spolupráce Roudnice - Bezděkov

V posledních letech byla navázána mnohem užší spolupráce mezi Sportovním klubem Roudnice nad Labem a SK Bezděkov. O tom, jak funguje a co si...

 
Ústí potvrdilo kvalitu
 
Bulíř se trefil pětkrát
 
Nejprve spokojenost, pak zklamání
 
Počasí je řádně prověřilo
 
Pekař: Dobře jsme rozehrávali
 
Dvanáctka porazila Velvary
 
Poradili si s Kladnem
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | Neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
 
RSS