Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Pekař: Druhá půle byla nervózní

29.02.2020 | sk

V posledním přípravném utkání se fotbalisté SK Roudnice utkali netradičně v pátek večer s SK Brná. Soupeř z Ústecka nahradil původně plánované Dušníky. A pro oba týmy to byla generálka před startem mistrovských odvet, pro domácí před I. A třídou, pro hosty před jarem v nejvyšší krajské soutěži.

Domácí zaskočili soupeře hned v úvodu, kdy průnik K. Hubeného zakončoval přesně J. Hubený ml. Dobrý míč za obranu pak využil Horváth a třetí gól přidal Rusňák. Hosté snížili těsně před poločasem (hrálo se na 2x40), kdy dorážku zvládl Rilke. Po změně stran už střelci tak úspěšní nebyli, hrstka promrzlých fandů už viděla pouze jednu branku, kterou přinesla spolupráce Rusňáka s Haladou. 

"První poločas byl z naší strany velmi dobrý. Kromě gólů jsme měli i další dvě, možná tři dobré šance. Ovšem také hosté mohli vstřelit nějaký ten gól, podržel nás ovšem Čížek, který si zachytal i v té druhé půli. Ta už ale byla rozkouskovaná a zbytečně nervózní. A to z obou stran. Od úvodu jsme hráli agresivně, důrazně, měli rychlý přechod do útoku, nedali žádný míč zadarmo. A soupeř od nás asi čekal něco jiného," dodal trenér SK Roudnice Jakub Pekař.           

Roudnice - Brná 4:1 (3:1). Branky: J. Hubený ml., Horváth, Rusňák, Halada - Rilke. 

Roudnice: Čížek - K. Hubený (65. Doležal), Husák (25. Krčmář), Kuchař, Matuszewski - Slavíček, Rusňák. J. Hubený st., J. Hubený ml. (50. Hyťha), Halada - Horváth.

Brná: Satek (15. Páv) - Zeman, Prousek, Dušek, Stach - Gajdarski - Demčenko, Jelínek, Hanich, Rilke - Mikeš (Králík, Bartoš, Satek).

 
Aktuální články
Představujeme: Matěj Slavíček

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Patrik Šeba

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Denis Rusňák

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Jan Barcal
 
Představujeme: Darek Doležal
 
Představujeme: Koloman Horváth
 
Představujeme: David Dobiáš
 
Za brankami bude bezpečněji
 
Odešel Jan Michálek
 
Program soutěží FAČR je do odvolání přerušen, Roudnice ruší i tréninky
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Neděle 12.04.2020, 16:30
SK Roudnice nad Labem - FK Neštěmice
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 12.04.2020, 16:30
TJ Podřipan Kostomlaty - SK Roudnice nad Labem B
 
 
RSS