Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Pekař: Druhá půle byla nervózní

29.02.2020 | sk

V posledním přípravném utkání se fotbalisté SK Roudnice utkali netradičně v pátek večer s SK Brná. Soupeř z Ústecka nahradil původně plánované Dušníky. A pro oba týmy to byla generálka před startem mistrovských odvet, pro domácí před I. A třídou, pro hosty před jarem v nejvyšší krajské soutěži.

Domácí zaskočili soupeře hned v úvodu, kdy průnik K. Hubeného zakončoval přesně J. Hubený ml. Dobrý míč za obranu pak využil Horváth a třetí gól přidal Rusňák. Hosté snížili těsně před poločasem (hrálo se na 2x40), kdy dorážku zvládl Rilke. Po změně stran už střelci tak úspěšní nebyli, hrstka promrzlých fandů už viděla pouze jednu branku, kterou přinesla spolupráce Rusňáka s Haladou. 

"První poločas byl z naší strany velmi dobrý. Kromě gólů jsme měli i další dvě, možná tři dobré šance. Ovšem také hosté mohli vstřelit nějaký ten gól, podržel nás ovšem Čížek, který si zachytal i v té druhé půli. Ta už ale byla rozkouskovaná a zbytečně nervózní. A to z obou stran. Od úvodu jsme hráli agresivně, důrazně, měli rychlý přechod do útoku, nedali žádný míč zadarmo. A soupeř od nás asi čekal něco jiného," dodal trenér SK Roudnice Jakub Pekař.           

Roudnice - Brná 4:1 (3:1). Branky: J. Hubený ml., Horváth, Rusňák, Halada - Rilke. 

Roudnice: Čížek - K. Hubený (65. Doležal), Husák (25. Krčmář), Kuchař, Matuszewski - Slavíček, Rusňák. J. Hubený st., J. Hubený ml. (50. Hyťha), Halada - Horváth.

Brná: Satek (15. Páv) - Zeman, Prousek, Dušek, Stach - Gajdarski - Demčenko, Jelínek, Hanich, Rilke - Mikeš (Králík, Bartoš, Satek).

 
Aktuální články
Těsná prohra patnáctky

Roudnická patnáctka před odjezdem na soustředění podlehla v domácím prostředí teplické čtrnáctce o jednu branku 1:2. 

 
B tým Roudnice porazil Vrbno

V dalším přípravném utkání porazili fotbalisté Roudnice B (I. B) účastníka okresního přeboru z Lounska o tři branky 5:2. Střelecky se...

 
Roudnice zdolala Lovosice 4:2

V dalším přípravném duelu porazili fotbalisté SK Roudnice A v domácím prostředí účastníka nejvyšší krajské soutěže z Lovosic 4:2....

 
Na úvod duel mezi A a B týmem
 
V přípravě tři přátelské duely
 
Nový ročník dospělých rozlosován
 
Sešívaní vítězem Roudnice Cupu
 
Memoriál Vladimíra Betky pro Dynamo
 
Valná hromada SK Roudnice
 
Roudnice remizovala s Litoměřickem
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži A | Neděle 08.08.2021, 10:15
FK ČL Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
 
 
RSS