Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Představujeme: Koloman Horváth

26.03.2020 | sk

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu, kteří v sezoně 2019 - 2020 oblékají modrobílé barvy SK v I. A třídě. Dnes dostává prostor útočník Koloman Horváth, kterého pro web ohodnotil i hlavní trenér.    

Koloman Horváth stačil v této sezoně odehrát za SK Roudnice pouze jeden zápas, protože přestoupil až před jarním startem. Z toho důvodu ani nemohl odpovědět na otázky, které se mj. vztahovaly k podzimní části.  

Sportovní kariéra: S fotbalem jsem začal už jako malý kluk a přivedli mě k němu rodiče. Když jsem začínal, tak jsem hrál ve Štětí, ale poté jsem přešel do SK Roudnice, kde jsme spolu s klukama hráli až do starších žáků. Pak jsem se musel přesunout zpátky do Štětí, protože v SK Roudnice nebyl dorost. Ve Štětí to nebylo sice úplně dobré, ale zase na druhou stranu to pro mě bylo takové gólové období. Pak jsem se zase vrátil do Roudnice na půl roku, zahrál si i dorosteneckou divizi, kde se mi dařilo a předváděl jsem, alespoň si myslím, velmi dobré výkony. No a pak jsem začal hrát zase ve Štětí, kde jsem nastupoval i ve chlapské divizi. I když ne tak často. No a teď jsem zase v Roudnici, protože mi chyběla ta parta a navíc jsem tu jako doma.

Číslo dresu: 10.

Pozice: Útočník.

Věk: 20 let.

Oblíbený klub: Bayern München. 

Oblíbený hráč: Neymar. 

Oblíbené pití: Ochucená voda, pivo.

Oblíbené jídlo : Kuřecí řízek s kroketami.

Oblíbená hudba: Hip hop a RnB.

Mimofotbalové aktivity: Cestování, auta.

Tvůj největší sportovní zážitek: Zájezd na zápas Bayernu München.

Fotbalové cíle: Chtěl bych to dotáhnout co nejdál.

Jak se připravuješ v tomto období: Každý týden uběhnu minimálně 35 km.

Očima trenéra Jakuba Pekaře: Horviho znám zatím jenom krátkou dobu, ale i tak jsem poznal, že je to super parťák, který je pro každou legraci. Je hodně komunikativní a baví se hrou. Mezi jeho přednosti patří jednoznačně rychlost. Jeho statistiky z minulých let také dokazují, že umí dávat góly, což je pro útočníka nejdůležitější parametr. Slabší stránkou je v tuto chvíli asi kondice, především ta zápasová, ale to si myslím brzo doženeme. Celkově si myslím, že až se Horvi dostane do pohody a bude mít pořádnou zápasovou praxi, bude pro nás velkým přínosem. Pokud bude pravidelně trénovat, má potenciál hrát výrazně vyšší soutěž.

 
Aktuální články
Memoriál Vladimíra Betky pro Dynamo

Mezinárodní fotbalový turnaj - Memoriál Vladimíra Betky, který byl určený ktg. U10 (r. 2011 a ml.), ovládli hráči z Dynama České...

 
Valná hromada SK Roudnice

Sportovní klub Roudnice nad Labem zve své členy na zasedání valné hromady, která se uskuteční v pátek 25. června od 18 hodin v klubovně...

 
Roudnice remizovala s Litoměřickem

V dalším přípravném utkání remizovali fotbalisté SK Roudnice s Litoměřickem 1:1. V prvním poločase se dostali domácí do vedení,...

 
Na turnaji ÚKFS druhé místo pro U9
 
Fotogalerie: přípravka SK Rce U7 + U8 - Ústí
 
Dvanáctce v závěru došlo
 
Miniturnaj U10 s kvalitním obsazením
 
Remíza s rezervou Kladna
 
Poradili si se Spartou
 
Víkendové přípravy mládeže
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS