Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Představujeme: Michal Halada

07.04.2020 | sk

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu, kteří v sezoně 2019 - 2020 oblékají modrobílé barvy SK v I. A třídě. Dnes dostává prostor útočník Michal Halada, kterého pro web ohodnotil i hlavní trenér.

Sportovní kariéra: S fotbalem jsem začal v nějakých 12 letech v Libochovicích. Když se mládežnický fotbal v Libochovicích rozpadl, přestoupil jsem na Fotbalovou farmu, kde jsem hrál čtyři roky. Teď necelý rok hraju za SK Roudnice v mužské kategorii.

Číslo dresu: 17.

Pozice: Útok.

Věk: 20.

Oblíbený klub: Juventus

Oblíbený hráč: Lewandovski

Oblíbené jídlo : Kuřecí řízek s kaší.

Oblíbená hudba: Nemám žádný styl, který bych upřednostnil. Poslouchám od každého něco, rád si poslechnu i nějaké staré vypalovačky.

Mimofotbalové aktivity: Jízda na kole, ping pong.

Oblíbený film (seriál): Sebevražedný oddíl, Okresní přebor.

Kdo je v této sezoně ze soupeřů v I. A nejsilnější: Ledvice.

Který zápas byl ze strany SK Roudnice zatím nejvydařenější: Proti Neštěmicím. Byl to těžký zápas. Ukázali jsme, že umíme hrát jako tým. 

Tvůj největší sportovní zážitek: Zápas fotbalové reprezentace.

Fotbalové cíle: S fotbalem bych to chtěl dotáhnout co nejdál. 

Jak se připravuješ v tomto období: Momentálně se snažím posilovat a občas se jdu proběhnout. 

Očima trenéra Jakuba Pekaře: Přijde mi, že pro Michala je přesun z dorostu do dospělého fotbalu nejnáročnější. Celou podzimní část se pral s hlubokou obranou soupeřů, mnohem větší pozorností soupeřových obránců a těžko uplatňoval svoje největší přednosti. Těmi jsou jednoznačně rychlost a přímočarost. Nejlepší utkání tak odehrál proti silným soupeřům, kde mohl využít prostoru za obranou. V dorostu většinou kraloval střeleckým tabulkám soutěží a dokázal se pravidelně prosazovat. V podzimní části se jeho střelecká potence trochu zasekla. Mnohem víc musel hrát zády k brance a v této činnosti má velké rezervy. Na tom musíme postupně pracovat, stejně jako na hře hlavou. Pro způsob hry, který chci od svých mužstev, je ale Michal nepostradatelný, protože je obrovsky pracovitý a chytrý při presinku. V této činnosti je skvělý a díky jeho neúnavnému napadání jsme schopni získávat mnoho míčů již na soupeřově polovině. Že zase začne dávat góly, to je jen otázkou času. Pokud bude mít ještě větší podporu od záložníků a bude dostávat ty správné míče, bude nebezpečný pro jakoukoliv obranu. Michalovi hodně věřím a pokud mu vydrží chuť a hlavně zdraví, bude z něj opravdový gólový zabiják, kterého bude chtít v týmu každý trenér.

 
Aktuální články
Remíza s ústeckou osmnáctkou

Ve svém druhém vystoupení v Korona Cupu fotbalisté SK Roudnice nad Labem remizovali s ústeckou osmnáctkou 4:4. Necelá stovka příznivců...

 
Plicka: Jsme hodně nespokojení

Nečekaný políček dostali v přípravném duelu fotbalisté SK Roudnice r. 2007, kteří nestačili na o rok mladší výběr Bohemians Praha....

 
Školení trenérů s lektorem FAČR

V areálu SK Roudnice se ve čtvrtek ve spolupráci s OFS a GTM uskutečnilo školení trenérů, které vedl lektor FAČR Daniel Franc. V rámci...

 
V přípravě výhra nad Krupkou
 
Majer svěřence chválil
 
Dvanáctka SK nestačila na Ústí
 
Po Mostu přišel výprask s Trutnovem
 
Fotogalerie: přípravka SK Rce U7 - Lovosice
 
Příprava ročníku 2010 a ml.
 
Teplice jim vrátily porážku
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Sobota 13.06.2020, 17:00
SK Roudnice nad Labem - FK Klášterec n. O.
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS