Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Představujeme: Jakub Kuchař

20.04.2020 | sk

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu, kteří v sezoně 2019 - 2020 oblékají modrobílé barvy SK v I. A třídě. Dnes dostává prostor stoper Jakub Kuchař, kterého pro web ohodnotil i hlavní trenér.

Sportovní kariéra: S fotbalem jsem začal ve 4 letech za ASK Lovosice. Tam jsem hrál přes mládežnické kategorie až do starších žáků, kdy jsem byl současně brán i za starší dorost. Poté jsem šel na Fotbalovou farmu, kde jsem strávil 4 roky. Vždycky tam byla dobrá parta. Líbilo se mi to tam. S klukama jsme vyhráli postup snad do kraje. To bylo něco. A po těch 4 sezonách jsem se měl vrátit buď do Lovosic, nebo si mě někdo vybere. Řekla si o mě Roudnice, takže teď jsem tady. 

Číslo dresu: 2. 

Pozice: Stoper. 

Věk: 20 let. 

Oblíbený klub: SK Slavia Praha. 

Oblíbený hráč: Všichni hráči mají svou kvalitu a že bych měl jen jednoho, to se říct nedá.

Oblíbené jídlo : Vepřo, knedlo, zelo. 

Oblíbené pití: Fanta mango, Kofola, ovocné džusy. 

Oblíbená hudba: Poslouchám vše, co se mi líbí.  

Mimofotbalové aktivity: Přítelkyně, výlety s rodinou, práce, taneční, divadlo. 

Oblíbený film (seriál): Peaky Blinders, Piráti z Karibiku. 

Kdo byl v této sezoně ze soupeřů v I. A třídě nejsilnější: Některé zápasy jsem s klukama nemohl být na hřišti kvůli zranění svalu. Nemůžu říct, kdo byl nejsilnější. 

Který zápas byl ze strany SK nejvydařenější: Jak jsem řekl, některé zápasy jsem nebyl, ale v paměti mi zůstal hned první zápas ve Šluknově. 

Tvůj největší fotbalový zážitek: Mám hodně zážitků, hodně jsem toho s fotbalem prožil, ale na největší si nevzpomenu, nebo je těžké ho určit. 

Fotbalové cíle: Chtěl bych hrát pěkný fotbal, stále se zlepšovat, postoupit s Roudnicí do vyšších tříd. A pořád si chci zahrát na profesionální úrovni. 

Jak se připravuješ v tomto období: Kolo, běh, občas si jdu kopnout na hřiště, domácí posilování, rotoped.

Očima trenéra Jakuba Pekaře: Kuba má za sebou svou první, i když necelou, sezonu v dospělém fotbale a myslím, že ji zvládl docela slušně. Odehrál téměř všechna utkání a chyběl pouze vinou zranění. Do SK Roudnice přišel v létě z Fotbalové Farmy, kde jsem ho téměř dva roky vedl ve starším dorostu. Už tam dokazoval, že patří mezi hráče, na které se můžu v každém okamžiku stoprocentně spolehnout. Díky své přátelské povaze a někdy až neuvěřitelné obětavosti, patřil mezi lídry jak v kabině, tak i na hřišti. Kuchy je spolehlivý střední obránce s velmi slušnou hrou hlavou a soubojovým chováním. Za dobu, co se známe, se hodně zlepšil v taktické činnosti. Na čem musíme dál pracovat - to je určitě konstruktivní rozehrávka a rychlostní a koordinační složka. Rovněž po něm chci, aby mnohem víc komunikoval a řídil defenzivní činnost. Díky svému stoprocentnímu přístupu a nasazení je s Kuchym radost pracovat. Trénuje vždy naplno a téměř nikdy nechybí. Jak bude Kuchy získávat zkušenosti, bude získávat i na jistotě a sebedůvěře. Je jedním ze základních stavebních kamenů našeho týmu, na který chci v budoucnu hodně spoléhat.

 
Aktuální články
Dvanáctka se formuje do finálové podoby

Na už tradičního soupeře z poslední doby narazili ve středečním přípravném duelu fotbalisté SK Roudnice U12 (r. 2009). Trenér Dominik...

 
Čtrnáctka nestačila na Meteor

V dalším přípravném utkání podlehli fotbalisté SK Roudnice nad Labem r. 2007 Meteoru Praha 2:6. Domácí "čtrnáctka" ale podle trenéra...

 
V Křešicích skončil tým SK Roudnice druhý

Fotbalový Memoriál Petra Kořána v Křešicích ovládli hráči Dobroměřic. Roudnice obsadila druhou příčku, třetí byli domácí a...

 
Miniturnaj ročníku 2009 Pod lipou
 
Mladší i starší žáci SK Roudnice prošli testy
 
Po půli přišla smršť
 
V Roudnici se tvoří dívčí tým
 
Přes solidní výkon prohra
 
Představujeme - ročník 2006
 
Představujeme - ročník 2007
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Neděle 23.08.2020, 17:00
SK Roudnice nad Labem - Střekov
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS