Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Začínáme zase trénovat

28.04.2020 | sk

Konečně nastává doba, kdy se pomalu začneme všichni vracet na hřiště. Ale v tuto chvíli stále platí nařízení, která kolektivní sportování výrazně omezují. Z toho důvodu prozatím uvolníme jen některé kategorie, kde dokážeme tato nařízení realizovat.

Starší žáci (r. 2005, 2006) - začínají trénink v intervalu UT a CT počínaje 30. 4.

Mladší žáci (r. 2007, 2008) - začínají trénink v intervalu ST a PA počínaje 29. 4.

Přípravky (2009 a níže) - začínají trénink až s povolením kontaktního tréninku. V tuto chvíli je to plánováno na 25. 5., pokud dojde k uvolnění dříve, začnou ihned trénovat.

Trenérská schůze - v týdnu od 25.5., případně dříve, pokud by došlo k povolení kontaktního tréninku a začaly by trénovat všechny kategorie.

Jakým způsobem musí trénink probíhat?
Na jednom hřišti může trénovat skupina čítající max 10 osob (včetně trenéra). Tzn. že lze využít hřiště B a C a k tomu "louku". Dohromady tedy může trénovat 30 osob z jednoho týmu. Je nutné dodržet v každé skupině po dobu tréninku 2 metry odstup každého z hráčů.

Jak přijdou hráči připraveni?
Hráči na trénink dorazí v roušce (nebo jiném krytí dýchacích cest) a budou při příchodu udržovat požadovaný odstup. Hráči dorazí již převléknutí na TJ a z ní také rovnou odjedou domů. Během tréninku nebude možné využívat šatny ani sociální zařízení. Hráči také obdrží formuláře o bezinfekčnosti a o souhlasu rodičů s tréninkem (přinést podepsaný).

Kudy bude vstup na trénink?
Vstup na trénink bude bočním vchodem od garáží. Tréninkové pomůcky budou umístěny v garáži, případně si je trenéři mohou vozit v autě.

Jak bude probíhat střídání ročníků na hrací ploše k tréninku?
Jednotlivé ročníky se nesmí mísit. Proto ročník, který bude začínat trénink dřív, jej bude ukončovat (závěrečná promluva, protažení apod.) u lajny směrem k příjezdové cestě k areálu. Tým, který bude na trénink přicházet, bude trénink začínat (úvodní promluva apod.) u lajny u louky.

Mám jako trenér nějaké povinnosti?
Je potřeba dohlédnout na výše zmiňované a také mít u sebe desinfekční prostředky pro nenadálou potřebu. Určitě stačí malá lahvička s desinfekcí. Trenér by měl mít roušku (ústenku) po celou dobu tréninku. Pokud bude dostatečně vzdálen od hráčů, měl by jí určitě mít alespoň u sebe pro nenadálé případy.

"Věřím, že již brzy budeme trénovat naprosto normálně a vrátíme se k normálnímu způsobu přípravy. Do té doby vám chci předem poděkovat za spolupráci a trpělivost a těším se na setkávání se na hřišti," dodává šéftrenér mládeže SK Roudnice Matěj Lačný.

 
Aktuální články
Po třiceti minutách výpadek

Uff. Vedro, dálka, prohra. V neděli se A tým představil v dalším přípravném duelu v Unhošti, kde byl hostem kladenského béčka (I. B)....

 
Dvanáctka se formuje do finálové podoby

Na už tradičního soupeře z poslední doby narazili ve středečním přípravném duelu fotbalisté SK Roudnice U12 (r. 2009). Trenér Dominik...

 
Čtrnáctka nestačila na Meteor

V dalším přípravném utkání podlehli fotbalisté SK Roudnice nad Labem r. 2007 Meteoru Praha 2:6. Domácí "čtrnáctka" ale podle trenéra...

 
V Křešicích skončil tým SK Roudnice druhý
 
Miniturnaj ročníku 2009 Pod lipou
 
Mladší i starší žáci SK Roudnice prošli testy
 
Po půli přišla smršť
 
V Roudnici se tvoří dívčí tým
 
Přes solidní výkon prohra
 
Představujeme - ročník 2006
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Neděle 23.08.2020, 17:00
SK Roudnice nad Labem - Střekov
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS