Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Začínáme zase trénovat

28.04.2020 | sk

Konečně nastává doba, kdy se pomalu začneme všichni vracet na hřiště. Ale v tuto chvíli stále platí nařízení, která kolektivní sportování výrazně omezují. Z toho důvodu prozatím uvolníme jen některé kategorie, kde dokážeme tato nařízení realizovat.

Starší žáci (r. 2005, 2006) - začínají trénink v intervalu UT a CT počínaje 30. 4.

Mladší žáci (r. 2007, 2008) - začínají trénink v intervalu ST a PA počínaje 29. 4.

Přípravky (2009 a níže) - začínají trénink až s povolením kontaktního tréninku. V tuto chvíli je to plánováno na 25. 5., pokud dojde k uvolnění dříve, začnou ihned trénovat.

Trenérská schůze - v týdnu od 25.5., případně dříve, pokud by došlo k povolení kontaktního tréninku a začaly by trénovat všechny kategorie.

Jakým způsobem musí trénink probíhat?
Na jednom hřišti může trénovat skupina čítající max 10 osob (včetně trenéra). Tzn. že lze využít hřiště B a C a k tomu "louku". Dohromady tedy může trénovat 30 osob z jednoho týmu. Je nutné dodržet v každé skupině po dobu tréninku 2 metry odstup každého z hráčů.

Jak přijdou hráči připraveni?
Hráči na trénink dorazí v roušce (nebo jiném krytí dýchacích cest) a budou při příchodu udržovat požadovaný odstup. Hráči dorazí již převléknutí na TJ a z ní také rovnou odjedou domů. Během tréninku nebude možné využívat šatny ani sociální zařízení. Hráči také obdrží formuláře o bezinfekčnosti a o souhlasu rodičů s tréninkem (přinést podepsaný).

Kudy bude vstup na trénink?
Vstup na trénink bude bočním vchodem od garáží. Tréninkové pomůcky budou umístěny v garáži, případně si je trenéři mohou vozit v autě.

Jak bude probíhat střídání ročníků na hrací ploše k tréninku?
Jednotlivé ročníky se nesmí mísit. Proto ročník, který bude začínat trénink dřív, jej bude ukončovat (závěrečná promluva, protažení apod.) u lajny směrem k příjezdové cestě k areálu. Tým, který bude na trénink přicházet, bude trénink začínat (úvodní promluva apod.) u lajny u louky.

Mám jako trenér nějaké povinnosti?
Je potřeba dohlédnout na výše zmiňované a také mít u sebe desinfekční prostředky pro nenadálou potřebu. Určitě stačí malá lahvička s desinfekcí. Trenér by měl mít roušku (ústenku) po celou dobu tréninku. Pokud bude dostatečně vzdálen od hráčů, měl by jí určitě mít alespoň u sebe pro nenadálé případy.

"Věřím, že již brzy budeme trénovat naprosto normálně a vrátíme se k normálnímu způsobu přípravy. Do té doby vám chci předem poděkovat za spolupráci a trpělivost a těším se na setkávání se na hřišti," dodává šéftrenér mládeže SK Roudnice Matěj Lačný.

 
Aktuální články
Memoriál Vladimíra Betky pro Dynamo

Mezinárodní fotbalový turnaj - Memoriál Vladimíra Betky, který byl určený ktg. U10 (r. 2011 a ml.), ovládli hráči z Dynama České...

 
Valná hromada SK Roudnice

Sportovní klub Roudnice nad Labem zve své členy na zasedání valné hromady, která se uskuteční v pátek 25. června od 18 hodin v klubovně...

 
Roudnice remizovala s Litoměřickem

V dalším přípravném utkání remizovali fotbalisté SK Roudnice s Litoměřickem 1:1. V prvním poločase se dostali domácí do vedení,...

 
Na turnaji ÚKFS druhé místo pro U9
 
Fotogalerie: přípravka SK Rce U7 + U8 - Ústí
 
Dvanáctce v závěru došlo
 
Miniturnaj U10 s kvalitním obsazením
 
Remíza s rezervou Kladna
 
Poradili si se Spartou
 
Víkendové přípravy mládeže
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS