Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Majer svěřence chválil

01.06.2020 | sk

Porci čtyř zápasů museli o víkendu zvládnout fotbalisté SK Roudnice r. 2009. V sobotu na výhru nedosáhli, ale v neděli si to vynahradili.  

Sobota

Roudnice - Meteor Praha 0:1

"Zápas s Meteorem nám ukázal, že kluci dělají skvělé pokroky. Většinu věcí, které trénujeme, jsme tam viděli. Ligovému týmu jsme opět byli více než vyrovnaným soupeřem a v několika fázích jsme ho i přehrávali. Bohužel jsme doplatili na koncovku. Soupeř nás ohrožoval jen díky individuálním chybám, které ke sportu prostě patří," zhodnotil duel domácí trenér Dominik Majer. 

Roudnice - Dukla Praha 2:5

"Utkání s Duklou bylo o něco složitější. Soupeř byl výborně připraven a podařil se mu vstup do zápasu, kde se bohužel rozhodlo. Výsledek ale moc nenasvědčuje tomu, jak to ve finále vypadalo na hřišti. Opět kluci zvládli plnit základní pokyny a stali jsme se vyrovnaným soupeřem i tady," dodal Majer.

Neděle

Roudnice - Meteor Praha 3:2 (Künhel 2, Kalaš)

"Odveta v promíchané sestavě na obou stranách vyšla tentokrát nám. V utkání jsme byli lepším týmem, ale opět nás trápila koncovka. Nicméně mám radost z kluků, kteří opět dokázali na jedničku plnit vše, co je učíme," těšilo roudnického kouče. 

Roudnice - TJ Sokol Stodůlky Praha 8:2 (Lasch 2, Aubrecht, Kýček, Král, Váňa, Kalaš, vl.)

Do utkání proti Sokolu Stodůlky vstoupili domácí výborně, od úvodní minuty bylo jasné, kdo bude řídit tempo utkání. "Znovu nám skvěle fungovala hra přes strany hřiště, také jsme konečně prolomili střeleckou smůlu a soupeři tak nedali šanci. Toto utkání beru jako klíčové celého náročného víkendu, ukázaly se nám skryté potenciály některých kluků a nominace k dalším zápasům bude více než náročná," přiznal Majer. 

 
Aktuální články
Čest zachraňovala dvanáctka

Z důvodu nezpůsobilého hřiště ve Štěchovicích se další ligové duely mladších žáků SK přesunuly do Roudnice nad Labem, kde na...

 
Patnáctka s přídělem, čtrnáctka s výhrou

S nečekaným výpraskem se vrátili z Litvínova starší žáci SK Roudnice ktg.U15. Ti totiž inkasovali od domácího týmu v divizním duelu...

 
Na konci neproměnili penaltu

Sice dokázali rychle smazat dvoubrankové manko, ale pak si nechali dát třetí gól. Navíc v závěru neproměnili pokutový kop. Fotbalisté SK...

 
Nejlepším hráčem se stal Bulíř
 
Víkendový program SK Roudnice
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Poprvé nastoupily bez kluků
 
I přes absence turnaj odehráli se ctí
 
Dukla ligovým výběrům nadělila
 
Memoriál pro Příbram, Roudnice osmá
 
Zápasy
Muži A | Sobota 26.09.2020, 15:00
SK Viktorie Ledvice - SK Roudnice nad Labem
3:2 (2:1)
 
Muži A | Neděle 04.10.2020, 16:00
SK Roudnice nad Labem - FK Klášterec n. O.
 
 
RSS