Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Majer svěřence chválil

01.06.2020 | sk

Porci čtyř zápasů museli o víkendu zvládnout fotbalisté SK Roudnice r. 2009. V sobotu na výhru nedosáhli, ale v neděli si to vynahradili.  

Sobota

Roudnice - Meteor Praha 0:1

"Zápas s Meteorem nám ukázal, že kluci dělají skvělé pokroky. Většinu věcí, které trénujeme, jsme tam viděli. Ligovému týmu jsme opět byli více než vyrovnaným soupeřem a v několika fázích jsme ho i přehrávali. Bohužel jsme doplatili na koncovku. Soupeř nás ohrožoval jen díky individuálním chybám, které ke sportu prostě patří," zhodnotil duel domácí trenér Dominik Majer. 

Roudnice - Dukla Praha 2:5

"Utkání s Duklou bylo o něco složitější. Soupeř byl výborně připraven a podařil se mu vstup do zápasu, kde se bohužel rozhodlo. Výsledek ale moc nenasvědčuje tomu, jak to ve finále vypadalo na hřišti. Opět kluci zvládli plnit základní pokyny a stali jsme se vyrovnaným soupeřem i tady," dodal Majer.

Neděle

Roudnice - Meteor Praha 3:2 (Künhel 2, Kalaš)

"Odveta v promíchané sestavě na obou stranách vyšla tentokrát nám. V utkání jsme byli lepším týmem, ale opět nás trápila koncovka. Nicméně mám radost z kluků, kteří opět dokázali na jedničku plnit vše, co je učíme," těšilo roudnického kouče. 

Roudnice - TJ Sokol Stodůlky Praha 8:2 (Lasch 2, Aubrecht, Kýček, Král, Váňa, Kalaš, vl.)

Do utkání proti Sokolu Stodůlky vstoupili domácí výborně, od úvodní minuty bylo jasné, kdo bude řídit tempo utkání. "Znovu nám skvěle fungovala hra přes strany hřiště, také jsme konečně prolomili střeleckou smůlu a soupeři tak nedali šanci. Toto utkání beru jako klíčové celého náročného víkendu, ukázaly se nám skryté potenciály některých kluků a nominace k dalším zápasům bude více než náročná," přiznal Majer. 

 
Aktuální články
SK Roudnice - příprava zahájena

Celkem šestnáct hráčů se hlásilo na úvodním tréninku SK Roudnice nad Labem před mistrovskou sezonou 2020 - 2021. V areálu Pod lipou...

 
Představujeme: Ročník 2013

Pod hlavičkou SK Roudnice působí také výběr ročníku 2013. Ten vede trenér Petr Kotrba, který pro klubový web krátce nastínil své...

 
Pojď hrát ligu

Sportovní klub Roudnice nad Labem hledá nové talenty pro ligový ročník hráčů narozených v roce 2009 a ml. Nábor se koná ve čtvrtek 23....

 
Představujeme: Školička SK Roudnice
 
Lačný: Udělali jsme kus práce
 
Zvládli ještě jeden triangl
 
Pozvánka na valnou hromadu
 
Spolupráce Roudnice - Bezděkov
 
Ústí potvrdilo kvalitu
 
Bulíř se trefil pětkrát
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | Neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
 
RSS