Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Rezerva řádila i bez opor

20.10.2019 | sk

Čekali to mnohem těžší. Fotbalisté roudnické rezervy ale na hřišti třetího celku IV. třídy sk. B ve Střížovicích dominovali a porazili domácí celek vysoko 9:2. A to jim řada hráčů základu (opravdu základu?) chyběla.  

9. kolo | Sobota 19.10.2019, 12:30 | Střížovice
 

TJ Dynamo Střížovice - SK Roudnice nad Labem B

2:9

1:7

Branky: 43. Kober, 68. Uřidil - 3., 12. a 55. Púčala, 2. a 24. Čada, 9. Husák z pen., 25. J. Pokorný, 45. Ouzký, 71. Šmidrkal.

Žluté karty: Kocík ml. - Púčala.

Rozhodčí: Horáček - Novotný, Korda.

Diváci: 30

TJ Dynamo Střížovice: Hampl - Kocík ml., L. Horáček (46. Ahmed), Németh, Job (46. Novotný), Uřídil, Kober, Kocík st., J. Horáček, Danč, Kolář.

SK Roudnice nad Labem B: Lisec - Púčala, Šmidrkal, Ouzký, Hanč - J. Pokorný, Husák (63. L. Pokorný), Pech, Král (46. Dlouhý) - Čada, Hádek (63. Šafr)

Komentář
 
 
 

To vám byl panečku kvapík. Druhá minuta 0:1, třetí 0:2 a devátá 0:3. Nejprve využil nedůslednost v domácích obranných řadách Čada, poté se s notnou dávkou štěstí trefil Púčala a po nastřelené ruce Střížovických přidal třetí roudnický gól z penalty Husák. Po necelých deseti minutách tak bylo o výsledku utkání mezi prvním a třetím celkem tabulky rozhodnuto. Hosté s chutí kombinovali, vytvářeli si další šance, některé sice nevyužívali, ale i tak stále navyšovali skóre. Ve 12. minutě trefil šibenici Púčala, ve 24. si už klasicky povodil beky Čada a ve 25. se z pravé strany po úniku trefil po zemi "za háčky" J. Pokorný. Před poločasem sice překonal Lisce, který se po letech vrátil mezi tyče, Kober, ovšem odpověď roudnické rezervy byla rychlá. Ouzký si ze stopera naběhl do vápna a z levé strany poslal míč přesně na vzdálenější tyč - 1:7. 

Po změně stran sice stále hosté diktovali tempo, ale ve střílení gólů polevili. I tak ale ještě dva přidali. Nejprve se parádní trefou blýskl Púčala a po něm hlavou doklepával Šmidrkal. Mezi tím přidali druhý úspěch také domácí díky Uřidilovi.

 
 
 
Ohlasy

 
 

Václav Korda (vedoucí SK Roudnice B): Ještě v pátek večer jsme s vedením dávali dohromady sestavu, protože nám vypadlo šest hráčů. Měl jsem tak trochu obavy o výsledek, ale kluci ukázali morál a v poločase to bylo 7:1 pro nás. Tím bylo po zápase. Všichni dnes odvedli super práci a jsem spokojený s výsledkem i s předvedenou hrou. A přiznám, že jsem se i trochu bál toho, jak to zvládne David Lisec mezi tyčemi. Byl výtečný, i když dvakrát inkasoval. Za ty góly ale nemohl. Dneska jsme to zvládli opravdu dobře. Klukům můžu jen poděkovat. 

Aktuální články
Představujeme: Matěj Slavíček

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Patrik Šeba

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Denis Rusňák

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Jan Barcal
 
Představujeme: Darek Doležal
 
Představujeme: Koloman Horváth
 
Představujeme: David Dobiáš
 
Za brankami bude bezpečněji
 
Odešel Jan Michálek
 
Program soutěží FAČR je do odvolání přerušen, Roudnice ruší i tréninky
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Neděle 12.04.2020, 16:30
SK Roudnice nad Labem - FK Neštěmice
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 12.04.2020, 16:30
TJ Podřipan Kostomlaty - SK Roudnice nad Labem B
 
 
RSS