Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Poradili si se Spartou

31.05.2021 | sk

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem ktg. U12 sehráli po dlouhé covidové pauze další přátelské utkání. V Praze se střetli s mladými sparťany (r. 2010), od kterých dostali na podzim lekci z fotbalu. Tentokrát to bylo mnohem lepší.

Dominik Majer (trenér SKR): První třetinu jsme se Spartu celkem zaskočili, byli jsme aktivní a tlačili se do brány. Zaslouženě jsme vedli 2:1 a po krátké pauze jsme chtěli do druhé třetiny naběhnout přinejmenším stejným způsobem jako do první. To se ale nepovedlo. Sparta začala dominovat a my jsme nebyli schopni se soupeři vyrovnat. Nedařilo se nám nabírat a dostupovat hráče v obranné fázi, v přechodu do útoku jsme byli nepřesní, tedy naprostý opak první části. Sparta zaslouženě otočila na 2:4. Klukům jsme připomněli, proti komu hrajeme a jaký je výsledek, připomněli jsme jim, co se nám dařilo v první třetině. Poslední třicetiminutovku jsme, troufám si říct, ovládli. Bylo nás plné hřiště, kluci byli namotivovaní a nechali na hřišti duši. Vydařily se nám všechny prvky, které jsme chtěli vidět. Vysoký presink, rychlý přechod do útočné fáze a konstruktivní rozehrávka. Zaslouženě jsme přidali 5 gólů a Spartě jsme další nedovolili. Celková výhra 7:4 nás tak neskutečně potěšila, jednak proto, že jsme se utkali s nejlepším týmem ČR, ale hlavně proto, že třetina našeho kádru je ročník 2010, tedy vrstevníci soupeře. Jsem na kluky pyšný, bylo vidět nasazení, ochota a bojovnost. Porazili Spartu - to je prostě úžasné. Děkujeme také Spartě za krásnou prověrku. 

AC Sparta - SK Roudnice 4:7 (branky Rce: T. Král 3, Procházka 2, Krása, Nepovím)

Roudnice: Osvald, Pichl, Gruncl, Hrbáček, Vyzisk, Váňa, Nepovím, Procházka, T. Král, Kýček, Krása, Lasch, Kühnel, D. Král, Kostelník.

 
Aktuální články
Otočili zápas ve druhé půli

V generálce na mistrovský start I. A třídy se fotbalisté SK Roudnice nakonec utkali s rezervou Litoměřicka (II. třída), která před více...

 
Těsná prohra patnáctky

Roudnická patnáctka před odjezdem na soustředění podlehla v domácím prostředí teplické čtrnáctce o jednu branku 1:2. 

 
B tým Roudnice porazil Vrbno

V dalším přípravném utkání porazili fotbalisté Roudnice B (I. B) účastníka okresního přeboru z Lounska o tři branky 5:2. Střelecky se...

 
Roudnice zdolala Lovosice 4:2
 
Na úvod duel mezi A a B týmem
 
V přípravě tři přátelské duely
 
Nový ročník dospělých rozlosován
 
Sešívaní vítězem Roudnice Cupu
 
Memoriál Vladimíra Betky pro Dynamo
 
Valná hromada SK Roudnice
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži A | Neděle 08.08.2021, 10:15
FK ČL Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
 
 
RSS