Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dvanáctce v závěru došlo

07.06.2021 | sk

Mladší žáci SK Roudnice U12 odehráli o víkendu další přípravné zápasy, ke kterým si pozvali Most/Souš a Karlovy Vary. Domácí jednou zvítězili a jednou podlehli. 

Dominik Majer (trenér Roudnice): V úmorném vedru nás čekali dva zajímaví soupeři. V prvním zápase hraném na 2x20 proti Mostu nebyla v úvodní půli hra převratná, dělali jsme spoustu malých chyb, v obranné fázi jsme pořádali den otevřených dveří, ale i přesto jsme dali tři góly a žádný neinkasovali. Druhá půle nezačala o nic lépe, bohužel trval nadále den otevřených dveří a soupeř hrozil ze středu hřiště, začal nás aktivně napadat a my měli problém přejít přes půlku. Pak se karta obrátila a suverénním způsobem jsme zvítězili 6:1. Druhý zápas po 40 minutové pauze začal pro nás skvěle. Během chvilky jsme vedli 3:0 a vypadalo to, že zápas na 3x20 minut plně ovládneme. Jenže přišel zkrat a vše se sesypalo jako domeček z karet. Nezvládali jsme nabírat hráče v defenzivní části, ve středu hřiště jsme začali ztrácet míče a v útoku jsme byli bezzubí. K tomu všemu nám prostě došly síly a soupeře bylo plné hřiště. Karlovy Vary tak zaslouženě vyhrály 9:3. Na tento zápas chceme rychle zapomenout. Klukům se to dá odpustit - vedro, dusno v kombinaci s naším náročným herním stylem - to je fakt fuška.

Výsledky: SK Roudnice - Most/Souš 6:3 (Lasch 2, Kühnel 2, Kostelník, Pichl), Karlovy Vary 3:9 (Kostelník 2, Nepovím).

Roudnice: Vrňák, Husák, Pichl, Kühnel, Vyzisk, Hrbáček, Kýček, T. Král, Váňa, Nepovím, Kostelník, Lasch, Gruncl.

 
Aktuální články
Těsná prohra patnáctky

Roudnická patnáctka před odjezdem na soustředění podlehla v domácím prostředí teplické čtrnáctce o jednu branku 1:2. 

 
B tým Roudnice porazil Vrbno

V dalším přípravném utkání porazili fotbalisté Roudnice B (I. B) účastníka okresního přeboru z Lounska o tři branky 5:2. Střelecky se...

 
Roudnice zdolala Lovosice 4:2

V dalším přípravném duelu porazili fotbalisté SK Roudnice A v domácím prostředí účastníka nejvyšší krajské soutěže z Lovosic 4:2....

 
Na úvod duel mezi A a B týmem
 
V přípravě tři přátelské duely
 
Nový ročník dospělých rozlosován
 
Sešívaní vítězem Roudnice Cupu
 
Memoriál Vladimíra Betky pro Dynamo
 
Valná hromada SK Roudnice
 
Roudnice remizovala s Litoměřickem
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži A | Neděle 08.08.2021, 10:15
FK ČL Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
 
 
RSS