Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Třináctka jde v Poháru mládeže dál

17.09.2021 | sk

Fotbalisté SK Roudnice U13 postoupili do dalšího kola Poháru mládeže. V domácím prostředí ztratili pouze jednou remízou, ostatní duely zvládli s přehledem.

Dominik Majer (trenér SK Roudnice): V prvním kole nás čekali soupeři, se kterými se často nepotkáváme. Jednalo se o kluby z krajských soutěží, ale o jejich kvalitách jsme věděli. První zápas nás čekal nejtěžší soupeř - Mělník. Vstoupili jsme do utkání dobře, tvořili si šance, dali gól, ale nebyli jsme schopni přidat další. Nutno říct, že mělnický brankář podal skvělý výkon. Co čert nechtěl, po delší přihrávce soupeře, kterou jsme v pohodě zachytili, přišla chybná přihrávka na brankáře, jednoduše jsme si to švihli do vinglu a bylo minutu před koncem srovnáno. Za tu minutu jsme měli další tři gólovky, ale nebyli jsme schopni je proměnit. To nás bohužel trápilo celý zápas. Náš soupeř neměl ani jednu střelu na bránu a stejně to bylo 1:1. Druhý zápas s Jirkovem byl pro mě speciální, jsem odtamtud a na hřiště to mám asi 300 metrů. Dokonce jsem za soupeře nastoupil v pár utkáních v mladším dorostu. Čekali jsme těžký zápas plný soubojů, ať už fyzických, tak i rychlostních a bylo to tak. Naštěstí jsme eliminovali všechny soupeřovy pokusy a v pohodě vyhráli 4:0, ale nutno podotknout, že soupeř skvěle presoval naši rozehrávku a my občas měli problém presink překonat. Proti Litoměřicku jsme pokračovali v naprosté dominanci, soupeře nepustili ani ke střele a vyhráli 7:0. Dařilo se nám kompletně vše, co jsme po hráčích chtěli - šířka, rychlý přechod, tvoření šancí trpělivě, dobré zakončení. Jako další nás čekaly Velvary, což bylo speciální zase pro dva naše kluky, neboť tam odtud k nám přišli. Opět je třeba říct, že jsme předvedli naprosto bezchybný výkon, soupeř se téměř k ničemu nedostal a my opět pálili nějaké šance, ale vítězství 4:0 je dobré. S Českou Lípou to bylo pro soupeře hodně těžké, měl nějaké zranění a na střídání už jen jednoho borce. To mělo vliv i na náš výkon, nechci říct, že byl bezchybný, protože soupeř defacto nehrál. Nákop od brankáře, ten jsme sebrali, no a zase útočili. Od poloviny utkání jsme si zkoušeli náročnější herní věci, hráli na vysoké riziko, kdy nám stopera hrál brankář a my se tlačili vysoko do brány. Vše nám dobře vycházelo a bylo z toho vítězství 9:0. 
Celkově se mi toto předkolo hodnotí velmi dobře. Jediná inkasovaná branka byla ta vlastní z prvního zápasu, za 5 zápasů jsme nasázeli 25 branek. Všechny soupeře jsme herně přehrávali a to na základě věcí, co jsme trénovali a potřebovali v klucích probudit. Teď se ale musíme soustředit na sobotu, čeká nás těžký duel s Admirou Praha.

Výsledky: Roudnice - Mělník 1:1 (Kühnel), Ervěnice/Jirkov 4:0 (Kühnel 2, Kostelník, Hrbáček),  Litoměřicko 7:0 (Král 2, Kühnel 2, Kostelník, Procházka, Hrbáček), Velvary 4:0 (Hrbáček 2, Kühnel, Vyzisk), Č. Lípa 9:0 (Kühnel 2, Váňa, Lasch, Král, Hrbáček, Procházka, Kostelník, Kýček).

Roudnice: Laczko, Vyzisk, Lasch, Pichl, Gruncl, Hrbáček, Nebuloni, Váňa, Kýček, Nepovím, Kühnel, Procházka, Kostelník, Král.

 
Aktuální články
Víkendový program týmů z Roudnice

Přehled zápasů roudnických družstev na sobotu 23. a neděli 24. října. První tým mužů odehraje mistrovský duel I. A třídy v domácím...

 
Nejlepším hráčem se stal Arazim

Nejlepším hráčem víkendu 16. - 17. října byl zvolen Marek Arazim z kategorie U14, který svým výkonem výrazně přispěl k remíze 1:1 na...

 
SK Roudnice cílí i na nejmenší

Sportovní klub Roudnice nad Labem se zapojil do dotačního neinvestičního programu Rozvoj a podpora sportu 2021 - Podpora činnosti sportovních...

 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Dvanáctka vydřela plichtu
 
Těžký terén je nezastavil
 
Z Chabařovic se všemi body
 
Tahle výhra potěší
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Nový trenér Ondřej Rohlíček
 
Zápasy
Muži A | Sobota 16.10.2021, 16:00
TJ Mojžíř - SK Roudnice nad Labem
1:2 (1:0)
 
Muži A | Neděle 24.10.2021, 13:00
SK Roudnice nad Labem - FK Klášterec n. O.
 
Muži B | Sobota 16.10.2021, 10:30
FK Slovan Chabařovice - SK Roudnice nad Labem B
2:3 (0:1)
 
Muži B | Neděle 24.10.2021, 15:30
SK Roudnice nad Labem B - SK Dobkovice
 
 
RSS