Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Miniturnaj roudnické přípravky U11

21.11.2022 | sk

Fotbalová přípravka SK Roudnice nad Labem U11 si k miniturnaji pozvala na domácí umělku tři soupeře - německé Drážďany, SK Kladno a Bohemians Praha. Všechna utkání okomentoval jeden z trenérů Roman Vilánek.  


Roudnice - Bohemians Praha 3:2 

První zápas kluci zvládli na jedničku a po výborném výkonu porazili Bohemku. Vedli jsme dva nula a měli ještě spoustu šancí, ale gól dal bohužel po naší špatné rozehrávce soupeř a za chvíli vyrovnal z rohového kopu. Na hráčích byla vidět chuť zápas opět zvrátit v náš prospěch, no a to se v úplném závěru povedlo. 

Roudnice - SK Kladno 1:6

Ve druhém utkání s Kladnem se nám trošku vytratila bojovnost a i když byl zápas herně vyrovnáný, před oběma brankami byl soupeř důslednější a po zásluze zvítězil.

Roudnice - Dynamo Drážďany 1:5

Na závěr jsme narazili na tým Drážďan a byl z toho velice kvalitní zápas, kdy soupeř svou dravostí a agresivitou pořádně prověřil naše schopnosti. Kluci si rychle přivykli a prvních 15 min drželi se soupeřem krok, vedli 1:0, ale bohužel to tempo nevydrželi a v druhé polovině jsme dostali pět gólů. Částečně i z důvodu zranění dvou našich hráčů. Klukům patří velká pochvala a jsme hodně rádi, že se herně vyrovnáme takhle kvalitním týmům. 

 
Aktuální články
Roudnice podlehla Odřichovu 3:4

V dalším přípravném utkání podlehli fotbalisté SK Roudnice účastníkovi krajského přeboru z Oldřichova 3:4. Po prohraném poločase sice...

 
Fotbalový ples 2023

Fotbalový ples Sportovního klubu Roudnice nad Labem. Ples klubu z města, kde se v Čechách hrál poprvé fotbal. V sobotu 4. února pořádal SK...

 
Futsalové derby Pod lipou

Futsalisté SK Roudnice nad Labem, kterým se v letošním ročníku krajského přeboru daří, hostí v dalším kole v regionálním derby FC...

 
Ceny v plesové tombole
 
Vstupenky na ples i na pokladně
 
Výhra béčka v přípravě
 
První půle dobrá, ve druhé výpadek
 
Pod lipou Sparta proti Slovanu Bratislava
 
Zima o sobě dala vědět, fotbalu nepřála
 
Čtrnáctka zahájila vítězně
 
Zápasy
Muži A | neděle 20.11.2022, 13:30
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:0 (3:0)
 
Muži A | sobota 11.03.2023, 14:30
TJ Mojžíř - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | sobota 26.11.2022, 14:45
SK Roudnice nad Labem B - SK Dobkovice
10:5 (6:0)
 
Muži B | sobota 04.03.2023, 13:30
SK Liběšice - SK Roudnice nad Labem B
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS