Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorostenky třetí ve Frankfurtu

01.06.2023 | sk

Fotbalové dorostenky SK Roudnice nad Labem se zúčastnily mezinárodního turnaje v německém Frankfurtu, odkud si odvezly medaile za třetí místo. Gratulujeme.  

Matěj Lačný (trenér SK Roudnice): Zahraniční turnaj pro nejstarší kategorii absolvujeme již podruhé. Po loňském turnaji v Barceloně jsme tentokrát vybrali turnaj ve Frankfurtu, kam cestovala kategorie WU17 (ročníky 2006 - 2009). Od turnaje jsme si slibovali nejen sportovní srovnání se zahraničními týmy, ale také určitou formu odměny pro holky za celý ročník. Ubytování jsme vybrali přímo v centru Frankfurtu, a tak jsme vše spojili také s prohlídkou města či místní ZOO. 

Se sportovní stránkou jsme více než spokojeni. V základní skupině jsme se ziskem 4 bodů (1 - 1 - 1) obsadili druhé místo a postoupili tak do nedělního semifinále. V těchto zápasech nás herně přehrál pouze domácí Eintracht Frankfurt, který ale celý turnaj suverénně vyhrál bez obdržené branky. Ostatní dva soupeře jsme herně převyšovali a v zápase s Eindhovenem nás o výhru připravila první a jediná střela na branku v zápase, která přišla v nastaveném čase. 
Do nedělních zápasů jsme šli s cílem jeden vyhrát a získat tak pro SKR medaili. To se povedlo málem již v semifinálovém zápase, ale vyrovnaný zápas musely rozhodnout až pokutové kopy. V nich jsme celkem čtyřikrát měli "matchball", ale kopající holky tíhu okamžiku neunesly a nakonec se radoval soupeř. I tak to pro holky byla skvělá zkušenost, která nás zase posune v ligových zápasech. V zápase o třetí místo šlo o to ze sebe dostat zklamání z neúspěšného semifinále a porvat se o cenný kov. Hlavu jsme v něm nastavili skvěle a holandského soupeře jednoznačně přehráli. Mohli jsme tak oslavit cenný zisk bronzu a cesta zpět tak byla veselá. 

Tyto zkušenosti nás připraví na příští sezónu, kde v kategorii dorostenek budeme chtít bojovat o nejvyšší příčky v 2. lize.

Výsledky: Roudnice - FC Eindhoven 1:1 (Drtilová), Eintrach Frankfurt 0:5, SV Budberg 2:0 (Šafrová 2), SC Dortelweil 0:1 np, SV DSO 2:0 (Laubová, Šafrová).

Pořadí: 1. Eintracht Frankfurt, 2. SC Dortelweil, 3. SK Roudnice nad Labem, 4. SV DSO, 5. - 7. TSV Godshorn, FK Teplice, SV Budberg, FC Oudewater, FC Eindhoven.

SK Roudnice: Hamouzová, Brandsteinová, Kušinová, Bendová, Schořová, Drtilová, Hokešová, Cuperová, Tučková, Šafrová, Laubová, Podráská, Hrbáčková, Jonášová, Čvančarová, Lupínková, Kulhánková. 

 
Aktuální články
V Neratovicích se mladším žákům nedařilo

Po minulém úspěšném víkendu tentokrát mladší žáci SK Roudnice nad Labem vyšli naprázdno. V divizních duelech prohráli v Neratovicích....

 
Další promarněná šance na body

Ještě ve 40. minutě vedli, ale v poločase už měli jednogólové manko. Fotbalisté SK Roudnice nad Labem B nezvládli domácí okresní derby a...

 
Konečně to vyšlo i venku

Přerušili černou sérii a konečně vybojovali další tři body. Fotbalisté SK Roudnice nad Labem porazili Nové Sedlo na jeho hřišti 2:1. Na...

 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Z Ruzyně přiletěly příděly
 
Mladší žáci nepovolili soupeři ani bod
 
S Libouchcem zase v oslabení
 
Matoušek: Nejsme pro soupeře nebezpeční
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Zápasy
Muži A | sobota 30.09.2023, 10:15
TJ Nové Sedlo - SK Roudnice nad Labem
1:2 (0:1)
 
Muži A | neděle 08.10.2023, 16:00
SK Roudnice nad Labem - Sportovní klub Strupčice
 
Muži B | neděle 01.10.2023, 16:00
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol České Kopisty
2:3 (1:2)
 
Muži B | neděle 08.10.2023, 16:00
TJ Žitenice - SK Roudnice nad Labem B
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS