Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Braníku podlehla patnáctka i čtrnáctka

04.06.2024 | lap

Starším žákům SK Roudnice nad Labem se o víkendu v divizních duelech nevedlo. Braníku podlehla patnáctka i čtrnáctka. V sobotu 8. června přivítají oba výběry SKR Slavii Karlovy Vary.  

Divize U15

Václav Srp (trenér Roudnice): Vstup do zápasu měli lepší domácí. My byli málo aktivní, schovávali jsme se u lajn a zbytečně jsme se zbavovali balonů. Braník byl na míči a dostal se do vedení. Deset minut před půlkou se nám po pěkné akci povedlo vyrovnat a kluky to nakoplo a začali si více věřit. Měli jsme tam slušné momenty. Druhá polovina zápasu nám vůbec nevyšla, byli jsme ustrašení, zbytečně zatažení a nechávali domácí hrát. Ti po zásluze zvítězili a připsali si tři body. Velkou pochvalu zaslouží kluci z U14, kteří nám při velké absenci pomohli. Gratulujeme soupeři k vítězství, děkujeme rodičům za podporu a doufáme, že do dalších zápasů už se nám někteří hráči uzdraví.

ABC Braník - SK Roudnice 5:1 (1:1). Branky: Köppl, Prchlík, Cimala, Nosál, Stašek - Gruncl. 

Roudnice: Hála - D. Král, Pichl, Kýček, Nepovím - Buk, Jelen, Procházka - Krajník, Tóth, Gruncl (Oliva, Hájek, T. Král, Němec).

Divize U14

Václav Korda ml. (asistent SK Roudnice): V první polovině to byl velmi vyrovnaný zápas. Navzdory deštivému počasí jsme hráli se soupeřem nahoru - dolů. Kluci přišli do zápasu nastavení velmi dobře, i když při prvním pohledu na soupeře bylo jasné, že vyšší a silovější protihráči nám budou dělat starosti a budeme muset vynaložit veškerou sílu, abychom jim dokázali konkurovat. Po úvodním tlaku soupeře jsme měli několik velmi dobrých šancí, z toho tři tutové. Bohužel jsme nedokázali nic proměnit, ale soupeř značně znervózněl. Bylo vidět, že nečekal takový průběh, jelikož před utkáním byl třetí a my na sedmém místě.  Bohužel v jedné hraniční situaci domácí utekli a proměnili. Do té doby ale spolehlivě všechny střelecké pokusy vychytal skvělý Matěj Pekař. Poločas tedy 0:1. Po přestávce už začala být patrná únava, jelikož jsme měli pouze dva hráče na střídání oproti soupeři, který měl plnou střídačku čerstvých borců. Kluci se drželi jak jen mohli, ale velmi dobrý výkon soupeře především po fyzické stránce rozhodl o tom, že se prolomila naše obranná řada a už jsme se nedokázali přimět na nějaký silnější vzdor. Měli jsme jeden světlý okamžik, ale naneštěstí gól nemohl být uznán kvůli ofsajdu. Posledních 20 minut jsme ztráceli spousty míčů, herně jsme si nedokázali nic vytvořit a bohužel jsme přešli na pouhé odkopávaní, které mě velmi mrzelo. Vždy se snažíme prezentovat kombinačním fotbalem, hrou po zemi a vysokým tlakem na bránu soupeře. Konečné skóre tedy bylo 0:5. Jsem ale rád, že jsme vydrželi bojovat a nehádali jsme se. Odjížděli jsme tedy velmi promočení, naprosto vyčerpaní a bez bodů.

ABC Braník - SK Roudnice 5:0 (1:0). Branky: Šimon 2, Cmíral 2, Dixa. 

Roudnice: Pekař - Matoušek, Hájek, Špiner, Oliva, Kořínek, Procházka, Mikyna, Henych, Bazinek, Šámal (Nepovím, Němec). 

 
Zápasy
Muži A | pátek 14.06.2024, 18:00
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:1 (4:1)
 
Muži B | sobota 15.06.2024, 10:45
FK Chuderov - SK Roudnice nad Labem B
10:1 (2:0)
 
Starší žáci A | neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
Aktuální články
Hanba béčka

Ne, prostě ne! Za časů autorova aktivního působení by tým z I. B třídy, který navíc "bojuje" o udržení, nedostal desítku ani od...

 
Na závěr vysoká výhra, hattrick Bláži

Poslední zápas sezony v domácím prostředí zvládli, s chutí si proti SK Ervěnice-Jirkov zastříleli, ale spokojeni být nemohou. Boj do...

 
Víkendový program týmů z Roudnice

Přehled zápasů roudnických družstev na víkend 14. - 16. června. První tým mužů (I. A třída) hraje doma už v pátek od 18 hodin s SK...

 
Vyžlovku vybrala jen čtrnáctka
 
Odešel Petr Richter
 
Béčko proti Heřmanovu třikrát vedlo, ale muselo až do penalt
 
Starší žáci naposledy doma bodovali
 
Dvanáctka vyhrála v předstihu divizi
 
Velké herní zklamání v Děčíně
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS