Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dvanáctka zaskočila Duklu už v úvodu

12.09.2023 | lap

V dalším divizním kole hostily výběry mladších žáků SK Roudnice favorizovanou Duklu Praha. Zatímco třináctka na soupeře z hlavního města nestačila, dvanáctka dokázala vyhrát.

Divize U13

Josef Horáček (trenér Roudnice): Zápas pro nás nedopadl vůbec dobře, i když jsme se soupeřem hráli chvíli vyrovnaně a povedlo se nám i dobře kombinovat. Soupeř nás ale předčil v koncovce, kde z minima vytěžil maximum. Dá se říct, že jeho vypracované akce skončily vždy gólem. Hosté suverénně uklízeli míče, při kterých naši brankáři neměli šanci. Proto je výsledek takový - tedy 8:23.

Roudnice - Dukla Praha 8:23. Branky: Králik 3, Bohatec 2, Mäsiar, Patík, Kotrba - Řechtáček 6, Svoboda 5, Bortey 4, Kasl 3, Rolek 3, Krejsa 2. 

Roudnice: Horáček, Rosa, M. Honzajk, Mäsiar, Opolzer, Králik, Drahozal, O. Honzajk, Patík, Bohatec, Šeba, Zatloukal, Kotrba.

Divize U12

Roman Vilánek (trenér Roudnice): Kluci do zápasu vstoupili fantasticky a soupeř se nestačil divit ani rozkoukat a ve čtvrté minutě prohrával už 4:0. První třetinu kluci jasně dominovali a  jen díky naší nemohoucnosti v zakončení skončila první třetina (pouze) 4:1. Od druhé třetiny soupeř výrazně zjednodušil hru, dlouhými balóny se dostával z našeho sevření a hra se mírně vyrovnala. Bohužel naše šance dál končily v rukavicích hostujícího gólmana, kdežto soupeř proměnil prakticky vše, co si vypracoval a nebo jsme mu to připravili chybnou rozehrávkou. Ve třetí třetině už naše hra nebyla tak dobrá jako na začátku, ale i tak jsme si zasloužili vyhrát i poslední část utkání. Bohužel kluci znervózněli ze šancí, které neproměnili, a tak celkový výsledek 6:4 není úplně vypovídající. I tak si všichni zaslouží megapochvalu za přístup a předváděnou hru.

Roudnice - Dukla Praha 6:4. Branky: Fiala 3, Špiner, Stuchlý, Kumpricht - Zakour 2, Rekl, Klimpl.

Roudnice: Kočí, Kelner, Kumpricht, Vilánek, Bulíř, Plecitý, Doubrava, Stuchlý, Fiala, Špiner, Čížek, Starý, Štolba, Fidler, Havlák. 

 
Aktuální články
V Neratovicích se mladším žákům nedařilo

Po minulém úspěšném víkendu tentokrát mladší žáci SK Roudnice nad Labem vyšli naprázdno. V divizních duelech prohráli v Neratovicích....

 
Další promarněná šance na body

Ještě ve 40. minutě vedli, ale v poločase už měli jednogólové manko. Fotbalisté SK Roudnice nad Labem B nezvládli domácí okresní derby a...

 
Konečně to vyšlo i venku

Přerušili černou sérii a konečně vybojovali další tři body. Fotbalisté SK Roudnice nad Labem porazili Nové Sedlo na jeho hřišti 2:1. Na...

 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Z Ruzyně přiletěly příděly
 
Mladší žáci nepovolili soupeři ani bod
 
S Libouchcem zase v oslabení
 
Matoušek: Nejsme pro soupeře nebezpeční
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Zápasy
Muži A | sobota 30.09.2023, 10:15
TJ Nové Sedlo - SK Roudnice nad Labem
1:2 (0:1)
 
Muži A | neděle 08.10.2023, 16:00
SK Roudnice nad Labem - Sportovní klub Strupčice
 
Muži B | neděle 01.10.2023, 16:00
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol České Kopisty
2:3 (1:2)
 
Muži B | neděle 08.10.2023, 16:00
TJ Žitenice - SK Roudnice nad Labem B
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS