Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dvanáctka zaskočila Duklu už v úvodu

12.09.2023 | lap

V dalším divizním kole hostily výběry mladších žáků SK Roudnice favorizovanou Duklu Praha. Zatímco třináctka na soupeře z hlavního města nestačila, dvanáctka dokázala vyhrát.

Divize U13

Josef Horáček (trenér Roudnice): Zápas pro nás nedopadl vůbec dobře, i když jsme se soupeřem hráli chvíli vyrovnaně a povedlo se nám i dobře kombinovat. Soupeř nás ale předčil v koncovce, kde z minima vytěžil maximum. Dá se říct, že jeho vypracované akce skončily vždy gólem. Hosté suverénně uklízeli míče, při kterých naši brankáři neměli šanci. Proto je výsledek takový - tedy 8:23.

Roudnice - Dukla Praha 8:23. Branky: Králik 3, Bohatec 2, Mäsiar, Patík, Kotrba - Řechtáček 6, Svoboda 5, Bortey 4, Kasl 3, Rolek 3, Krejsa 2. 

Roudnice: Horáček, Rosa, M. Honzajk, Mäsiar, Opolzer, Králik, Drahozal, O. Honzajk, Patík, Bohatec, Šeba, Zatloukal, Kotrba.

Divize U12

Roman Vilánek (trenér Roudnice): Kluci do zápasu vstoupili fantasticky a soupeř se nestačil divit ani rozkoukat a ve čtvrté minutě prohrával už 4:0. První třetinu kluci jasně dominovali a  jen díky naší nemohoucnosti v zakončení skončila první třetina (pouze) 4:1. Od druhé třetiny soupeř výrazně zjednodušil hru, dlouhými balóny se dostával z našeho sevření a hra se mírně vyrovnala. Bohužel naše šance dál končily v rukavicích hostujícího gólmana, kdežto soupeř proměnil prakticky vše, co si vypracoval a nebo jsme mu to připravili chybnou rozehrávkou. Ve třetí třetině už naše hra nebyla tak dobrá jako na začátku, ale i tak jsme si zasloužili vyhrát i poslední část utkání. Bohužel kluci znervózněli ze šancí, které neproměnili, a tak celkový výsledek 6:4 není úplně vypovídající. I tak si všichni zaslouží megapochvalu za přístup a předváděnou hru.

Roudnice - Dukla Praha 6:4. Branky: Fiala 3, Špiner, Stuchlý, Kumpricht - Zakour 2, Rekl, Klimpl.

Roudnice: Kočí, Kelner, Kumpricht, Vilánek, Bulíř, Plecitý, Doubrava, Stuchlý, Fiala, Špiner, Čížek, Starý, Štolba, Fidler, Havlák. 

 
Zápasy
Muži A | pátek 14.06.2024, 18:00
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:1 (4:1)
 
Muži B | sobota 15.06.2024, 10:45
FK Chuderov - SK Roudnice nad Labem B
10:1 (2:0)
 
Starší žáci A | neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
Aktuální články
Hanba béčka

Ne, prostě ne! Za časů autorova aktivního působení by tým z I. B třídy, který navíc "bojuje" o udržení, nedostal desítku ani od...

 
Na závěr vysoká výhra, hattrick Bláži

Poslední zápas sezony v domácím prostředí zvládli, s chutí si proti SK Ervěnice-Jirkov zastříleli, ale spokojeni být nemohou. Boj do...

 
Víkendový program týmů z Roudnice

Přehled zápasů roudnických družstev na víkend 14. - 16. června. První tým mužů (I. A třída) hraje doma už v pátek od 18 hodin s SK...

 
Vyžlovku vybrala jen čtrnáctka
 
Odešel Petr Richter
 
Béčko proti Heřmanovu třikrát vedlo, ale muselo až do penalt
 
Starší žáci naposledy doma bodovali
 
Dvanáctka vyhrála v předstihu divizi
 
Velké herní zklamání v Děčíně
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS