Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hoznédl: Kádr se docela změnil

07.03.2024 | lap

Zlepšit všechno. Nic jiného ani Pod lipou před jarem nemohou chtít, vždyť mistrovský podzim byl v podání fotbalistů SK Roudnice A bídný. Zisk 12 bodů při skóre 24:47 znamená aktuální až 15. příčku I. A třídy. Za záchranou i vylepšením prestiže povede tým znovu Pavel Hoznédl. 

Ten také popsal přípravné období. "Začali jsme 16. ledna. Kluci měli před přípravou dva individuální bloky, ve kterých měli běžecké i silové tréninky. Trénovali jsme dvakrát v týdnu. Absolvovali jsme i jednodenní týmové soustředění. Celkově jsme asi s přípravou spokojení, mrzí nás pouze zranění, která se během tréninků a přípravných zápasů stala. Držíme všem klukům palce, ať jsou brzo fit a zpátky s námi v kabině a na hřišti.

Co vám prozradily přípravné zápasy?
Odehráli jsme šest přípravných zápasů. Jeden skončil pořádnou fackou, kdy jsme z Kladna odjeli s osmi góly. Jinak v ostatních zápasech jsme herně ani výsledkově nijak nepropadli. Určitě nás potěšila vítězná generálka proti Litoměřicku. Ale zůstáváme nohama na zemi, podobně dobrou generálku jsme měli i v létě a všichni víme, jak dopadla podzimní část... Pozitivní je počet vstřelených branek v přípravných duelech, nicméně na druhou stranu poměrně dost jsme jich i inkasovali. Musíme se zaměřit na defenzivu a na osobní zodpovědnost hráčů právě při obranných situacích.

Došlo v kádru ke změnám?
Kádr se nám poměrně změnil. Zaměřili jsme se v zimě na příchod zkušených kluků. Myslím, že čtveřice Rudolf Slanička, Jakub Slavíček, David Mencl a Pavel Chaloupka tuhle naši vizi doplnění na sto procent splňuje a patří se poděkovat vedení klubu, že nám s posilami pomohlo. Kádr doplnil i talentovaný mladík Lukáš Rypka, který přichází z Pšovky Mělník. Čekáme ještě na uzdravení zraněných hráčů. Kádr má teď i s marody nějakých dvaadvacet jmen. Někteří kluci, kteří tvořili jádro týmu v minulých letech, pak na vlastní žádost zamířili do B týmu.

Jaké jsou cíle pro jaro?
První cíl je jednoznačný, ale ne jednoduchý - odlepit se ode dna tabulky a pokusit se dostat co nejvýše. Uvidíme, jak se nám podaří chytit začátek jara, los nemáme lehký. Určitě nechceme mít záchranářské potíže.

Začínáte s TJ Mojžíř, co čekáte?
Tradiční boj. Mělo by se hrát na přírodní trávě, takže pro všechny na place po půl roce nový terén. V Mojžíři se nikomu ze soupeřů nehraje lehce. Ale půjdeme se poprat o výhru a tři body!

Výsledky PU SK Roudnice: Most - Souš B 1:2 (Kliment - Kavický, Cicko), Kladno B 0:8, Pšovka Mělník 2:0 (J. Bartůněk, Kliment), Brná 2:4 (Rypka 2 - Beneš, Bozhok, vlastní 2), FK Mělník 7:5 (Kliment 3, Malý 2, Rypka, Slavíček - Veselý 3, Rejman, Křížek), Litoměřicko 5:3 (Kliment 2, Malý, Mencl, Rypka - Frank 2, L. Marič).

 
Zápasy
Muži A | pátek 14.06.2024, 18:00
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:1 (4:1)
 
Muži B | sobota 15.06.2024, 10:45
FK Chuderov - SK Roudnice nad Labem B
10:1 (2:0)
 
Aktuální články
Příprava áčka zahájena

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem A zahájili v úterý 9. července přípravu na nový ročník I. A třídy. V domácím areálu přivítal...

 
Změna. Novým koučem je Pekař

Fotbalisty SK Roudnice nad Labem A povede v novém soutěžním ročníku Jakub Pekař (r. 1984), který nahradí Lukáše Mücka. Ten šéfoval...

 
Odešel Petr Týma

Jsou zprávy, které se nepíšou lehce. V sobotu 29. června zemřel ve věku 54 let po dlouhé těžké nemoci Petr Týma. S fotbalem začínal na...

 
Mück: Beru to jako úspěšnou práci
 
V Roudnici se utká Slavia s Pardubicemi
 
Hanba béčka
 
Na závěr vysoká výhra, hattrick Bláži
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Vyžlovku vybrala jen čtrnáctka
 
Odešel Petr Richter
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS