Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | ne 13.8. | SK Roudnice nad Labem | TJ Mojžíř | 2:1 | (1:1) |
2. | so 19.8. | FK Dobroměřice | SK Roudnice nad Labem | 3:2 | (1:0) |
3. | ne 27.8. | SK Roudnice nad Labem | ASK Lovosice | 1:6 | (1:3) |
4. | ne 3.9. | Sportovní klub Dušníky | SK Roudnice nad Labem | 4:2 | (1:0) |
5. | ne 10.9. | SK Roudnice nad Labem | FK Rumburk | 1:3 | (0:1) |
6. | so 16.9. | TJ Sokol Pokratice-Litoměřice | SK Roudnice nad Labem | 5:0 | (2:0) |
7. | ne 24.9. | SK Roudnice nad Labem | TJ ČSAD Libouchec | 2:5 | (1:4) |
8. | so 30.9. | TJ Nové Sedlo | SK Roudnice nad Labem | 1:2 | (0:1) |
9. | ne 8.10. | SK Roudnice nad Labem | Sportovní klub Strupčice | 3:2 | (2:1) |
10. | ne 15.10. | SK Roudnice nad Labem | 1. FC Spořice | 0:3 | (0:1) |
11. | so 21.10. | Tělovýchovná jednota Sokol Horní Jiřetín | SK Roudnice nad Labem | 2:0 | (0:0) |
12. | ne 29.10. | SK Roudnice nad Labem | SK Šluknov | 3:1 | (3:0) |
13. | so 4.11. | FK Bílina | SK Roudnice nad Labem | 3:1 | (1:1) |
14. | ne 12.11. | SK Roudnice nad Labem | FK Junior Děčín | 3:4 | (3:1) |
15. | so 18.11. | SK Ervěnice - Jirkov | SK Roudnice nad Labem | 4:2 | (1:1) |
16. | so 9.3. | TJ Mojžíř | SK Roudnice nad Labem | 1:2 pk | (0:0) |
17. | ne 17.3. | SK Roudnice nad Labem | FK Dobroměřice | 1:4 | (0:2) |
18. | so 23.3. | ASK Lovosice | SK Roudnice nad Labem | 0:2 | (0:1) |
19. | ne 31.3. | SK Roudnice nad Labem | Sportovní klub Dušníky | 1:3 | (1:3) |
20. | so 6.4. | FK Rumburk | SK Roudnice nad Labem | 1:0 | (1:0) |
21. | ne 14.4. | SK Roudnice nad Labem | TJ Sokol Pokratice-Litoměřice | 4:1 | (1:1) |
22. | so 20.4. | TJ ČSAD Libouchec | SK Roudnice nad Labem | 3:1 | (1:1) |
23. | ne 28.4. | SK Roudnice nad Labem | TJ Nové Sedlo | 17:00 | |
24. | so 4.5. | Sportovní klub Strupčice | SK Roudnice nad Labem | 17:00 | |
25. | ne 12.5. | 1. FC Spořice | SK Roudnice nad Labem | 15:00 | |
26. | ne 19.5. | SK Roudnice nad Labem | Tělovýchovná jednota Sokol Horní Jiřetín | 17:00 | |
27. | so 25.5. | SK Šluknov | SK Roudnice nad Labem | 17:00 | |
28. | ne 2.6. | SK Roudnice nad Labem | FK Bílina | 17:00 | |
29. | so 8.6. | FK Junior Děčín | SK Roudnice nad Labem | 17:00 | |
30. | so 15.6. | SK Roudnice nad Labem | SK Ervěnice - Jirkov | 17:00 |
Rozpisy zápasů
Zápasy
Muži A | sobota 20.04.2024, 17:00
TJ ČSAD Libouchec - SK Roudnice nad Labem
3:1 (1:1)
Muži A | neděle 28.04.2024, 17:00
SK Roudnice nad Labem - TJ Nové Sedlo
Muži B | neděle 21.04.2024, 17:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Slavoj Úštěk
0:2 (0:1)
Muži B | neděle 28.04.2024, 17:00
TJ Sokol České Kopisty - SK Roudnice nad Labem B
TJ ČSAD Libouchec - SK Roudnice nad Labem
3:1 (1:1)
SK Roudnice nad Labem - TJ Nové Sedlo
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Slavoj Úštěk
0:2 (0:1)
TJ Sokol České Kopisty - SK Roudnice nad Labem B
Aktuální články
Víkendový program týmů z Roudnice
Střešovice import bodů nepřipustily
Čtrnáctka prohrávala 0:3, ale otočila zápas
Proti Úštěku to opět nevyšlo
Nadějný začátek k bodům nevedl
Víkendový program týmů z Roudnice
Ideální jedenáctka víkendu
Mladší žáci Arsenalu nepráskali
Z Kotliny vydolovala body jen čtrnáctka
Béčko ztratilo duel v závěru
Přehled zápasů roudnických družstev na víkend 27. - 28. dubna. První tým mužů (I. A třída) se v neděli odpoledne utká doma s Novým...
Na umělce Sportovního klubu Střešovice 1911 se roudnickým mladším žákům o víkendu nedařilo. Třináctka podlehla 7:4, dvanáctka...
V dalším divizním kole hostily výběry starších žáků SK Roudnice nad Labem celky SK Aritma Praha. Patnáctka nenavázala na podzimní výhru...