Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Utkání

 
Muži B: I. B třída, skupina A
 
kolo datum domácí hosté    
1. so 12.8. FK Schoeller Křešice SK Roudnice nad Labem B 2:4 (1:3)
2. ne 20.8. SK Roudnice nad Labem B TJ Chlumec 1:2 (1:1)
3. so 26.8. TJ Svádov-Olšinky SK Roudnice nad Labem B 3:2 pk (2:0)
4. so 2.9. SK Roudnice nad Labem B FK Malšovice spolek 1:4 (0:3)
5. so 9.9. Slavoj Bohušovice nad Ohří SK Roudnice nad Labem B 8:1 (3:1)
6. ne 17.9. SK Roudnice nad Labem B FK Jiskra Velké Březno 3:2 (2:2)
7. so 23.9. Tělovýchovná jednota Slavoj Úštěk SK Roudnice nad Labem B 1:0 (0:0)
8. ne 1.10. SK Roudnice nad Labem B TJ Sokol České Kopisty 2:3 (1:2)
9. ne 8.10. TJ Žitenice SK Roudnice nad Labem B 3:5 (1:3)
10. so 14.10. Městský SK Trmice SK Roudnice nad Labem B 0:3 (0:1)
11. ne 22.10. SK Roudnice nad Labem B Tělovýchovná jednota Sebuzín 0:1 (0:0)
12. ne 29.10. SK Lukavec SK Roudnice nad Labem B 2:1 (0:0)
13. ne 5.11. SK Roudnice nad Labem B SK Hostovice 0:1 (0:0)
14. ne 12.11. TJ Heřmanov SK Roudnice nad Labem B 3:1 (1:1)
15. ne 19.11. SK Roudnice nad Labem B FK Chuderov 1:3 (1:1)
16. ne 10.3. SK Roudnice nad Labem B FK Schoeller Křešice 14:30
17. ne 17.3. TJ Chlumec SK Roudnice nad Labem B 15:00
18. ne 24.3. SK Roudnice nad Labem B TJ Svádov-Olšinky 15:00
19. so 30.3. FK Malšovice spolek SK Roudnice nad Labem B 12:00
20. ne 7.4. SK Roudnice nad Labem B Slavoj Bohušovice nad Ohří 16:30
21. so 13.4. FK Jiskra Velké Březno SK Roudnice nad Labem B 11:00
22. ne 21.4. SK Roudnice nad Labem B Tělovýchovná jednota Slavoj Úštěk 17:00
23. ne 28.4. TJ Sokol České Kopisty SK Roudnice nad Labem B 17:00
24. ne 5.5. SK Roudnice nad Labem B TJ Žitenice 17:00
25. ne 12.5. SK Roudnice nad Labem B Městský SK Trmice 17:00
26. so 18.5. Tělovýchovná jednota Sebuzín SK Roudnice nad Labem B 17:00
27. ne 26.5. SK Roudnice nad Labem B SK Lukavec 17:00
28. ne 2.6. SK Hostovice SK Roudnice nad Labem B 15:00
29. ne 9.6. SK Roudnice nad Labem B TJ Heřmanov 17:00
30. so 15.6. FK Chuderov SK Roudnice nad Labem B 10:45
Rozpisy zápasů
 
Muži A:
 
I. A třída
 
 
Muži B:
 
I. B třída, skupina A
 
 
Zápasy
Muži A | sobota 18.11.2023, 13:30
SK Ervěnice - Jirkov - SK Roudnice nad Labem
4:2 (1:1)
 
Muži A | sobota 09.03.2024, 14:30
TJ Mojžíř - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | neděle 19.11.2023, 13:30
SK Roudnice nad Labem B - FK Chuderov
1:3 (1:1)
 
Muži B | neděle 10.03.2024, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - FK Schoeller Křešice
 
Aktuální články
Drama se šťastným koncem

Tentokrát měli namále. Futsalisté SK Roudnice nad Labem vydřeli tři body s Benešovem až těsně před koncem, kdy o jejich těsné výhře...

 
Béčko dostalo od Lenešic čtyřku

Bídná koncovka. Především ta byla důvodem, proč fotbalisté SK Roudnice v dalším přípravném duelu neuspěli. Na domácí umělce podlehli...

 
Přestřelka v přípravě s Mělníkem

Celkem 12 branek bylo k vidění v dalším přípravném utkání fotbalistů SK Roudnice nad Labem A. Ti na domácí umělce porazili v sobotním...

 
Áčko s Mělníkem, béčko s Lenešicemi
 
Rezerva si v další přípravě zastřílela
 
Béčko přivítá Mšené - lázně
 
Roudničtí vyloupili i Sapu
 
V souboji B týmů úspěšnější Roudnice
 
Hoznédl: Nehráli jsme druhé housle
 
Áčko s Brnou až od 17 hodin
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS