Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mistrovské jaro zahájí také mladší žáci

08.03.2024 | lap

Mistrovský start do jara čeká o víkendu také výběry mladších žáků SK Roudnice nad Labem, které se představí v Sokolově. Třináctka je aktuálně v divizní skupině B desátá, dvanáctka soutěž vede. 

U13

Před úvodním duelem na hřišti šestého Baníku Sokolov nám aktuální novinky z týmu prozradil trenér Josef Horáček.

Jak jste spokojeni s přípravou, kdy jste zahájili, co všechno jste absolvovali?
Zahájili jsme první týden v lednu a s přípravou jsme spokojeni. Odehráli jsme 5 - 7 přáteláků, při kterých jsme si vyzkoušeli nové posty  a nové rozestavení. Závěrem přípravy pak bylo herní soustředění v domácích podmínkách v Roudnici.

Došlo v kádru ke změnám? 
Přišel k nám Ondra Sláma z Ústí, od kterého si slibujeme velké věci. Jinak zůstalo vše při starém.

Jaké jsou cíle pro jaro? 
Nejlépe skončit v tabulce do osmého místa. A hlavně, aby to kluky pořád stejně bavilo a bavili se hrou. A byl bych také moc šťastný, pokud by se nám ještě někoho podařilo přivést, ideálně 2 - 3 hráče. 

U12

Dvanáctka si v podzimní části vedla skvěle a pouze s jednou ztrátou (prohra v Neratovicích) je v čele soutěže. I o tom, zda jeho svěřenci první příčku udrží, jsme se krátce pobavili s trenérem Romanem Vilánkem.  

Jak jste spokojeni s přípravou, kdy jste zahájili, co jste absolvovali?
S přípravou jsme velice spokojeni, hlavně proto, že jsme od začátku roku odtrénovali 34 tréninkových jednotek a účast byla vždy příkladná, za to si kluci zaslouží velkou pochvalu. Navíc jsme odehráli 8 přípravných zápasů + dva halové turnaje. V závěru přípravy jsme Pod lipou ladili formu a tmelili partu na pětidenním soustředění, které se též velmi povedlo.

Co vám prozradily přípravné zápasy?
Přípravné zápasy klukům ukázaly, že jsou na vysoké úrovni a že mohou hrát vyrovnané zápasy jak se staršími ročníky, které jsme si většinou zvali, tak s ligovými týmy (Mladá Boleslav). Dá se říct, že jediná Sparta Kolín nás v přípravě výrazněji přehrávala a ukázala nám naše nedostatky.

Došlo v kádru ke změnám? 
V zimním období žádný velký pohyb v kádru nenastal. Skončil nám ale Šimon Klír, u kterého zatím nevíme, zda ještě bude pokračovat. Jako posílení kádru naopak dotahujeme přestupy Toníka Černého a Adama Květa, které snad již brzy vyřešíme.

Jaké jsou cíle pro jaro? 
Pokračovat v trénincích i v zápasech se stejným zaujetím tak, aby nás to všechny bavilo, naplňovalo, aby kluci dál předváděli útočný, kombinační fotbal plný pohybu a vstřelených branek. No a když se nám podaří udržet první místo v divizní tabulce, tak bude naše spokojenost maximální. 

 
Zápasy
Muži A | pátek 14.06.2024, 18:00
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:1 (4:1)
 
Muži B | sobota 15.06.2024, 10:45
FK Chuderov - SK Roudnice nad Labem B
10:1 (2:0)
 
Aktuální články
Příprava áčka zahájena

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem A zahájili v úterý 9. července přípravu na nový ročník I. A třídy. V domácím areálu přivítal...

 
Změna. Novým koučem je Pekař

Fotbalisty SK Roudnice nad Labem A povede v novém soutěžním ročníku Jakub Pekař (r. 1984), který nahradí Lukáše Mücka. Ten šéfoval...

 
Odešel Petr Týma

Jsou zprávy, které se nepíšou lehce. V sobotu 29. června zemřel ve věku 54 let po dlouhé těžké nemoci Petr Týma. S fotbalem začínal na...

 
Mück: Beru to jako úspěšnou práci
 
V Roudnici se utká Slavia s Pardubicemi
 
Hanba béčka
 
Na závěr vysoká výhra, hattrick Bláži
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Vyžlovku vybrala jen čtrnáctka
 
Odešel Petr Richter
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS