Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší žáci Arsenalu nepráskali

17.04.2024 | lap

Mladší žáci SK Roudnice nad Labem byli v 22. kole divize na domácím trávníku stoprocentní. Třináctka porazila FK Arsenal Česká Lípa 14:3, dvanáctka ještě výrazněji 19:2.

Divize U13

Josef Horáček (trenér SK Roudnice): Po dvou velice nepovedených zápasech nás čekala Česká Lípa. Od začátku byla na hráčích patrná nervozita, že nechtějí udělat chybu, což se po našem prvním gólu zlomilo. Kluci hráli v pohodě a dokázali jsme hosty přehrát na plné čáře. I když soupeř pak přešel k agresivnější hře, kdy byly některé zákroky za hranou, kluci se s tím dokázali skvěle vyrovnat a dovedli zápas do vítězného konce.

Roudnice – Č. Lípa 14:3. Branky: Králik 4, Opolzer 3, Drahozal 2, M. Honzajk, O. Honzajk, Bohatec, Kotrba, Rosa - Hofman, Černobila, Novotný.

Roudnice: Horáček, Drahozal, M. Honzajk, Opolzer, O. Honzajk, Bureš, Bohatec, Šeba, Králik, Patík, Mäsiar, Kotrba, Sláma, Rosa.

Divize U12

Roman Vilánek (trenér SK Roudnice): Hosté přijeli hrát odvážný otevřený fotbal a i když si odváží devatenáct branek, nedá se jim odepřít chuť hrát a nebýt jen před vlastní brankou, za což zaslouží pochvalu. Našim klukům samozřejmě vyhovovalo hrát do otevřenější obrany a od začátku si vytvářeli spoustu šancí po krásných kombinacích. Navíc dnes konečně přidali kvalitní zakončení a díky tomu je i výsledek takový. Děkujeme za krásné dopoledne.

Roudnice – Č. Lípa 19:2. Branky: Fiala 5, Stuchlý 4, Bulíř 2, Havlák 2, Doubrava 2, Vilánek, Špiner, Květ, Fidler - Németh, Blecha.

Roudnice: Kočí, Bulíř, Doubrava, Vilánek, Stuchlý, Špiner, Plecitý, Fiala, Starý, Štorek, Květ, Čížek, Černý, Havlák, Kelner, Moulík, Fidler.

 
Zápasy
Muži A | pátek 14.06.2024, 18:00
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:1 (4:1)
 
Muži B | sobota 15.06.2024, 10:45
FK Chuderov - SK Roudnice nad Labem B
10:1 (2:0)
 
Aktuální články
Příprava áčka zahájena

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem A zahájili v úterý 9. července přípravu na nový ročník I. A třídy. V domácím areálu přivítal...

 
Změna. Novým koučem je Pekař

Fotbalisty SK Roudnice nad Labem A povede v novém soutěžním ročníku Jakub Pekař (r. 1984), který nahradí Lukáše Mücka. Ten šéfoval...

 
Odešel Petr Týma

Jsou zprávy, které se nepíšou lehce. V sobotu 29. června zemřel ve věku 54 let po dlouhé těžké nemoci Petr Týma. S fotbalem začínal na...

 
Mück: Beru to jako úspěšnou práci
 
V Roudnici se utká Slavia s Pardubicemi
 
Hanba béčka
 
Na závěr vysoká výhra, hattrick Bláži
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Vyžlovku vybrala jen čtrnáctka
 
Odešel Petr Richter
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS