Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mrázek: Vyzkoušeli jsme i bavendo

05.02.2024 | lap

Zatímco první vzájemný duel v České Lípě byl relativně vyrovnaný (výhra SKR 10:6), v tom druhém jasně kralovali futsalisté SK Roudnice nad Labem. Ti rozstříleli hostující REAS 17:3 a v divizní soutěži už ztrácí na Dalmach Turnov pouze jeden bod. 

Divize A

Za rekordní výhrou v tomto ročníku vykročili hostitelé už v 15. vteřině, kdy Bláhu poprvé překonal Výborný. Když pak jen o pár okamžiků později přidali domácí další dvě branky, bylo jasné, že si soupeř odveze k Ploučnici řádný příděl. Domácí měli znatelnou převahu, dostatek času na kombinaci a postupně navyšovali náskok. Hosté se v první dvacetiminutovce dostali k ohrožení Čížka jen dvakrát, za stavu 4:0 nedovolil skórovat Kameníkovi vracející se obránce, ve 12. minutě pak zneškodnil nájezd Sancha roudnický gólman. Ve druhém poločase už se skóre na ukazateli tak často neměnilo. Za stavu 13:0 se poprvé v duelu prosadila i Česká Lípa, když Bláha využit toho, že se Čížek stále častěji zapojoval do útočení a do prázdné korigoval. I dál se ale hrálo podle not týmu SK Roudnice, který si sice nechal dát dvě branky, ale sám také ještě několikrát skóroval. Individuální statistiky se tentokrát nejvíc vylepšili Marič (2+4) Výborný (1+4) a Mrázek (4+1), který byl spolu s Nebeským nejlepším střelcem duelu. 

"Měli jsme dobrý start do zápasu, rychle jsme vedli 5:0. Byli jsme vlastně stále nalezlí na půlce soupeře. Byl to spíš trénink. Česká Lípa byla od začátku docela odevzdaná, v poločase to bylo už 13:0. Aspoň jsme si tak mohli vyzkoušet nové standardní situace a nějaký to bavendo," dodal David Mrázek (r. 2000), který v neděli zažil zatím nejvydařenější futsalový večer. "Asi jo, ve futsale jsem víc než čtyři góly ještě nedal," přiznal bývalý hráč Olympiku Mělník i Dravců Bechlín. Se svými spoluhráči, někdy i protihráči, se však obdivovatel Neymara nepotkává jen ve sportovních areálech. "To je fakt. Pracuji totiž jako barber a chodí ke mně také kámoši z různých mančaftů."  

Zatímco ve futsalu Mrázek ještě nepatří k nejlepším střelcům, ve fotbalových duelech se mu dařilo v každém z předchozích angažmá. Ať už to bylo v Předoníně, na Bezděkově, v dresu FC Mělník či v SK Roudnice. Aktuálně by to rád dokazoval i v dresu FK Litoměřicko.       
    
SK Roudnice - Reas Č. Lípa 17:3 (11:0). Branky a asistence: 1. Výborný (Mrázek), 2. Mrázek, 2. Nebeský (Čámský), 6. Mešič (Výborný), 8. Marič (Koláček), 12. Nebeský (Koláček), 13. Nebeský (Marič), 13. Nebeský (Marič), 15. Mešič (Výborný), 17. Mrázek (Marič), 20. vlastní, 21. Mrázek (Výborný), 24. Koláček (Marič), 31. Mešič (Výborný), 33. Marič (Mešič), 36. Mrázek, 38. Čížek (Koláček) - 24. Bláha, 26. Hrdlička (Černý), 33. Konečný, r. Mollinger, Hanzlík, 82. 

Roudnice: Čížek - Koláček, Marič, Mešič, Čámský, Tajč, Výborný, Mrázek, Nebeský. 

Č. Lípa: Bláha - Nevrlý, Hrdlička, Konečný, Heptner, Sancho, Kameník, Černý. 

Nejlepší hráči: Mešič, Marič (oba Roudnice), Heptner (Č. Lípa).

 
Zápasy
Muži A | sobota 08.06.2024, 17:00
FK Junior Děčín - SK Roudnice nad Labem
5:0 (2:0)
 
Muži B | neděle 09.06.2024, 17:00
SK Roudnice nad Labem B - TJ Heřmanov
4:3 pk (2:2)
 
Starší žáci A | neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
Aktuální články
Víkendový program týmů z Roudnice

Přehled zápasů roudnických družstev na víkend 14. - 16. června. První tým mužů (I. A třída) hraje doma už v pátek od 18 hodin s SK...

 
Vyžlovku vybrala jen čtrnáctka

V předposledním divizním kole se starší žáci SK Roudnice nad Labem představili na hřišti SK Vyžlovka. Z obce v okresu Praha-východ se...

 
Odešel Petr Richter

Smutná zpráva zasáhla před koncem sezony příznivce nejen roudnické kopané, ale také hokeje. V neděli 9. června zemřel ve věku...

 
Béčko proti Heřmanovu třikrát vedlo, ale muselo až do penalt
 
Starší žáci naposledy doma bodovali
 
Dvanáctka vyhrála v předstihu divizi
 
Velké herní zklamání v Děčíně
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Mikoláš: Sedmé místo je skvělé, ale za výkony by si kluci zasloužili být ještě výš
 
Béčko si odvezlo osmičku
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS