Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Nový kouč Lukáš Mück týmu věří

06.03.2024 | lap

První polovina soutěže fotbalistům SK Roudnice nad Labem B nevyšla ideálně, v patnácti zápasech získali jen 13 bodů, což jim vyneslo až 14. příčku v tabulce I. B třídy sk. A. Trápili se především v koncovce a také na domácím hřišti, kde vyhráli jen jednou.  

Před jarní části se trenérské taktovky ujal Lukáš Mück (33), který přišel do Roudnice z FK Příbram, kde v podzimní části vedl dorostenecké výběry U16, v závěru i U18. "Příprava na jaro probíhala společně s áčkem a začala v půlce ledna. Tréninky byly spojené pod vedením trenérů áčka. Sehráli jsme pět utkání z plánovaných sedmi, protože nám dva soupeři zápasy zrušili z důvodu nemoci a neposkládání týmu. Mrzí mě především ta neuskutečněná generálka, museli jsme si dát alespoň modelový zápas," prozradil roudnický kouč. Ten je se stávajícím kádrem spokojený. "Podle mě je na I. B třídu nadstandardní díky hráčům, kteří se přesunuli z áčka. Kluci si sedli a je to super parta, která, jak věřím, bude mít úspěšné jaro. Cítím z nich bojovnost a odhodlání hrát, což je pro trenéra důležité. Chodí nás dost na tréninky a postupně to nabírá správný směr."

Roudnické plány pro jaro jsou jasné. "Cílem je zachránit se. Troufnu si tvrdit, že s tímto týmem to problém nebude. Pokud budeme plnit to, co si řekneme, budeme úspěšní. Chci si nahrávat každý zápas a poukazovat na rezervy a chyby, ke kterým si vždycky něco řekneme. Dále chci zavést před zápasem systém přípravy, při které si vše ukážeme na projektoru, abychom byli připraveni a udělali sto procent pro výhru." 

Pozitivní vliv na výkony má mít i další novinka. "Zavedli jsme tzv. dřeváky, kdy jeden nosí do kabiny ovoce a druhý peče. Takže energie na zápasy by být měla:). Doufám, že diváci budou chodit a podporovat nás. Uděláme všechno pro to, aby byli s naší hrou spokojeni."

V prvním jarním duelu se Roudnice B představí v neděli 10. března na UMT Pod lipou, kde od 14 hodin přivítá v okresním derby dvanácté Křešice. 

Výsledky PU SK Roudnice B: Lužec n. Vl. 0:1 (Uher), VOŠ a SOŠ Roudnice U18 5:1 (Vacátko 2, Škoda, Grepl, Valina - Dětinský), Litoměřicko B 2:0 (Brůža, Kulhan), Mšené - lázně 9:1 (Dlouhý 2, Dobiáš, Ryska, Šeba, J. Bartůněk, Hlaváček, Barcal, Rypka - Juraš), Lenešice 0:4 (Koubek 2, Suk, Dittrich). 

 
Zápasy
Muži A | neděle 14.04.2024, 16:30
SK Roudnice nad Labem - TJ Sokol Pokratice-Litoměřice
4:1 (1:1)
 
Muži A | sobota 20.04.2024, 17:00
TJ ČSAD Libouchec - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | sobota 13.04.2024, 11:00
FK Jiskra Velké Březno - SK Roudnice nad Labem B
2:0 (0:0)
 
Muži B | neděle 21.04.2024, 17:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Slavoj Úštěk
 
Aktuální články
Béčko ztratilo duel v závěru

Na podzimní výhru 3:2 navázat nedokázali, ani nezopakovali výkon proti lídrovi z Bohušovic a ve Velkém Březně podlehli o dvě branky (0:2)....

 
V derby se hattrickem blýskl Malý

Okresní derby zvládli a vrátili soupeři podzimní prohru. Fotbalisté SK Roudnice porazili na domácím stadionu Sokol Pokratice - Litoměřice...

 
Víkendový program týmů z Roudnice

Přehled zápasů roudnických družstev na víkend 13. - 14. dubna. První tým mužů (I. A třída) se v neděli odpoledne představí v domácím...

 
Změna na trenérských postech
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Dvanáctka pomstila na Dukle třináctku
 
Roudnice smetla Junior
 
Skolili lídra, hattrick pro Hlavsu
 
Hoznédl: Prochodili jsme poločas
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS