Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Roudnická osmička hraje finále Planeo Cupu

31.05.2024 | lap

Ve víkendovém finále Planeo Cupu bude mít mezi 24 týmy kategorie U8 zastoupení také SK Roudnice nad Labem. V areálu SK Vysoké Mýto ho v základní skupině A čeká postupně pět soupeřů - CU Bohemians Praha, TJ Sokol Olšany u Prostějova, SK Petřín Plzeň, SK FC Hlučín a TJ Přeštice.

"Měli jsme dvě kvalifikační kola. Zatímco v tom prvním to bylo celkem v pohodě, před druhým nás postihla docela velká marodka. Kluci byli různě po nemocích, nebylo to ideální, ale s odřenýma ušima jsme to nějak ukopali na postupové místo," popsal cestu do finále Planeo Cupu roudnický trenér Václav Mikoláš. Ten žádnou speciální taktiku na turnaj nepřipravoval. "Určitě ne. Chceme hrát to, co hrajeme stále. Tedy kombinačně, nevyhazovat míče. Kluci se na to těší, stejně tak i rodiče. Co vím, tak snad mají i nachystaná speciální trička, možná i další překvapení. Všichni si to chceme užít. Žádný konkrétní cíl jsme si nedávali. Budeme hrát to, na co jsme zvyklí a věříme, že to bude mít kladný dopad na konečné umístění."

Ze soupeřů narazil roudnický výběr zatím jen na Bohemians. "V zimní lize jsme Bohemku čtyřikrát porazili a jednou remizovali. Ostatní jsou pro nás neznámou. Ale věřím, že všechny týmy, které se nám na turnaji postaví do cesty, budou hratelné. Bereme to tak, že je to o tom, co předvedeme my, ne soupeři. Tak uvidíme," dodal Václav Mikoláš, který je spokojený i s tím, že tým odjíždí na finále kompletní.   

Sobotní program Roudnice: Olšany (9:30), Petřín Plzeň (10:45), FC Hlučín (12), Přeštice (14:30), Bohemians (15:45).
 
V základní skupině se hraje systémem každý s každým, družstva umístěná po základní části na 1. a 2. místě jednotlivých skupin hrají Zlatou část turnaje, kde se započítá výsledek s mužstvem, s kterým ze stejné skupiny postoupí do Zlaté části turnaje (tedy skóre ze vzájemného utkání). Obdobné je to pak i ve skupinách Stříbrné a Bronzové. V těchto nadstavbových skupinách (Zlatá, Stříbrná a Bronzová) se hraje opět systémem každý s každým, kde se rozhodne o celkovém pořadí turnaje.

 
Zápasy
Muži A | pátek 14.06.2024, 18:00
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:1 (4:1)
 
Muži B | sobota 15.06.2024, 10:45
FK Chuderov - SK Roudnice nad Labem B
10:1 (2:0)
 
Aktuální články
Příprava áčka zahájena

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem A zahájili v úterý 9. července přípravu na nový ročník I. A třídy. V domácím areálu přivítal...

 
Změna. Novým koučem je Pekař

Fotbalisty SK Roudnice nad Labem A povede v novém soutěžním ročníku Jakub Pekař (r. 1984), který nahradí Lukáše Mücka. Ten šéfoval...

 
Odešel Petr Týma

Jsou zprávy, které se nepíšou lehce. V sobotu 29. června zemřel ve věku 54 let po dlouhé těžké nemoci Petr Týma. S fotbalem začínal na...

 
Mück: Beru to jako úspěšnou práci
 
V Roudnici se utká Slavia s Pardubicemi
 
Hanba béčka
 
Na závěr vysoká výhra, hattrick Bláži
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Vyžlovku vybrala jen čtrnáctka
 
Odešel Petr Richter
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS