Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci neuspěli

26.03.2024 | lap

Víkendové duely tentokrát starším žákům SK Roudnice nad Labem nevyšly, v domácím prostředí podlehly výběry U15 i U14 těsně týmům SK Střešovice 1911.   

Divize U15

Václav Srp (trenér Roudnice): V utkání jsme se po pěkné akci dostali do vedení. Poté jsme udělali individuální chyby, byli jsme nedůslední a soupeř nás za to potrestal. Ke konci půlky jsme jsme snížili na 2:3 a věřili jsme, že zápas otočíme. Celý druhý poločas jsme odehráli na polovině Střešovic, ale bohužel jsme v předfinální a finální fázi volili špatná řešení a ve výstavbě nám chyběl potřebný klid. Navíc soupeři fantasticky zachytal gólman. I přes ty nejvyloženější šance ke konci zápasu se nám bohužel nepodařila vstřelit branka. Gratulujeme Střeškám k vítězství a děkujeme rodičům za podporu. 

Roudnice - Střešovice 2:3 (2:3). Branky: Kühnel 2 - Hereš 2, Novotný.

Roudnice: Hála - D. Král, Krása, Válek, Pichl - Krejza, Jelen, T. Král - Kýček, Kühnel, Gruncl (Lasch, Buk, Krajník, Nepovím, Tóth, Pekař).

Divize U14

Kamil Gruncl (trenér Roudnice): Jednalo se o náš první zápas na přírodní trávě. Bylo vidět, že si musíme na trávu zvykat. V utkání bylo moc ztrát míče, každá změna směru přinesla pád, celý zápas byl spíš taková válka, kde asi rozhodlo fyzično a centimetry Střešovic. V zápase nebylo moc šancí ani na jednu stranu, my měli asi tři tutovky. Zkrátka málo fotbalu - hodně války.

Roudnice - Střešovice 1:2 (1:1). Branky: Jindřich - Šimek, Klauz. 

Roudnice: Němec - Váňa, Hájek, Oliva, Jindřich, Gala, J. Martan, Mikyna, Bazinek, Matoušek, Šup (Pekař, M. Martan, Henych, Špiner). 

 
Zápasy
Muži A | pátek 14.06.2024, 18:00
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:1 (4:1)
 
Muži B | sobota 15.06.2024, 10:45
FK Chuderov - SK Roudnice nad Labem B
10:1 (2:0)
 
Aktuální články
Příprava áčka zahájena

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem A zahájili v úterý 9. července přípravu na nový ročník I. A třídy. V domácím areálu přivítal...

 
Změna. Novým koučem je Pekař

Fotbalisty SK Roudnice nad Labem A povede v novém soutěžním ročníku Jakub Pekař (r. 1984), který nahradí Lukáše Mücka. Ten šéfoval...

 
Odešel Petr Týma

Jsou zprávy, které se nepíšou lehce. V sobotu 29. června zemřel ve věku 54 let po dlouhé těžké nemoci Petr Týma. S fotbalem začínal na...

 
Mück: Beru to jako úspěšnou práci
 
V Roudnici se utká Slavia s Pardubicemi
 
Hanba béčka
 
Na závěr vysoká výhra, hattrick Bláži
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Vyžlovku vybrala jen čtrnáctka
 
Odešel Petr Richter
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS